Şimdi Ara

GNÇ Bastı Kaptı Kampanyası... (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
31
Favori
62.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Keşke diğer hatlar ile de alsak, transfer eder n11 kodu alırdık.

• Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt

Paycell puan ne işe yarıyor?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Uygulama içerisindeki hediye dünyam kısmında yer alan internet hediyesi, Spotify, PlayStore ve Appstore 10 tl hediyesi gibi birkaç şeyi almaya yarıyor.

Örneğin bu pazartesi Gnç bastı kaptıdan Paycell 1000 puan alabilenler uygulama içerisinde 1000 puan karşılığında günlük 1GB interneti alabilirler. Ayrıca daha önceden Paycell fiziksel kart veya sanal hesap üzerinden alışveriş yaparak biriktirilmiş puanlar varsa onlarla da kullanılabiliyor.

Örnek bir ekran görüntüsü (sağa kaydırınca daha fazla seçenekleri de görebilirsiniz)
    GNÇ Bastı Kaptı Kampanyası...

Bilmiyordum. Çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıldan fazladır Turkcell abonesiyim bir kere bile şuna denk gelmedim. Gnc uygulamasında hep bunun reklamını görürüm ama hiç hediyesini alamadım.

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt

Pazartesi 14.40-15.30 arası GNÇ uygulamasını 2 dakikada bir aç,GNÇ Bastıya tıkla,altta Bas Kap aktifse Bas Kap,değilse 2 dakika sonra bir daha aç,aynısını yap. Bastı Kaptıya tıklayınca Bas Kap yazısı aktif oluncaya kadar dene. Yani biraz amelelik gerektiriyor bu Bastı Kaptı. Biraz boş olacaksın açıkcası.

Ben çocuklara yaptırıyorum,çocuğun biri açıkcası zeki ve hızlı,Bas Kap gelince alıyor,bana da mesaj atıyor,ben de ihtiyaç varsa müsaitsem girip deniyorum.

Bas Kap yazısı gelmeden 2-3 dak önce Bastı Kaptı menüsü kayboluyor,geri geldiğinde Bas Kap aktif olmuş oluyor,bu ipucunu da vereyim.

Sanırım bu hafta(bugün) haftalık 1-2 GB internet verecektir,geçen hafta puan verdi,o puanla da 1 günlük internet alınabiliyor ama paycell yükle vs..

Paycell eski avantajında değil. Yok puanları bir hafta içinde kullan,yok mobil ödemeyi aç. Mobil ödeme de para tuzağı. İşlem başı ücret. Ne anladım ben o işten. Paycell önce şu aylık kart ücreti alma saçmalığını bırakması lazım. Puanların kullanımında süre kısıtlamasını bırakması lazım vs. Turkcell'in en strese sokan kızdıran uygulaması paycell ve kartı. Yüzüne güler,tokatlar geçer.

• Gnc aktif. Haftalık 1 gb hediye veriyor.
  • Haftalık 1 gb sms gelcek dedi bakalım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • CJ11 C kullanıcısına yanıt
    Bana sms geldi.

“Basti Kapti kampanyasindan kaptigin haftalik 1 GB hediye internetin hattina yuklendi. Hediye internetin, 1 hafta boyunca yurticindeki kullanimlarda gecerlidir. Gule gule kullan. Paketini 29.03.2021 14:35 tarihine kadar kullanabilirsin.”
    Bana da geldi mesajınızı gördüm hemen kaptım teşekkürler

• 4 hat bana 6 hat kuzenlerime 8 hat arkadaslarima kaptik Allah bereket versin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende gözükmüyor geç mi kaldık

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    En fazla yarım saatte bitmiş oluyor. Bazen kupon kodu verdiğinde birkaç dk da bitmiş oluyor.

kaçta geleceği de belli olmuyor değil mi? ne bu nöbet mi tutcaz başında GNÇ Bastı Kaptı Kampanyası... 

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Uygulamayı aç-kapa yaptırıyorlar bize.
    Öğleden sonra olduğu kesin. 13.30’dan sonra her 10 dk’da bir girmeye çalışıyorum. 14.00-15.30 arasında oluyor çoğunlukla.
  • Bugün ki hala açılmadı bende

• haftalik 2 gb kosun alin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB72FF50B -- 29 Mart 2021; 15:30:20 >
  • teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GNÇ Bastı Kaptı Kampanyası...

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.