Şimdi Ara

GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
9
Favori
39.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 oyunmu ? okumadan yorum faili ..oyunları oynamadığınız için bilmiyorsunuz anlaşılan .. gow serileri genelde 6-7 saat civarında bitiyor. unch.ise 1-2 günü buluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Remastered oyunların konsolu PS4 böyle devam

Keşke sizinde Remastred yapacak oyununuz olsaydı.

Geow serisi mükemmeldir.

Alan Wake de fena sayılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Su oyunun en son fiyatı 70 tl olmalı. 5 senelik oyuna kim neden 150tl versin ki?

+1

Foto mod dışında ek içerik olmayacak. 40 dolar fiyat bile fazla.

PC'de 10 yıl önce aldığımız oyunlar Steam'de duruyor, hangi donanımı taksak oynuyoruz.
    %100 remake düzeyinde, bedava mod'larla, oyuna çağ atlatabiliyoruz. Half-life 2 cinematic mod'tan ss gösterdiğim kişiler, hangi oyun olduğunu anlamıyor :)

15 yıl önceki Quake 3 motorlu oyunlar, kendiliğinden 4K, 144 FPS destekliyor. 90'lı yılların oyunları Windows 8.1'de çalışıyor falan..
    -------

Bunları düşününce, bu remaster fiyatları soygun gibi geliyor. Tabii CELL'e geliştirilmiş oyunu x86 konsola getirmenin maliyeti olabilir, ama bu bizim sorunumuz değil.
    En azından, oyunun PS3 sürümüne sahip olanlara, indirim sunsunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 29 Mart 2015; 13:12:44 >

• Bu oyunun özel versiyon olarak sadece steelbook versiyonu gelebilir arkadaşlar,Last of us remastered'da Avrupa Bölgesine gelmişti,burdada aynısı olabilir.
  • kaç yılında çıkmıştı bu oyun beyler?
    eski bayağı sanırım grafikleri falan düzeltmezlerse ayıp biraz ışıklandırma gölgelemeyle sürülmese bari piyasaya. bide temmuz gibi erken verildi çıkış tarihi uğraşmıycaklar gibi üstünde fazla..

türkçe olurmu oyun sony nin mi oyun?

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

kaç yılında çıkmıştı bu oyun beyler?
    eski bayağı sanırım grafikleri falan düzeltmezlerse ayıp biraz ışıklandırma gölgelemeyle sürülmese bari piyasaya. bide temmuz gibi erken verildi çıkış tarihi uğraşmıycaklar gibi üstünde fazla..

2010

• Mükemmel ama ben serinin hiç bir oyununu oynamadım keşke tüm oyunlar paket halinde çıksaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

Mükemmel ama ben serinin hiç bir oyununu oynamadım keşke tüm oyunlar paket halinde çıksaydı

PS Now'da GoW 2 HD ve GoW: Ascension var. Tabii, hızlı bir bağlantıyla bile, gecikmesiz oynanacağını zannetmiyorum.

GoW1'i neden eklememişler acaba. Senaryo-kurgu açısından en iyisidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 30 Mart 2015; 13:38:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

Mükemmel ama ben serinin hiç bir oyununu oynamadım keşke tüm oyunlar paket halinde çıksaydı

PS Now'da GoW 2 HD ve GoW: Ascension var. Tabii, hızlı bir bağlantıyla bile, gecikmesiz oynanacağını zannetmiyorum.

GoW1'i neden eklememişler acaba. Senaryo-kurgu açısından en iyisidir.

gow 1 olması lazım. ps now oyun listesinde o oyunda var. gözünüzden kaçmış büyük ihtimal.
  • In The End There Will Be Only Chaos
  • quote:

God of War 3 2010 yılında çıktı. 5 yıl önce çıktığına bakma, PS4'te AAA diye çıkan çoğu oyundan daha iyi grafikleri var. Çözünürlüğün 720p'den 1080p'ye çıkması ve çoğu kaplamanın iyileştirilmesiyle daha iyi gözükecektir. Remastered sürümünün projesi daha önceden başlamış. Yoksa 3-4 ay gibi bir sürede port etmeleri mümkün değil. Türkçe olabilir. Zaten şu an Türkçe oyunlar oynayabiliyor olmamızın sebebi God of War 3'ün Türkiye'de 30 binden fazla satmış olması.

• hacı ps now da 1 de var. gow hd, 2, asc. var sadece 3 yok. benim bağlantı hızım normalde 8 mbps 7 günlük deneme sürümü ile tüm seriyi bitirdim ve hızım 3 mbps ye düştü fakat hız takılma atma gibi bir sorunla karşılaşmadım..

Psnow oyun listesi.
    http://www.playstation.com/en-us/explore/psnow/subscriptions/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenan.z

hacı ps now da 1 de var. gow hd, 2, asc. var sadece 3 yok. benim bağlantı hızım normalde 8 mbps 7 günlük deneme sürümü ile tüm seriyi bitirdim ve hızım 3 mbps ye düştü fakat hız takılma atma gibi bir sorunla karşılaşmadım..

Psnow oyun listesi.
    http://www.playstation.com/en-us/explore/psnow/subscriptions/

ps 4 te oynayabiliyomuyuz ps now sayesinde ?
  • 1-2-3 paket olaydı keşkem.

• ps now bulut sistemidir. sony ps2-ps3 teki 114 oyunu buraya aktarmış. 7 günlük deneme süresi var uygulamanın bu süredeki bu oyunları ücretsiz oynayabiliyorsunuz. 7 gün sonunda 1 aylık 45 TL 3 aylıkta 100 lira seviyesinde üyeliği var. bunlardan birini ister seçip devam edebilirsiniz isterseniz etmezsiniz.... ben bu sürede boş olduğum için Gow-1-2-asc., Uncharted 1-2, İnfamo.1-2 yi bitirdim.
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Aynen bu konuda katılıyorum.. hiçbir zaman sıkılmadan oynayabilinecek bir seri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenan.z

7 oyunmu ? okumadan yorum faili ..oyunları oynamadığınız için bilmiyorsunuz anlaşılan .. gow serileri genelde 6-7 saat civarında bitiyor. unch.ise 1-2 günü buluyor.

Kötü anlamda söylemedim ki ne güzel bir sürü oyun oynamışı. Bedavaya niye hemen savunmaya geçiyorsun :)

• Gow 4 istiyoruz.biktik remastered lardan.ayni oyunu bin defa oynattilar resmen

• Kenan.z kullanıcısına yanıt
    Güzel açıklamışsın ancak PS4'te oynayabiliyormuyuz bu oyunları? Evet veya hayır ihtiyacım olan tek cevap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

God of War 3 2010 yılında çıktı. 5 yıl önce çıktığına bakma, PS4'te AAA diye çıkan çoğu oyundan daha iyi grafikleri var. Çözünürlüğün 720p'den 1080p'ye çıkması ve çoğu kaplamanın iyileştirilmesiyle daha iyi gözükecektir. Remastered sürümünün projesi daha önceden başlamış. Yoksa 3-4 ay gibi bir sürede port etmeleri mümkün değil. Türkçe olabilir. Zaten şu an Türkçe oyunlar oynayabiliyor olmamızın sebebi God of War 3'ün Türkiye'de 30 binden fazla satmış olması.

Aynen katiliyorum.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.