Şimdi Ara

GOD OF WAR III [ANA KONU] (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.447
Cevap
7
Favori
363.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaa god of war2 ps2 de buz adamı geçemedim elini kaldıramadım nasıl kaldırcaz lütfen yardımm
  • takip
  • 1ve2 i dün geceden beri anca bitirdim 0 kolun sol analogu pert oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcan balın

Yaa god of war2 ps2 de buz adamı geçemedim elini kaldıramadım nasıl kaldırcaz lütfen yardımm

GOD OF WAR III [ANA KONU]

sağ altta bulunan berserkeri bulman lazım onsuz kıpırtadamassın o parmakların solundan git ordan duvara tırman

• Arkadaşlar oyunlarla çok alakalı değil ama vakti zamanında bundan 2-3 sene evvel bir ps3 reklamı vardı. God Of War temalı bir reklamdı. Sakin bir müzik ve sakince etrafta dolaşan insanlar var (gerçek görüntü cgi falan değil) Sonra birden gökten kan yağmaya başlıyor. Hatta reklam tepki çekip yasaklanmıştı. O reklamı hatırlayan ve bulabilecek olan var mı? Aramadığım yer kalmadı bulamadım bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigger_agc

Arkadaşlar oyunlarla çok alakalı değil ama vakti zamanında bundan 2-3 sene evvel bir ps3 reklamı vardı. God Of War temalı bir reklamdı. Sakin bir müzik ve sakince etrafta dolaşan insanlar var (gerçek görüntü cgi falan değil) Sonra birden gökten kan yağmaya başlıyor. Hatta reklam tepki çekip yasaklanmıştı. O reklamı hatırlayan ve bulabilecek olan var mı? Aramadığım yer kalmadı bulamadım bir türlü

Sanırım buydu
    http://www.dailymotion.com/video/xdys1t_god-of-war-blood-rain_videogames

• Evet bu reklamdı dostum. Ama ben sanki daha uzundu hatırlıyordum. PSP reklamıymış bir de sanırım. Teşekkürler.
  • pc icin gelecek mi bu güzel oyun ?
  • nayyyııırrr
  • Arkadaşlar yeni ps3 aldım..
    God of War III var.. biraz oynadım çok hoşuma gitti..
    bende 1 ve 2 oynayıp sonra bunu oynamak istedim..

Alınık: Elinde ps3 için satılık ve 2 collection olan varmı
  • GOW 3 genel anlamda güzel bir oyun bence. Hikayesi ve Kratos'un vahşiliği beni oyuna bağladı. 2,5 günde Collection ve GOW 3ü bitirdim. LG 55LX9500 Led TV de oynadım. Çok keyifli oldu.

1 ve 2ye göre 3 daha kolay gibi geldi. İlk 2 oyunda 30-40 kere öldüm. 3te ise 11 kez öldüm, ki bunların 3-4ü kamera açısından kaynaklandı. 3 aylık Playstation tecrübem var bu arada.

Tüm seri insanın sabrını çok zorluyor bazen, özellikle 1 ve 2. Kaza orucu olarak oynanabilecek bir oyun, sabretmeyi öğreniyorsun

Şu an yarım bıraktığım Dante's Inferno ya devam ediyorum ama aklımı GOW IV teorileri üretmekle yoruyorum.
  • arkadaşlar yeri değil belki ama, gow 3te 3d desteği her versiyonda var mı? yani sadece platinum kutulu versiyon da mı var 3d yoksa hepsinde mi?
  • Bölüm açılması güzel olmuş. Bu seri gelmiş geçmiş en iyi oyunlaran biri. İlk 2 oyun beni benden almıştı. 3.oyuna başladım şimdi biraz ilerledim. 3. Oyunda harika ilerliyor grafikler sahneler dehşet.
  • Selamlar benide ekleyin :)

PSP de olan oyunları bitirdim.. Şimdi PS3 sahibi oldum GOW 3 aldım ama önce dayanamayıp GOW HD versiyonuda aldım baştanbaşlayıp tekrar bitiriyorum..

Bu oyunun muadili çıkarmı sizce ??
  • ekle bni
  • millet bende fwli var oyun da açılış videosunu nasıl skipleyip geçebiliyoruz.her açıtığımda 10dk bekliyorum.varmı bilen?
  • yıllardır pc'de oyun oynarım oynanması gerekn oyunların çoğunu oynadığımı düşünüyordum ps'nin abartıldığını düşünüyordum...
    yaklaşık 1 ay önce ps3 aldım yanında GOW 3 verdiler hediye diye...
    oyuna başladıktan 13 saat sonra farkettim ki ben bu güne kadar hiç oyun oynamamışım bir nefeste normal mod bitti oyunun başından kalkamadım şimdi trophy için uğraşıyorum ve GOW 4 ne zaman gelecek diye bekliyorum

psn:egkandil
  • Bende bir god of war hayranıyım belki inanmazsınız ama god of war 1'i 12 god of war 2'yi 22 god of war 3'ü 2 kere bitirdim benide eklersen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandil16

yıllardır pc'de oyun oynarım oynanması gerekn oyunların çoğunu oynadığımı düşünüyordum ps'nin abartıldığını düşünüyordum...
    yaklaşık 1 ay önce ps3 aldım yanında GOW 3 verdiler hediye diye...
    oyuna başladıktan 13 saat sonra farkettim ki ben bu güne kadar hiç oyun oynamamışım bir nefeste normal mod bitti oyunun başından kalkamadım şimdi trophy için uğraşıyorum ve GOW 4 ne zaman gelecek diye bekliyorum

psn:egkandil

Tavsiyem gow collectionları alman...ilk gow dan itibaren oynaman...grafikler hd yapıldı emin ol belli bile olmuyor eski olduğu...psp ye çıkanlar falan da geldi psn ye.. en az 4 efsane daha var oynamadığın ki 1 ve 2 3 ten bile etkileyicidir..keşke sırasıyla oynasaydın..Al pişman olmazsın..

• bu tavsiyeti başka birinden daha almıştım, kesinlikle 1-2 de oynayacam kaçırdığım zamanı telafi edecem.
    teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.