Şimdi Ara

GNÇ Bastı Kaptı Kampanyası... (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
31
Favori
62.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldım. Bugün biraz geç oldu ama hediye güzel oldu.
  • Maşallah yağdırıyor Turkcell. 👏

GNÇ Bastı Kaptı Kampanyası...
  • Sms gelmedi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sms hediye geldi haftalık 2 gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haalen gelmedi

• Bastı kaptı geldi.

GNÇ Bastı Kaptı Kampanyası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemesis-Prime

Bastı kaptı geldi.

Arkadaş en son buna baktığımda gerçekten ''hediye'' idi.Şimdi altta ufacık yazıyla TL ile sözde bastı kaçtı mı yapmaya başladılar...

• Mükemmel

• bastı kaptı gördü kaçtı

• Güzel

• eKsTazi kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde bende dikkat etmeden bastım aldığına üzülmedim, internet psketim daha bitmemişti kullanmadan Turkcell e yine finans sağladık ona üzüldüm. Zaten bedava olunca kotalı yapıyorlar sayı dolunca vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandprix -- 6 Nisan 2021; 7:20:37 >
  • Gnc aktif oldu. Haftalık 1 GB veriyor.
  • Kampanya katilim limitin doldugu icin talebini gerceklestiremiyoruz. Sana uygun kampanyalar icin hemen tiklahttps://dijital.li/a7gQ8 B002

• Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt

Teşekkürler 1 yıla yakındır üyeyim ilk defa aldım GNÇ Bastı Kaptı Kampanyası... 

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt
    Son yıllarda iyice Turkcell bozmaya başladı. Telefon yönlendirmesi 7 lira (diğerlerinde tarifenden düsüyor), ücretli hediyeler çoğaldı, ayrıyaten sekreter servisini direk açık yolluyorlar hadi biz birşeyler biliyoruz servisi kapatırız da, yaşlılar ne yapıcak? İnternet paylaşımındada millet diğer operatörlere geçmeye kalktı da geri adım attılar.

Vodafone'la TT ikilisi olmasa şuan çok eski yıllarda olduğu gibi 15 liraya 50 sms veya 10 dk konuşuyor olurduk.

Yani uzun lafın kısası Süreyya Ciliv gitti Turkcell bozuldu.

• Lexco kullanıcısına yanıt
    Dediklerinize katılıyorum hocam daha dün akşam internet ihtiyacim oldu çatlata girdim 2 tl ye 1 gb geldi salla kazana girdim bip 500 dk geldi bipe girdim neye dokunsam 5 tl karsiliginda bilmem ney hakki al diyor zor durumda kaldım hiçbir yerden internet çıkaramadım bilinçli bir kullanıcı objektif gözle baktığında turkcellin şu an tek artısı çekim gücü eskisi gibi ekstra hediyeler yok pakette ne varsa onu kullanırsın önceden sadece x operatörde gecerli 500 dk vardı o bile rekabetle her yöne dakikaya çevrildi rekabet her zaman iyidir turkcellin tekelinde şu an her şey buna izin veren diğer operatörlerde altyapıya yatırım yapıp müşteri çekmek yerine yüksek gb ları ucuz fiyatlara vererek müşteri tutuyor.

• Zaten merkezi yerlerde çekim gücü konusunda 3 operatörde birbirine yakın performans gösteriyor bölgeden bölgeye değişmekle birlikte.

Dağ bayır takılıyorsan bişey diyemem en iyisi tcell oralarda.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.