Şimdi Ara

Glory Destiny Online(Open Beta başladı) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
0
Favori
6.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan oyundayım 6 level oldum İsmim HiperBok whisp atarsın
  • Uzun zamandır mmorpg türü oyun oynamıyordum. Bununla başlayım dedim ve bence gayet güzel. Ben de lag çok az var. Skill sistemini, pet sistemini beğendim. Şuan 29 level %90'da Archer'ım. %90'da bırakma sebebim iyi bir build bulup zaten 10 tane verdiğim skilleri bedavaya resetleyip düzgün bir build yapmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Uzun zamandır mmorpg türü oyun oynamıyordum. Bununla başlayım dedim ve bence gayet güzel. Ben de lag çok az var. Skill sistemini, pet sistemini beğendim. Şuan 29 level %90'da Archer'ım. %90'da bırakma sebebim iyi bir build bulup zaten 10 tane verdiğim skilleri bedavaya resetleyip düzgün bir build yapmak.

Sırlamak bedava ama skillere verirken para gidiyor hocam.
  • Şu yeri dğeiştremiyomuyuz tamam anladık dünya yuvarlakta miğdem bulandı
  • Uzun bir aradan sonra sadece bu geceliğine indiriyorum, hastayım, hastalığım süresince oyundayım :) eğer beğenirsem kalıcı olarak lys den sonra görüşürüz
  • Oyunu ingilizce nasıl yapıyoruz, launcher'da ingilizce seçeneği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katıksız Manyak!

Oyunu ingilizce nasıl yapıyoruz, launcher'da ingilizce seçeneği yok.

Bende de aynı sorun vardı. oyunu sil tekrar yükle. Ancak yüklerken Dillerden diğerini seç. O da olmazsa bi tane daha client i var onu indir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aizen Sousuke

Bende 30 oldum.Clanda 10-12 kişi var takılıyoruz beraber.Asas kasıyorum bakalım.Evet lvl sınırı düşük.Ve bize bir shaman lazım :D

Dün yaklaşık 3-4 saat boyunca sana whisper attım. Bir kere dönmedin. IGN : Nesenth Warrior kasıyorum. lv 20 oldum. O gelen mor yazılara biraz dikkat edersen sevinirim. CH:4 de oluyorum genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neath

quote:

Orijinalden alıntı: Aizen Sousuke

Bende 30 oldum.Clanda 10-12 kişi var takılıyoruz beraber.Asas kasıyorum bakalım.Evet lvl sınırı düşük.Ve bize bir shaman lazım :D

Dün yaklaşık 3-4 saat boyunca sana whisper attım. Bir kere dönmedin. IGN : Nesenth Warrior kasıyorum. lv 20 oldum. O gelen mor yazılara biraz dikkat edersen sevinirim. CH:4 de oluyorum genelde.

Tamamdır hocam kusura bakma afk olduğum zamana denk geldi sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodPan -- 20 Ocak 2012; 13:02:42 >
  • arkadaşlar giriş yapamıyorum verifiyn username and password dior hep öle kalıyor sonra coonection lost dior acaba Win 7 ile ilgili bi sorun olabilirmi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekka

arkadaşlar giriş yapamıyorum verifiyn username and password dior hep öle kalıyor sonra coonection lost dior acaba Win 7 ile ilgili bi sorun olabilirmi??

email'ınla giriş yaptığına emin ol.doğru password de girmen gerekli.
  • Yüklüyorum oyunu, hangi serverdasınız ? Guild felan var mı ?
  • Yüklüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leetnock -- 20 Ocak 2012; 16:51:56 >
  • Tek server var.Oyuna girince buraya isim ve kanal'ı yazın alayım klana.
  • Karakter kıtlığı ve Oyunun Grafiklerinin yetersiz olması soğuttu.Anime olarak güzel.Normal oyunlarla kıyaslarsak çok gerilerde kalır.
  • chavush lan bende oyundayım. pet alamadım iimi... pet nasıl alınıyooo. bide bu pet moblara atack yapıyormu?. silahlar galiba craft olabiliyor nasıl yapılıyor kısaca açıklarmısınız. görew yapmadan mob kese kese karakteri 10 lwl yaptım.
  • 10 lvl assasian oldm oyunda pvp vb. tarzı şeyler varmı??
  • Pet gorevlerden de geliyor,pet npc sinde kagıt satılıyor yakalamak için.Petler atak yapıyor tabi.Craft için moblardan item toplanıyor,yada action house den aliyorsun.

@Mekka şuan bilinen arenalar var ama oda aktif değil.Ayrıca biyerde savaş videosuda gormustum.
  • aizen teşekkürler ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChanOfRight

Karakter kıtlığı ve Oyunun Grafiklerinin yetersiz olması soğuttu.Anime olarak güzel.Normal oyunlarla kıyaslarsak çok gerilerde kalır.

karakter kıtlığı ne demek yahu, 6 sınıf var?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.