Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (290. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.379
Cevap
96
Favori
693.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

209 olarak kalmayacak fakat o.onu hesap edin
    229 yada 239 olacak dijital.genelde 60 tl fazlasına kutulu çıkıyor
    289-299 minimum olacak gibi duruyor maalesef

bence 209 tl de kalır dijital fiyatı ama kutulu fiyat 269 mu olur 289 olur orası belirsiz tabi ön-sipariş mantığı biraz farklı daha ucuza alınması gerekli ama ülkemizde bu mantıkla işlemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Daha önce ön sipariş ve çıkış fiyatı farklı olan Sony oyunu var mı ki God of War'da fiyat artışı olsun ?

var.GT Sport 189 du.çıkışından sonra 209 yada 219 oldu.niye oldu bilinmiyor
    God of War direk 209 dan önsiparişe açtılar.kur zammı dolayısıyla dijital,kutulu,konsol ne varsa fiyatı artacak dediler herkesin bildiği gibi.229 yada 239 kesin yapacaklar bu gidişle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 27 Şubat 2018; 15:34:11 >
  • Mbavideosu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 sürüm fiyatları hakkında yakında bilgilendirme yapılacakmış arkadaşlar bilginize.
  • Yeni Lost page geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Yeni Lost page geldi

Nerede hocam ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Santa monicanın facebook sayfasında gördüm hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 28 Şubat 2018; 0:22:30 >
  • quote:

Santa monicanın facebook sayfasında gördüm hocam

Baktım da yeniye benzemiyor hocam. Lost page diye bir sey var haberiniz olsun diye paylasmislar sanki.

• Heyecan yaptım bi an :) ama bende bulamadım hocam

• quote:

Yeni Lost page geldi

Tanıtımı Yapılmış hocam malesef yeni bir bilgi yok. :)
    Hikaye / Konu olarak bilmek isteyenler ve daha fazla bilgi sahibi olmak için Lost Pages'i video eşliğinde gösterilmiş. Ama şu sıralar yeni bilgi ve videolar gelecektir Mart ayı içerisinde. :)
  • Farklı silahlar göstersinler artık ya. GOW 3 de yaptılar. GOS'da yaptılar. Şu zincirli kılıçları görelim artık. Zaten açıklama yaptılar bari görelim.
  • sizce koleksiyon sürümü ne kadar olur ona göre umutlancam

• Ben 599 olarak tahmin ediyorum. Üç aşağı beş yukarı bu fiyata yakın bir şeyden satılır.

• amazondan bile alınca 800 tl ye geliyor 600 olursa iyi valla ne zaman açıklıycaklar bilen var mı acaba ona göre para ayırcam aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haldir of Lorien -- 28 Şubat 2018; 12:57:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SantaMonicaStudios87

Tabiki de buyurun :)

Hocam bir kez daha düşündüm de, 3 marttaki trailer 1 dedigi şey, E3 2016, 10 marttaki trailer 2'den kasıt da E3 2017 videosu olabilir.

Ilk trailer'da show me what you know diyorduk, İkinci trailer'da da World Serpent bize yardim etmek istiyordu. Muhtemelen bu yardimin ilki Mimir'in kafasinib bulundugu yeri soylemekti.

3 martta ilk trailer konusulur, 10 martta da ikinci trailer, Jormungand ve Mimir konusulur diyorum. Zaten podcast konusma uzerine oluyor muhtemelen boyle çıkacak.

• Gran turismo sport un collectors edition ı da amazon dan o civara geliyordu. Fakat playstation tr 550 liradan satışa sundu. Hatta Dr de 500 lira idi. Öyle abartı bir fiyat çekeceklerini düşünmüyorum.

Ah be 2-3 yıl önce kur biraz daha düşükken uncharted 4 ün collectors edition sürümünü 450 den sokmuşlardı. Şimdi god of war için 600 leri konuşuyoruz. Cidden zaman çoğu şeyi değiştiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CollatZ2508 -- 28 Şubat 2018; 13:32:15 >
  • Büyük ihtimalle sizin düşündüğünüz gibi olacak akıllara başka bir şey gelmiyor malesef. :)
    Belki bir sürpriz yapıp farklı bir bilgiler de sunulabilir ama olur mu olmaz mı bilmiyoruz malesef.
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam,bizde ne güzel hazırlandık yeni video gelecek diye gün sayıyoruz
  • collector 450-500 lira bandında çıksa keşke o zaman ben bile alırım ama 600 liranın aşağısında pek çıkacak gibi durmuyor.

Kutulu da bir şeyler yapacaklar artık. Sürümden kazanmaları lazım, bu kadar GOW fanı varken elbet bir şeyler yapılmalı. Benim gibi kaç kişi şu oyunu kaç yıldır bekliyor Sony Türkiye kendi oyunlarında insaflı olur umarım.
  • 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.