Şimdi Ara

Gittigidiyor Evkiba Mağazası Prima Bez Sahte Mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.101
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gittigidiyor evkiba mağazasından aldığım prima aktifbebek bezler normalde kullandıklarımızdan farklı çıktı, yeni gelen bezlerin çıtçıtlı yerleri naylon (diğerininki bez ile aynı kumaş), iç kısmında mavilik yok gibi (diğerininkinde mavi yerler açıkça görünüyor) ve son olarak bezler dışarıdan da farklı duruyor, dokuları da farklı Evkiba'dan aldıklarımın içi diğeri gibi yumuşak değil. Bezlerin dışarıdan görünümleri ve üzerlerindeki desenler vs. de farklı.Gittigidiyor Evkiba Mağazası Prima Bez Sahte Mi?

Resimleri ekliyorum, karar sizin. Bebeklerimiz için bez alıyoruz onda bile başımıza neler geliyor.Gittigidiyor Evkiba Mağazası Prima Bez Sahte Mi?Gittigidiyor Evkiba Mağazası Prima Bez Sahte Mi?Gittigidiyor Evkiba Mağazası Prima Bez Sahte Mi?Gittigidiyor Evkiba Mağazası Prima Bez Sahte Mi?Gittigidiyor Evkiba Mağazası Prima Bez Sahte Mi?

• Aynı satıcıdan 2 kez 4 numara aktif bebek aylık paket aldım ( en son aralık ortasında ) gelen ürünlerde sıkıntı yoktu. Dediğiniz yerlere tek tek baktım cırtlı yerler bende bezden kumaş, orta kısım sizde beyaz gibi benimkinde mavi petek dokulu. Sahte olacağını pek sanmam ama üretimi değişmiş olabilirmi acaba ? isterseniz mesaj atın gerçi mesajlaşması sıfır olan bir satıcı

https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/prima-bebek-bezi-aktif-bebek-4-beden-maxi-aylik-firsat-paketi-paket-174-adet-323052430

• En dandik bebek bezi hattı milyon euro. Sahtesi zor. O kadar para veren adam kendisi marka yapıp üretir zaten.

Ürewtici firmayı arayın birini gönderirler, cevap verirler. Muhtemelen "bence" eski veya ucuz bir serinin ürünüdür. Ya da devlet ihalesi ürünü fazlası vs olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Aynı satıcıdan 2 kez 4 numara aktif bebek aylık paket aldım ( en son aralık ortasında ) gelen ürünlerde sıkıntı yoktu. Dediğiniz yerlere tek tek baktım cırtlı yerler bende bezden kumaş, orta kısım sizde beyaz gibi benimkinde mavi petek dokulu. Sahte olacağını pek sanmam ama üretimi değişmiş olabilirmi acaba ? isterseniz mesaj atın gerçi mesajlaşması sıfır olan bir satıcı

https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/prima-bebek-bezi-aktif-bebek-4-beden-maxi-aylik-firsat-paketi-paket-174-adet-323052430

Benim paylastigim resimdede sizinkinden var hocam ama digeri sahte gibi geldi bana emin olamiyorum, saticiya yarin mesaj atacagim gittigidiyor parayi aktarinca iletisim konusunda sorunlu biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ufo

En dandik bebek bezi hattı milyon euro. Sahtesi zor. O kadar para veren adam kendisi marka yapıp üretir zaten.

Ürewtici firmayı arayın birini gönderirler, cevap verirler. Muhtemelen "bence" eski veya ucuz bir serinin ürünüdür. Ya da devlet ihalesi ürünü fazlası vs olabilir.

Dediginiz gibi cikmasini temenni ediyorum hocam, zaten durumu hemen primaya mail atarak buldirdim, fotograflari yolladim gerekirse bezlerden birer adet ornek gonderebilecegimi de belirrtim bakalim ne yanit gelecek ben de bekliyorum

Bezlerin uretimindeki farklilik konusunu ise tam bilmiyorum ama eski seri de bu kadar fark olmasi normalmidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: kizilat

quote:

Orijinalden alıntı: ufo

En dandik bebek bezi hattı milyon euro. Sahtesi zor. O kadar para veren adam kendisi marka yapıp üretir zaten.

Dediginiz gibi cikmasini temenni ediyorum hocam, zaten durumu hemen primaya mail atarak buldirdim, fotograflari yolladim gerekirse bezlerden birer adet ornek gonderebilecegimi de belirrtim bakalim ne yanit gelecek ben de bekliyorum

Bezlerin uretimindeki farklilik konusunu ise tam bilmiyorum ama eski seri de bu kadar fark olmasi normalmidir?

Alıntıları Göster
    sonuç ne oldu keşke paylaşsanız. evkiba dan alıyorum bende sürekli bezleri. benzer bir durumla karşılaşmadım, olduğunu da sanmıyorum ancak öyle bir işin içine girdilerse başka satıcıyı tercih ederim başıma gelmesini beklemem.

• Her zaman aynı firmadan alışveriş yapıyorum ( 3 numara ile başladım şu an 5'e geçtik 2 aydır). Her hangi bir sıkıntı yaşamadık belirttiğiniz gibi. Sonucu açıkçası bende merak ettim, dün itibari ile açılmamış 1 kolim var ona göre açayım :)
  • Hocam son durumla ilgili bilgiyi paylaşabilir misiniz? Firmaya ürünün orijinalliğini incelettiniz mi?
  • Üretim yeri ya da ürettirilen bölge farklılığı da olabilir.
  • Bildiğim kadarıyla PG'nin gittigidyor üzerinden direk satıcısı.

PG uygulamasında da direk evkiba çıkar.
  • soldakiler sanırsam eski seri,sağdaki ise yeni seri.hatta bi ara yeni priamaların koku vs yaptıgını ve kimsenin memnun olmadığını hatırlıyorum. sahte durumu çok zor.

üretim ve serileri farklıdır ondandr.ambalajları duruyorsa ordan üretim tarihlerine bakıp kıyaslayabilirsiniz.
  • benim de en son ebebekten aldıklarım sendeki gibi çıktı.primada belirtmeseler de 2 seri ürün var bence.marketlerdeki naylon ambalajda satılanlarda internetten karton kutu içeisinde gelenler farklı ürünler ve bence daha düşük kalitedeler.tek fark ambalaj değil.
  • Ben çok aldım bu satıcıdan bir sorun yaşamadım. Resimdekiler sanki bayat gibi duruyor, bezin bayatı olur mu bilmem ama
  • Bende devamlı gg evkiba dan alıyorum çek ve ceptetep indirimi olduğu için..
    Konuyu açtığınız iyi olmuş...
  • ikinci çocukla birlikte bez işine geri döndüm.

6-7 sene önce Prima'nın en dandiği bile çok kaliteliydi. Hiç memnun olmadığım bir serisi olmadı, Premium Care'e gerek bile kalmıyordu.

Şimdi hemen hemen her satıcıdan, marketten birer paket aldım. Premium Care bile içler acısı kalitede. Çok çabuk dolup şişiyor, sarkıyor, bazen kızarıklık/pişik oluyor. Sonuç olarak daha sık değiştirilmesi gerekiyor.

Bence Prima kendi kalitesini kesinlikle düşürmüş. Henüz başka marka denemeyi göze alamadım ama önerisi olan varsa ve birden fazla kişiden onay alırsa kesinlikle denerim.
  • Bu başlığa denk geldiğim iyi oldu çünkü gg'da "prima" isimli resmi satıcıdan aldığım ürün evkiba gönderimli geldi. Elimde bir önceki happy.com.tr'den alınmış bez ile bu yeni gelen bez var ve karşılaştırdığım zaman evkiba'nın gönderdiğinin kokusunun farklı olduğunu gördüm ve ama geri kalan her noktası aynı gibiydi.

Resmi prima satıcısı olarak gönderim yapıyorlar. Öyle olmasa o ifade biraz sıkıntılı olurdu gibime geliyor. Ürün üzerinde Made in Turkey yazıyor ama kutu üzerinde boyna yabancı dilde yazı vardı. Üretim tarihi de 26 Nisan 2018.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.