Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    GoW pek hikaye kaygısı olan bir seri değil. Cevap alabileceğinizi hadi alsanız bile sizi tatmin edeceğini sanmıyorum. Kendi hayal gücünüzle doldurabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam Öğrenci olmak. Vardı. 3 gün Gow bayram gibi olurdu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 13 Şubat 2018; 0:42:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Behind the Scenes of God of War’s Epic Half-Time Show

https://blog.us.playstation.com/2018/02/12/behind-the-scenes-of-god-of-wars-epic-half-time-show/

• quote:

Orijinalden alıntı: SantaMonicaStudios87

Behind the Scenes of God of War’s Epic Half-Time Show

https://blog.us.playstation.com/2018/02/12/behind-the-scenes-of-god-of-wars-epic-half-time-show/

Saolasın hocam paylaşım için

• Taze taze Cory Barlog açıklama yapmışken sizlerinde mahrum kalmasını istemem.. :)
    Umarım tam hali yayınlanır daha da güzel olacaktır.
  • müthiş ya... bu nasıl bir sevgidir,bu nasıl bir özlemdiritarif etmek zor.God of war ile ilgili en ufak bir haberde kalbim yerinden fırlıyor,heyecanım gittikçe artıyor,eminim burdaki herkes aynı duygulara sahiptir.Günler geçiyor 65 gün kaldı hayırlısı ile
  • Sabah sabah çok iyi geldi hocam eyvAllah

• Geçen gün Malatya'da ki reklama girmesin diye isim vermediğim bir firmaya sordum dedim "oyun ne zaman gelir" adam diyor ki "20 Nisan'da çıksa en erken Mayıs'ın ilk haftası bizde olur" şaka gibi olmadı internetten sipariş edicem.
  • Sabah sabah gözlerimizi şenlendirdin hocam :)

• quote:

Dövüş sistemi (baltasız) eğer bu son videodaki gibi de olacaksa, sanırım Batman ve Shadow of Mordor oyunlarındaki gibi 'counter' sistemi olacak. O dövüş sistemi oyuna çok büyük keyif katıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

Dövüş sistemi (baltasız) eğer bu son videodaki gibi de olacaksa, sanırım Batman ve Shadow of Mordor oyunlarındaki gibi 'counter' sistemi olacak. O dövüş sistemi oyuna çok büyük keyif katıyor

Dövüş Sistemini daha öncede görmüştük,

E3 2016'da : Baltayı fırlattıktan sonra yumruklarımızla bir başkasına dalma gibi.

E3 2017'de : Baltamız yerde iken Kalkan ile düşmanı dövmek arada yumruklar atarak daha da farklı kombinasyonlara müsade ediyor. Biz istediğimiz zaman baltamızı fırlattığımız yerden geri çağırarak dövüşede devam edbiliyoruz. :)

Son NBA Show'da gösterilen video'da ise Sadece reklam amaçlı böyle izometrik kamera açısını gösterdiler normal oyunda olmayacaktır büyük ihtimal sadece Reklam için Buz kırıldığında aşamaları gösteriyor ancak reklam için gayet yeterli. :)

• Bazı bölümlerin belli yerlerinde belki böyle izometrik kamera açısına geçiş olabilir.
  • God of War'ı çok severek oynadıktan sonra evli oyuncular.

• God of war’ı sabırsızlıkla bekliyorum ama oyunda zıplama olmaması bana mantıksız geliyor.

• 6 oyunda Kratos'u seslendiren TC Carson attığı tweetlerle Haziran 2016'dan beri üzgün gözüküyor. Sony yeni bir yola girdi filan demis. Herkes asıl Kratos sensin demis ve o da bunu Sony'e iletin memnun olmadığınızı görmeliler demis.

Ara oyun cikarsa umarim TC Carson seslendirir. Oyle boooy demekle TC Carson'in yeri alinmaz :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Sesini aratmayacak bence Christopher Judge mükemmel performans sergilemiş. Aralarında ne husus olmuş olabilir bilemeyiz tabi açıkcası Christopher Judge'yi ben beğendim.
  • Kratos'un yaşlanmış haline tam oturmuş bu ses. Ama T.C Carson hakkını yememek gerek üstün bir başarısı var seslendirme konusunda. :)
    Ama "Christopher Judge" üstüne düşenin fazlasını yapmış diyebiliriz. şimdilik gördüğümüz bu oyun içerisinde İnişli çıkışı ses tonlarından ve karakter ağırlığına kadar her birisine kadar vurgusunu görebileceğiz sanırım. :)
  • Cristopher judge aratmıyor bence üstüne düşeni yapmış adam baba kratosa böyle yıllanmış şarap gibi bir ses lazımdı bence :)

• Benim anlamadığım Zeus'un gençlik sesi ile yaşlılık sesini değiştirmeyen firma neden Kratos'un sesini değiştirdi ? Anlaşamamış olabilirler. Tamam seslendiren kişi çok iyi olmuş ama TC çok uygundu ses tonu olarak. Umarım bu değişiklikler Kratos'u komple değiştirmeye kadar gitmez.
  • Judge de üzerine düşeni yapıp iyi bir iş çıkarmıştır eminim şimdiye kadar gelen kısa videolardan gördüğümüz kadarıyla.. Ama Carson un yeri ayrıdır o sese aşina olduk en başından beri, o sesle aşık olduk oyuna. Dolayısı ile kendi adıma ufakta olsa bi eksiklik olacak sanırım.

• 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.