Şimdi Ara

Glory Destiny Online(Open Beta başladı) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
0
Favori
6.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Moonßless

Arkadaşlar görevler birbirlerinin aynısı cidden ve kendini çok tekrarlıyor ben 3-4 skill atman gerekiyor bir yaratığa bir adam geliyor bele aynı level tek atıyor ve sıkıldım cidden görevler hep aynı ya bir değişiklik yok ondan bu kadar kes onun biraz daha güçlüsünden 1 tane kes vb vb...

bu birazda karakterlerin güçlerinden kaynaklanıyor, mesela ben fighterla tek skille devirebiliyorum normal mobları ama defansım o kadar iyi değil
  • Ne yaptınız beyler sarmadı galiba oyun.

Glory Destiny Online(Open Beta başladı)
  • cıx sarmadı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vyn

cıx sarmadı :D

Niye la :D
  • valla abi onu kes bunu kes şunu kes içim dışım yaraktık olmuşdu. bide o craft olayından sora iyice daraldım sildim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vyn

valla abi onu kes bunu kes şunu kes içim dışım yaraktık olmuşdu. bide o craft olayından sora iyice daraldım sildim :D

40 silahi craftladim bugün.Birde +7 yaptim şansa :D
  • hayırlı olsun usta sama :D da artık bırakma vaktin gelmiş :Pp
  • 40-50 level olunup bırakılacak bir oyun. Aynı kaderi paylaşır diğer benzerleriyle
  • Aizen bu dönüşüm görevi hangisi ben bulamadım altta dönüşmek için sp full ama space ye basınca dönüşmüyor görev yapmadığım için mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

40-50 level olunup bırakılacak bir oyun. Aynı kaderi paylaşır diğer benzerleriyle

40-50 level diyosun sınır 45 zaten. şu güzel ortamı bozuyosun
  • 41 level oldum hala sıkılmadım Atımsı şeye binmek çok zevkli.
  • Oyun bende halen korece, o yüzden oynamıyorum, tam olarak nereden indireceğiz İngilizce olanını, launcherda yok İngilizce seçeneği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus595

Aizen bu dönüşüm görevi hangisi ben bulamadım altta dönüşmek için sp full ama space ye basınca dönüşmüyor görev yapmadığım için mi ?

Valla hatirlamiyorum.Normal gorevleri yapınca açılması lazım.Atladıgın görev olabilir.

@Katıksız

Sadece bir tane indirme yeri var.Launcher de olması lazım dil.
  • İki seçenek var yüklerken , ikisinde de denedim ancak yok, tekrar indirip deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katıksız Manyak!

Oyun bende halen korece, o yüzden oynamıyorum, tam olarak nereden indireceğiz İngilizce olanını, launcherda yok İngilizce seçeneği.

http://gd.koramgame.com/ bu official site, orda english seçeneği olması lazım valla bende dikkatsiz indirmişim ilki çince çıktı tekrar indirdiydim.

bazıları son lwl e glince bırakılacak oyun demiş ....benim bıraktığım çarları bi bilseniz... paralı olanlar hariç bedava olanlara arada girip bakıyorum. bu oyunda aynı olacak. olsun varsın ne çıkar. ille bir oyundan paramı kazanmak lazım. öle ise git wow a çinli farmer ol mantık bu yani.... zewk alıyorum oynuyorum zewk kalmadıysa ...give me next one.... diğer oyunlar bölümü sağolsun bulurlar bişi oynarız test ederiz eğleniriz.

• arkadaşlar ek skill bar ekleme yokmu ben bulamadımda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FroZeN`HeLL

English seçeneği yoktu. Sadece || yazıyodu.

Tamam hallettim. Yüklemeye başlarken Ful ? vardı. Ben de direk geçtim. Çince yi seçmişim meğerse

Ben hala aynı soruna takıldım. yaklaşık 3 saattir uğraşıyorum çözüm de bulamadım.
    @FroZeN`HeLL yardım için 1 adet pm
  • Arkadaslar oyunu oynayan varmı hala varsa clan gelmek isterim server s101 de olurum genelde nick uKe.
    Birde birşey sorucam Defeat Charuqia diye bi görev var bu canavarım bir türlü bulamadım ya nerde bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WDesinG

Arkadaslar oyunu oynayan varmı hala varsa clan gelmek isterim server s101 de olurum genelde nick uKe.
    Birde birşey sorucam Defeat Charuqia diye bi görev var bu canavarım bir türlü bulamadım ya nerde bilen varmı

Attım klan.

Bu arada adam lazım beyler.Oyunda Türk kalmadı.İnstance giricez clanda 28 kisi var oynayan 3 kisiyiz.Oynayan varsa birleşelim instanceler için.
  • :D dedim sana kimse kalmaz diye :P
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.