Şimdi Ara

18 yaşına girmeden Telefon alabilirmiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar ben yarın Bimaks ten telefon almayı düşünüyorum para felan herşey hazır ama söylentilere göre 18 yaşından küçük olanlara çep telefonu satışı yapmıyormuş Bimeks ve Teknosa bu konu hakkında bana biraz bilgi verebilirmisiniz Teşekkürler.

• muhammed50 M kullanıcısına yanıt
    Özür dileyerekten birşey daha var general mobile discovery 16 gb İPS ekran yok diyorlar doğrumu ?
  • 18 yasinda olmaniz gerekiyor. Fatura sizin adiniza olacaksa kesinlikle resit olmak zorundasiniz. Ama gidin bi sorun baskasinin kimligiyle yaparlar belki. Ben baskasinin kredi kartiyla aldim mesela. Bazen esneklik sagliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucantcme

18 yasinda olmaniz gerekiyor. Fatura sizin adiniza olacaksa kesinlikle resit olmak zorundasiniz. Ama gidin bi sorun baskasinin kimligiyle yaparlar belki. Ben baskasinin kredi kartiyla aldim mesela. Bazen esneklik sagliyorlar.

Tamama çok saolsun kardeş saolsın ama 18'e de çok az kaldı yav 1 ay felan 18 yaşına
  • Aslında yaş o kadar önemli değil ailenden birisiyle git al.
  • yoldan geçen birini tut götür
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammed50

Özür dileyerekten birşey daha var general mobile discovery 16 gb İPS ekran yok diyorlar doğrumu ?

Discoveryde IPS ekran var. ssağdan soldan tam açı bak telefona renklerde değişim olmaz.
    Yok diyenler ya eline alıp incelemiyor yada internette Videoda 2-3 serseriden görmüş veletlerdir:)

Yaş problem olmaz. 18 diye bir gereklilik yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aferna*

quote:

Orijinalden alıntı: muhammed50

Discoveryde IPS ekran var. ssağdan soldan tam açı bak telefona renklerde değişim olmaz.
    Yok diyenler ya eline alıp incelemiyor yada internette Videoda 2-3 serseriden görmüş veletlerdir:)
    Yaş problem olmaz. 18 diye bir gereklilik yok.

Saolsın kardeş o zaman 16 gb alıyım ben yav ;)

quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

yoldan geçen birini tut götür

:D

quote:

Orijinalden alıntı: kaan262626

Aslında yaş o kadar önemli değil ailenden birisiyle git al.

Durumum yok ya okadar ben tek gidip alıyım dedim :S

• muhammed50 M kullanıcısına yanıt
    Eğer Peşin alacaksanız kredi kartı filan olmadan alacaksanız faturayı yani garanti fişi filan onlara babanızın telefonunu adını filan yazdırsanızda oluyor. Kağıt üstünde telefonu babanızın aldıgı görünüyor ama siz alıyorsunuz
  • 14 yaşımda galaxy ace almıştım peşin parayla bimeksten parayı görünce bişey demezler rulo yap fırlat önlerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanozcetin22

14 yaşımda galaxy ace almıştım peşin parayla bimeksten parayı görünce bişey demezler rulo yap fırlat önlerine

• quote:

14 yaşımda galaxy ace almıştım peşin parayla bimeksten parayı görünce bişey demezler rulo yap fırlat önlerine

Adam haklı sen de böyle yap :D
  • quote:

Adam haklı beyler

• yok öyle birşey rahat olun
    bir de alamazsın diyenler çıkmış git direk al sorun olmaz, faturayı da senin adına düzenlerler. hiçbir sorun olmaz. içki mi alıyorsun sanki
  • Bende 15 yaşındayım eylülde aldım kendı adıma fatura da cıkarttım. bi sıkıntı olmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.