Şimdi Ara

GM 5 PLUS OREO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
5
Favori
33.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BU ARKADAŞIN İSTEĞİ ÜZERİNE KONUYU KAPATTIK. DEDİ Kİ ETKİNLİK BUGÜN YAPILMAZ VE ÜSLUBUNUZ YANLIŞ. SİZE DAVA AÇILIR DEDİ. BEN O KADAR YERDEN ADSM TOPLADIM OLMADI SİZ Bİ FORUMDAN MI TOPLAYACAKSINIZ DEDİ. BİZ DE KAPATTIK.

Edit1:

Arkadaşımız twitter etkinliğimize laf atmıştı. O kadar etkili olmaz falan diye. Kendisi şu anda Google Play'de GENERAL MOBILE nin uygulamalarına 1 yıldız verme etkinliği başlattı. Ne diyelim Allah Akıl Fikir versin. Geldi güzelim konuyu batırdı. Şimdi yaptığına bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YnSs58 -- 3 Mart 2018; 14:23:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen önce bir uslubuna dikkat et... Arıza cıkarmak ne demek... Haftalardır ben bu konu ile ilgili milyon yerde etkinlik yapıyorum. 2tane msj atınca insanlar bi halt ettim sanıyor. Beni bilen çok iyi bilir tanıyan da çok iyi tanır. Biz bunu insanlar için yapıyoruz senin derdin para koparmak sanırım ki aklına hemen bunlar geliyor. Böyle saçma sapan bir konuşmayı yapan bir insanın ne etkinliğine katılırım ne de destek veririm.

Konuşmayı öğrenmek lazım önce yoksa aynı safta oldugun insanları yaftalayarak ancak kaybedersin ... Buyur yap etkinliğini konuyu yukarı taşımış bu yük iş başarmış...

Tweetter etkiliğini dün biz başlattık bundan önce Instagram , facebook, mail, msj vs bir sürü etkinlik yaptık... DÜn bizim etkinliğimiz için konu açıp bugün SEN PARA MI ALDIN demek neyin kafasıdır...

YAzıklar olsun bu zihniyetle 1 adım ileri gidilmez
    oskurr bende bloklu. Aşırı gm fanı olduğu için bloklamıştım zamanında. Onun sözüyle mi konu kapatıldı :D

Not: Eski bir gm 4g ve 5 plus kullanıcı olarak gm'nin hiç bir telefonunu önermiyorum. 5 plus'ı satıp xiaomi redmi 4 prime aldım. İyiki de yapmışım. 1 senedir kullanıyorum ve hiç sıkıntı yaşamadım.
  • Up

• #kandırıldıkGeneralMobile saat 17:00 lütfen destek

• Öne çıkar butonuna basalım arkadaşlar anaysayfada gözüksün.

• 17:00 da ordayız

• Up

• Up

• Hazır bekliyoruz.

• Konuyu gören arkadaşlar lütfen destek olsun. Şubatta dağıtılma sözü verilen güncelleme mart geldi hala ortalıkta yok.
  • Bunların sözüne güven olmaz, anladım anladık

• Hadi Up'n Down

Telefonu alalı 2 sene oldu bir kere servise götürmedim gerek olmadı çünkü.Defalarca düştü.Ekran koruyucu çatladı değiştirdim.Amaaa bir kere servislik olursa masadan kalkamaz diye endişeliyim
    O yüzden #kandırıldıkGeneralMobile
  • up up up
  • Bunların dolandırıcılıgını gostermelıyız herkese
  • Hadi asilin twitter

• adamlar fason firma hala onlardan telefon alıyorsanız diyecek bişey yok. Sürekli destek diye bişey yok adamlarda. Ellerindekini sattıktan sonra tüm destek güncelleme biter bunu bilin.

• Lütfen konuyu öne çıkaralım.

• GM4G Modelınde tum guncellemelerı hemen hemen aldı dıye bız de kandık aldık daha asla tecrube oldu
  • Konuyu tıklayan arkadaşlar lütfen konuyu öne çıkar butonuna basın.

• kullanıcıların talepleri göz önünde bulundurulmalı, herkes verdiği sözü tutacak, o kadar.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.