Şimdi Ara

GOD OF WAR III [ANA KONU] (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.446
Cevap
7
Favori
363.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar az once god war 3 u bitirdim ve gercekten cok guzel oyunmus simdi god of war sagayi almalimiyim seriyi anlamak icin zevk alirmiyim yoksa son god of war oyununami gecmeliyim tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JıGsAw GaMe

Arkadaslar az once god war 3 u bitirdim ve gercekten cok guzel oyunmus simdi god of war sagayi almalimiyim seriyi anlamak icin zevk alirmiyim yoksa son god of war oyununami gecmeliyim tesekkurler.

1 ve 2yide kesinlikle oynamalısınız hocam hikayeyi tam olarak anlayabilmek için yoksa çok boşta kalır oyun 3teki olayların neden olduğunu çok daha iyi anlarsınız 1 ve 2 yi oynayarak, grafikler 3 kadar olmasada kötü değil hd olarak tekrar elden geçirilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

quote:

Orijinalden alıntı: JıGsAw GaMe

Arkadaslar az once god war 3 u bitirdim ve gercekten cok guzel oyunmus simdi god of war sagayi almalimiyim seriyi anlamak icin zevk alirmiyim yoksa son god of war oyununami gecmeliyim tesekkurler.

1 ve 2yide kesinlikle oynamalısınız hocam hikayeyi tam olarak anlayabilmek için yoksa çok boşta kalır oyun 3teki olayların neden olduğunu çok daha iyi anlarsınız 1 ve 2 yi oynayarak, grafikler 3 kadar olmasada kötü değil hd olarak tekrar elden geçirilmiş

Anladim hocam nereden bulabilirim peki sagayi

• JıGsAw GaMe kullanıcısına yanıt
    kutulu olarak türkiyede satılıyor mu şuan bilmiyorum forumda 2. el bölümüne bi bakın derim eğer yurtdışından alma imkanınız varsa şurayı tavsiye edebilirimhttp://mariio128.com/god-of-war-saga-ps3-us.html biraz geç geliyor ama fiyat güzel, god of war collection da alabilirsiniz 3ü oynamışsınız zaten ama sagada dlclerde var onu alırsanız daha iyi olur
  • God of war Chaos Blade " OBLIVION " YENİ OYUN OLACAK DİYE TAHMİN EDİYORUM
  • Arkadaslar bugun gow3 oynamaya basladim fakat takildigim bi yer var. Simdi bi yere geliyorum boylr tam karsida zincirlerin arkasinda boyle kopek gibi bisi var yanina yaklasinca ates cikariyo agzindan. Sonra ustte bi kapi var arkasinda cark var boyle asansor tarzi bi seyin ustune cikinca kratos orasi aciliyo falan. Bi de yukarida bi nesne var bunu asagiya indirip hayvanin yanina getirince ates puskurtup yakiyo o seyi falan orayi cozemedim delircem bi yardim lutfen :) oyun muhtesem zaten

• Vaybe God of war 1 e bak bide 3 e baktıgımda duygulanıyorum :') nerden nereye harika bir oyun serilerini bitirdim tabi 3 de ne dövüoz ama zeus u
  • Üye alımı varmı var ise katılmak isterim
  • Eski mesajları okudum da şöyle bir, duygulandim epey. Eskiden ne kastirirmisiz bu oyun için. Neredeyse SCEAyi gecmisiz oyunu duyurmak konusunda.

• Oyunu Türkçe altyazılı oynamak nasip olmadı.Müthiş oyundu.
  • kratos figürü satıyorum arkadaşlar. Ürün sıfırdır daha kutusu bile açılmadı. istediğim fiyat 55 TL'dir. İstanbul içinde elden teslim yapabilirim.

• 4 hariç tüm seirleri bitirdim.. psp dahil.. benim en çok hoşuma giden gow 2 oldu.. 3 grafik olarak çok iyi olsa da, hem senaryo kısa hemde gow 2'deki atmosfer yok.. psp'de ghost of sparta çok başarılı
  • Keşke bu oyun pc ye de çıksa.Gider alırdım
  • Hort oluyor ama

PS3 için PSN de God of War III niye yok anlayamadım? Yoksa kutulu olarak aldığım için ben mi görmüyorum
  • Yeniden bitireceğim PS4'de.
  • https://www.youtube.com/watch?v=4j-loeuyZx8

mükemmel bir god of war tecrübesi. eskilerinden çok farklı. izlemenizi öneririz
  • Yıllar sonra RPCS3 - PlayStation 3 Emulator ile pc de God of war 3 oynuyorum God of war serisi gerçekten baya iyiymiş

Ps5 çıkınca artık duruma göre Pc+Playstation takılmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Prometheus-

Yıllar sonra RPCS3 - PlayStation 3 Emulator ile pc de God of war 3 oynuyorum God of war serisi gerçekten baya iyiymiş

Ps5 çıkınca artık duruma göre Pc+Playstation takılmayı düşünüyorum.

Sikintisiz oynayabildinizmi?

• dikiştutmazsabri kullanıcısına yanıt

Mesajı yazalı baya olmuş.Hatırladığım kadarıyla FPS düşüklüğü yaşamıştım.

• Ya beyler yıllar sonra tekrar başlıyım dedim bu oyunda zorluk nerden değiştiriliyordu? Delircem.. takıldım hades bölümünde geçemiyorum 20 kez öldüm oyun sanki otomatik düşürme seçeneği sunuyordu çok ölünce sunmadı da bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 12 Ağustos 2022; 23:5:34 >
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.