Şimdi Ara

Gigafiber GELDİ (Güncelleme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (5 Mobil) - 1 Masaüstü5 Mobil5 Android
5 sn
61
Cevap
0
Favori
4.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, arkadaşlar. Sonunda ben de Türknet mağduru oldum gibi görünüyor. Eylül ayında fiber kablo (dolaba bağlanan) kablolar geldi ve beyaz eve giden kablo geldi. Başka bir şey gelmedi. Sokakta kablo için konulan borular duruyor ve dolap yok hala.

Arapçeşme, Gebze'de olan bir durum.

Bu arada @AMC dostuma saygılar.

Güncelleme: 7 ay uğraştıktan sonra getirtmeyi başardım. Muhtara selamlarımı ve saygılarımı iletiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 19 Haziran 2023; 13:48:43 >

• hocam türknet iş bitiremez türknetten bir şey beklenmez reziller tek diyeceğim bu

• Merhabalar, yaşadığınız deneyim için üzgünüm. Planlanan bölgelerde ekipler çalışmalarını yapıyorlar ama bu konuda süre bilgisi veremiyorum.
  • türknetin en büyük problemi şu iş bitiriciliğininin olmaması gibi duruyor, kabloyu çekiyor ama işi tamamlamıyor ondan dolayıda firmanın gelişmesi büyümesi yavaşlıyor, yöneticilerin bunun farkında olmaları lazım, çektikleri kabloları en fazla 1 hafta içerisinde aktif edip müşteriye sunmaları lazım ki firma müşteri kazansın para kaybetmesin her aktif edilmeyen kablo firmaya para kaybettiriyor üzücü bi durum

• 6 aydır benzer sorunu yaşıyorum aşağıdaki konu da :) Allah kurtarsın hocam.
    https://forum.donanimhaber.com/kucukcekmece-kemalpasa-mh-gigafiber-ilerlemesi--153059301
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Aga madem olmuyor niye kabloyu getiriyorsunuz ki? Hepsini bir arada yapın da şikayet etmeyelim.

• Güncelleme

Geçen Cumartesi Türknet'ten aradığını söyleyen biri randevu verdi. Randevuya kimse gelmedi, şimdi aynı numara telefonu cevaplamıyorda.

• sniper23 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konu linki ile birlikte size arama yapan numarayı ve müşteri numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?

Atayım

Fiber ekibimize bilgi verdim. Dönüş yaptıkları zaman gelişmeleri sizinle paylaşacağım.
  • Hala daha bir şey yok.

Merhabalar, ilgili ekibimiz adresinizde şu an için gigafiber altyapımızın olmadığını iletti.

Konuyu oku dostum, kazı yapıldıktan sonra Fiber için boş borular geldi. Türknet kabloları hala döşemedi. 3 ay oldu. Sokağın biraz ötesinde Gigafiber zaten var.

Şu anda aktif olmadığı için dönüşüm işlemi yapılamıyor ama gigafiber adresinizde aktif olduğunda kayıt oluşturmanız durumunda ilgili ekibimiz dönüşüm işleminizi başlatacaktır.

Ben diyorum ki şu kabloları getirin aga, diğer yerlere zaten geldi. Dolap bile gelmedi.

boşuna kendini yorma 3-4 hazır metin var onları kopyalayıp yapıştırıyor başka bildiği yok..

• Hocam bizim buraya gigafiber geldi ama sevincini yaşayamadım tüm mahallede var bir bizim binada yok  

• bilinmeyenkişi B kullanıcısına yanıt

Bende de öyle oldu ne yazık ki. Sokağın biraz ilerisine gidince Gigafiber var. Benim olduğum yerde sadece borular var, kablolar gelmesi gerekli.

• Olayı çözdüm. Benim sokaktaki borular diğer mahalleye geçiş içinmiş. O yüzden 3-4 ay daha bekleyecez veya kendim kablo çekmem gerekli. Olaya gel.

Merhaba, ekiplerimiz altyapı çalışmalarına devam etmektedir. Her bölge için planlamalar yapılacaktır.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.