Şimdi Ara

Glory Destiny Online(Open Beta başladı) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
0
Favori
6.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Vyn

:D dedim sana kimse kalmaz diye :P

Oyunu oynayan çok,oyunu oynayan Türk yok :D
  • mesele o zaten :D
  • valla garibanlık işte 25 lwl oldum hala inatla solo 1. dungeonu yapmaya çalışıyorum.

burdaki bosu 15 dakikalık uğraşıyla muhteşem taktikle kestim.
     Glory Destiny Online(Open Beta başladı)

ama bundan sonraki boss

dişli çıktı 1/3 can kala beni kesti. oyunda oynayan çokta yabancıda olsa pek arkaşlık yok kimse inv atmıyor yada atınca kabul etmiyor. bana göre zaten yüksek lwl in birisinin yardımını asla istemem her şey lwl inde olmalı. oyunu fazla oynamıyorum StarTrek online den bıkarsam anca öle bu oyun için online oluyorum. biraz oyundan soğumama neden olan 1-) pet ölünce yeniden çıkartmak için para istiyor. 2-) Devamlı pot almak zorun da kalınıyor ama para yetmiyor. 3-) Craft için o daily guestlerdeki canavarlar lwl ine göre çok zor anca party gerektiriyor. bulamayınca 5-6 lwl alıp öle yapmaya çalışmaklada itemleri geç alınıyor alınsada o lwl den sonra pek değeri kalmıyor. kısaca oyunda parasal yön çok kıstlı, giderler çok. herkese iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Che-Guevara -- 29 Ocak 2012; 12:45:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Che-Guevara

valla garibanlık işte 25 lwl oldum hala inatla solo 1. dungeonu yapmaya çalışıyorum.

burdaki bosu 15 dakikalık uğraşıyla muhteşem taktikle kestim.

ama bundan sonraki boss

dişli çıktı 1/3 can kala beni kesti. oyunda oynayan çokta yabancıda olsa pek arkaşlık yok kimse inv atmıyor yada atınca kabul etmiyor. bana göre zaten yüksek lwl in birisinin yardımını asla istemem her şey lwl inde olmalı. oyunu fazla oynamıyorum StarTrek online den bıkarsam anca öle bu oyun için online oluyorum. biraz oyundan soğumama neden olan 1-) pet ölünce yeniden çıkartmak için para istiyor. 2-) Devamlı pot almak zorun da kalınıyor ama para yetmiyor. 3-) Craft için o daily guestlerdeki canavarlar lwl ine göre çok zor anca party gerektiriyor. bulamayınca 5-6 lwl alıp öle yapmaya çalışmaklada itemleri geç alınıyor alınsada o lwl den sonra pek değeri kalmıyor. kısaca oyunda parasal yön çok kıstlı, giderler çok. herkese iyi oyunlar.

daha pota 1g harcamadım nasıl bitiyor potların yapmıyor musun görevleri? =) bi de heralde üstündeki silahları falan lvlına göre al ondan öldüremiyorsundur.

• şuan bir shaman açtım onunla uğraşıyorum. Bu oyunda farklı olur sandım ama healer karakterle oynama fetişim ağır bastı.
  • eşyalarım lwl ime göre hatta craft yüzük, staff felan epic de bu yukardaki dungeon ordaki moblar farklı kestiğim boss baka o lwl e ve solo kolay değil. party lazım. diğer instance dışı lwl imin 1-2 üstü moblara tek atıyorum. ama dedim yukardaki yer farklı bişi. sadece aletlere eşyalara artı rank basma gibi bişi var onu çözemedim henüz

görevleri yapıyorumda sorcerer mübarek şile bezinden giyiniyor. özellikle can potu çok lazım oluyor bir yerden bir yere giderken korunma fire kalkanımı açmayı unuttuysam yolda bile ölebiliyor. pot yapılabiliyor galiba şuanki lwl ime göre sadece boş şişe yapılıyor. baştaki şey onu bulamadım. diğer parçalar dungeondan düşüyor onları farmladım. baştaki şey yok zannımca onu npc satması lazım moblardan düşen bişi olduğunu sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Che-Guevara -- 29 Ocak 2012; 16:44:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: w00dy

Oyunu hala oynayan var mı ? ben yeni başladım adım Deep fighter oldum clan varsa gelmek isterim

Clan vardı ama artık yok.Bende Taylantlılarla takılıyorum.
  • ben oyunu Eden Eternala çok benzettim eğer oynayan varsa gelebilirim tamda şuanda Eden Eternal'ı indirirken buldum konuyu :) Eden Eternal'da oyuncu kalmamış pek eğer hala oynayan varsa gelebilirim bu Glory Destiny'e
  • Varmı oynayan :D Bende başlıyım biraz diyorum sıkıldım piyasada oyun kalmadı :D
  • ben indiriyorum gelin denıyelım
  • iyi bakalım :D Batu Bektaş Skyptan eklersin kardeşim %80 aynı anda jade pvp indiriyorm :D iner 4 5 dakikaya
  • ya kafam karstı ? Sprit tales i indirmişim ? ama beta baslamamamıs yanlsı oyundur diye sildim .. simdide glory i indiriyorum o acıkmı bare ? deliricem .
  • adam akıllı oynayacaksanız indireyim bende ama yok 2 gün oynayıp bırakırım diyorsanız başlamayayım bende :)
  • neyseki indirmemişim oynayan yok baksanıza
  • spirint tales us versiyonuda cbt ye girdi :D
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.