Şimdi Ara

Göbek Sorunsalı / Bitmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forum ‘da yeniyim öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam lütfen kusuruma bakmayınız, kısaca size sormak istediğim bir sorunum var bahsetmek isterim;

Yaklaşık 5 aydır spor yapıyorum özellikle serbest ağırlık çalışıyorum fitness ve kendi fizik ağırlığımla çalışmaktayım, BodyBuilding yapmak istemiyorum açıkçası nedeni ise nankör bir spor olması ara verdiğinde her şey çok hızlı şekilde geri dönüyor sizlerin ‘de bildiği üzere, fitness ile uğraşıyorum yavaş yavaş güçlenmekle birlikte hızlandığımı hissediyorum her şey buraya kadar normal ve keyifli ben yaklaşık 14 ayda 19 kilo verdim şuanda 69 Kg ‘yim Boyum 1,76 vücut kitle endeksimi hesapladığımda kilomun boyuma göre uygun olduğunu görüyorum ‘ki bir aralar diyetisyene gitmiştim o zamanlar 90 Kg idim diyetisyende bana 70 civarına düşmelisin demişti ben şuanda 69 um en başında ‘da bahsettiğim gibi buraya kadar her şey güzel ancak dert GÖBEK !!! bitmiyor enteresan şekilde ufalmadı halen, CLA kullanmaya başladım 2 hafta oldu yada olmadı yararını görüyorum ama göbek halen yerinde durmakta daha fazla kiloda vermek istemiyorum amacım ise sıfır göbek ama artık iyice küçüldüm zaten, daha ‘da fazla kilo verirsem kötü olur sağlıksız olur zaten ne yapmam gerekiyor antrenman programımı düzenlemeliyim veya supplement olarak ne kullanmam lazım acil yardımlarınızı rica ediyorum.

Tsk.

• Kiloya aldanma dostum önemli olan yağ kas oranıdır. Sen kilo vermişin ama karın kasların yeterli değil demek ki oda böyle bir sonuç doğuruyor. Diyet ve düzgün spor yaparsan gider ama bunun için emek harcaman lazım hemen olacak iş değil karında bulunan yağlar daha zor gider.
  • canpinar kullanıcısına yanıt
    göbek genetiktir yeğen.ben kendimden örnek vereiym.her kiloda göbeğim vardı.şuan 90 kgyim.biraz puaçaya abandım ve göbeğim büyüdü.ama sadece göbek.örnein ön kolum halen aynı.kası geçtim yağ bile gelmiyor.önerim.kalori hesabı yapman ve karın çalışmanı artırman.mekik değil harbi karın çalışacaksın.youtube üzeirnde scot hermanın programlarına bakabilrisin.ben disiplini halen oturtamadığımdan pek iyi değil sonuç
  • Vücuttaki yağ miktarı önemli demek ki hala yap var. Kaslar görünmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısınız esasen benım vücuttaki yağ miktarını düşürmem lazım anladığım kadarı ilede bu işlem uzun soluklu antremanlar ve sağlıklı beslenme ile olacak.

Tsk.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.