Şimdi Ara

GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
9
Favori
39.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mtrlw220

Bu oyunun remastered'ı neden bazılarının zoruna gidiyor anlamak gerçekten güç. Oyunu daha önceden oynadıysan bu konuya girmene bile gerek yok. Ne diye saydırıp duruyor insanlar anlamadım. Ben ps3 döneminde bu oyunu bilerek veya bilmeyerek ıskaladım ve şimdi bu platforma gelmesine aşırı memnunum açıkcası. Oynuyamadığım bir oyuna daha kaliteli haliyle daha ucuza sahip olabileceğim. Burada herkes kendini düşünüyor. Ben oynadım ne gerek var falan filan. Size birşey diyen yok zaten bari diğer oyuncu arkadaşlar mutlu olsun deyip geçebilirsiniz. Ps5 zamanında bloodborne remastered yapılsa emin olun ağzımı açıp birşey demem. Kaliteli oyunların her nesile getirilmesini destekliyorum. Bundan her oyuncu faydalanabildiği kadar nasiplenmelidir.

Ben de, GoW3'ü 1080p- sabit 60 FPS olarak, tekrar oynamak isterim. Ayrı konu.

Problem, remaster'ların yüksek fiyatla çıkması ve sayı olarak, yeni IP'lerin önüne geçmeleri.
    Cihaz çıkalı 1,5 yıl oldu. GoW3 remaster'la beraber, GoW4 de gelmeliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 1 Nisan 2015; 17:09:08 >

• ps3te platin aldığım ilk oyun,tekrar alıp oynamak isterim ama 40 dolar fazla keşke 25-30 dolar civarında çıksaydı...
  • Sözler gerçek mi bilmiyorum ama fena gaza getirici ve neden Zeus'a karşı bu kadar hınçla dövüştüğünüzü açıklar nitelikte.

• Kızsammı , sevinsemmi bilemedim. Kratos diyince her zaman bi durup düşünmek lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Sözler gerçek mi bilmiyorum ama fena gaza getirici ve neden Zeus'a karşı bu kadar hınçla dövüştüğünüzü açıklar nitelikte.

Acayip gaza geldim yav normalde dinlerdim hep te anlamını bilmiyordum süpermiş

• God of War III Remastered - Kratos vs Hades Boss Battle | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 19 Mayıs 2015; 19:07:35 >
  • Halen heyecanlandırıyor.. Videoyu izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamadım.
  • Hani bu nesillere oyun yapmak hiç olmadığı kadar kolaydı.Adam gibi ex oyunlar çıksın artık.Devamlı eski oyunları yeni nesile çıkarmaktan vazgeçsin.Donanımsal çöp olan bu nesil bu gidişle oyunlarlada aynı kaderi paylaşacak.İnşallah nintento yeni nesilde ezici bir donanımla gelirde sony veya ms daha önce yeni nesil konsola geçiş yaparlar.
  •  GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015
  • Oyunu us psn'den alirsaniz PsNow ile 60 gunlugune gow 1 ve gow 2 oynayabiliyorsunuz. Arti bir de tema veriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony tr bangir bangir dillerine bu oyunu dolamadigina gore Turkce alt yazi ile cikmayacak gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SmithAhmet

Sony tr bangir bangir dillerine bu oyunu dolamadigina gore Turkce alt yazi ile cikmayacak gibi.

Oyun Türkçe altyazı ile gelecektir inşallah.

http://www.teknolojioku.com/haber/god-of-war-iii-remastered-temmuzda-ps4e-geliyor-26868.html

http://www.stuff.com.tr/2015/03/21/god-of-war-iii-remastered-geliyor/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre00 -- 28 Mayıs 2015; 9:02:29 >

• Yapacaksan saga remastered yapacaksın.Ps3 sahibi olup oynamamış olan zaten yoktur.Zaten gow 3 dünyada en çok konsol sattıran oyun.Yani bu oyunu oynamış kesimin sayısı epey epey fazla.Mesela elimden 3 kutu gow 3 geçti benim bir önceki nesilde.Ayrıca fiyatı da çok uçuk komik bir rakamdan herkese nostalji için sattırılabilirdi.Tr altyası eklenebilirdi vs.
  • PS3'ü sattığım için bana oynamak kısmet olmamıştı doğru dürüst.Arkadaşın cihazında yarım yamalak oynamıştım yarısına kadar.İnşallah türkçe gelirde tadından yenmez o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Yapacaksan saga remastered yapacaksın.Ps3 sahibi olup oynamamış olan zaten yoktur.Zaten gow 3 dünyada en çok konsol sattıran oyun.Yani bu oyunu oynamış kesimin sayısı epey epey fazla.Mesela elimden 3 kutu gow 3 geçti benim bir önceki nesilde.Ayrıca fiyatı da çok uçuk komik bir rakamdan herkese nostalji için sattırılabilirdi.Tr altyası eklenebilirdi vs.

Oyun Türkçe altyazı ile gelecektir. Ayrıca ben de PS3 döneminde bu oyunu tabi ki oynadım ama PS4' de çok iyi grafikler ve Türkçe altyazı ile birlikte tekrar oynamaktan mutluluk duyacağım. Fiyatı 103 TL sanırım şu anda. Çok kötü değil ama çok iyi de değil. Dediğiniz gibi fiyatı 75 TL lerde olabilirdi ama oyun single oyun olduğu için kardeşlik ile çok ucuza bu oyun oynanabilir. Arşiv yapmak isteyenler için de 103 TL çok uçuk bir fiyat değil bence.

• " Bekliyoruzzzz "
  • GOD OF WAR 3:REMASTERED TÜRKÇE İÇERİKLE GelİYOR

Sony, oyun dünyasının en popüler aksiyon oyunu God of War serisinin en kült yapımı God of War III'ü, yeniden düzenlenmiş versiyonu ile şimdi de PlayStation®4 oyuncularının beğenisine sunuyor.

Tüm zamanların en iyi aksiyon oyunu olarak kabul edilen God of War III, High Definition olarak PlayStation®4 için geliştirildi. 1080p çözünürlükte mükemmel şekilde üretilen ve saniyede 60 kare hızında çalışan God of War® III: Remastered'ın ön satışları, 3 Haziran 2015 tarihinden itibaren başlayacak. Oyunun resmi çıkış tarihi ise 15 Temmuz 2015 olacak. God of War® III: Remastered, daha fazla oyunsevere hitap edebilmek ve oyun tutkunlarıyla PlayStation® arasındaki özel bağı daha da güçlendirmek için Türkçe altyazılı olarak sunulacak.

Sony Center, D&R, Media Markt, Teknosa ve Overgame'in web sitelerinden, yalnızca Online olarak ön siparişi alınmaya başlayacak olan God of War III: Remastered'in satış fiyatı ise 119 tl olacak.

----------BASIN BÜLTENİ--------

ARKADAŞLAR BU HABERİ ANA KONU 2-3 TANE OLDUĞUNDAN NORMAL BİR DETAY OLARAK KONU AÇIP PAYLAŞMIŞTIM,YANİ ANA KONU DİYE ONA MESAJ ATMAYIN,ANA KONU BATMAN KARDEŞİMİNDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 4 Haziran 2015; 16:57:26 >

• güzel fiyat 119. d&r dan alırım direk. tüm oyunlar inmeli bu fiyata. spota gerek kalmaz. türkçe dublaj yoktu dimi bu seride..?

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

güzel fiyat 119. d&r dan alırım direk. tüm oyunlar inmeli bu fiyata. spota gerek kalmaz. türkçe dublaj yoktu dimi bu seride..?

Eğr bu oyunun ps3 sürümünü diyorsanız Türkçe altyazı ve dublaj yoktu.Sadece Ascension da Türkçe Dublaj ve altyazı vardı.
  • KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Nintendo istediği kadar üstün donanımla çıksın onun hitap ettiği kitle çok farklı oyunları ise ayrı bir dünya en baba donanımla çıksa en fazla 4k..vs ile mario oynarsın.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.