Şimdi Ara

Gigabyte RX 580 Gaming OC 8GB 1148,41 TL (Hepsiburada) Fırsat Bitmiştir... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
4
Favori
7.224
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende alırım arkadaslar aldıgınız fıyata
  • böyle yardımsever arkadaşları görmek gözlerimi yaşarttı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 29 Mayıs 2020; 15:53:21 >
  • ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Valla bunu kime dedin bilmiyorum da sen hiç daha önce hepsiburada'da bir şey iade etmeye çalışmamışsın herhalde birader :D Ayrıca üstüne üç beş kar koyar ona göre satar adam. Böyle maydanozluk gereksiz şakacı kardeş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

böyle yardımsever arkadaşları görmek gözlerimi yaşarttı :)
    kardeş espirimi yaptın yoksa beyninin yettiği kadar dalga geçmeyemi çalıştın keşke sanada yardım edebilsem ama senin durumun ortada edemicegim için birdaha cevap vermeyecegim
  • benimkisi latife idi kim ne yapmak istiyorsa yapar.

Ayrıca Ben HB dada Özellikle satıcı HB olunca iade vs de hiç sorun yaşamadım.

ilk önüme gelen liste mesela

Gigabyte RX 580 Gaming OC 8GB 1148,41 TL (Hepsiburada) Fırsat Bitmiştir...

ekleme: belliki stres sahibi kişiliklersiniz. Diyecek birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 29 Mayıs 2020; 16:3:22 >
  • ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Valla 2 haftadır ekran kartı diye dolanıyorum. Buluyorum satılıyor. Bi de bugün böyle bir fırsat kaçırmışız. Öyle olunca gergin oluyor insan :D Bi de malum işi gücü goy goy olan çok insan var forumda :D
  • maverick72 M kullanıcısına yanıt
    Hocam fatura üzerindeki Seri No yu arattığımda RGB' li model dışında başka bir kart çıkmadı, endeks bilişimden de seri numarasını sorguladığımda böyle bir ürün yok tarzı yazı çıktı.

Seri numarası bununla eşleşiyor:https://www.bohemiapc.cz/gigabyte-vga-amd-radeon-rx580-gaming-8g-rev-2-0-8gb-gddr5/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim faturada şu yazıyor arkadaşlar...

Gigabyte RX 580 Gaming OC 8GB 256Bit GDDR5
    PCI-E 3.0 Ekran Kartı GV-RX Seri No:
    GV*RX580GAMING*8GD

ürün bu :https://www.gigabyte.com/tr/Graphics-Card/GV-RX580GAMING-8GD-rev-10-11-12#kf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagataybas -- 29 Mayıs 2020; 16:39:8 >
  • Seri no SNxxxx diye başlıyor bazı faturalara yazmadılar öyleyse.
  • aga şaka gibi, rgb yok olma ihitmalini konuşuyor millet, kasa içini pavyona çeviremeyecekler. 1150 liraya mis gibi kart almışsınız, derdiniz rgb olsun.

@cagataybas, o genel model numarası. telegram gurubunda da yazmıştın hangisini kullanayım diye, dvi çıkışı ve rgb yok diye pişmansan üste fark verip alabilirim senden :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 29 Mayıs 2020; 17:15:9 >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Hocam başka bir arkadaşa söz verdim olmasa size verirdim vallahi. Bakalım kısmet belki RGB li gelir :) benim kasa pavyon gibi zaten :)

• beyler hangi satıcıymış bir paylaşır mısınız? hepsiburada ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: poraks

beyler hangi satıcıymış bir paylaşır mısınız? hepsiburada ?
    evet
  • Arkadaşlar ciddi bi durum var. sipariş verenler bi kontrol etsin.

Fatura üzerinde seri no yazıyor. Onu endeks bilişim garanti sorgulama bölümüne yazın.

sorgu link :http://www.endeksbilisim.com.tr/bpblank.asp?caid=615

Buraya yazdıktan sonra Ürün Adı kısmına bakın. Ürün adı bende Gigabyte GV-RX580GAMING-8GD 2.0 256 Bit GDDR5 yazıyor. Yani rgb yok , backplate yok. Halbuki ürün görseli böyle değildi.

Benim gibi az kontrol eder misiniz ?

bana galiba gelecek olan ürün bu :https://www.gigabyte.com/tr/Graphics-Card/GV-RX580GAMING-8GD-rev-20#kf

Satın alırken görseldeki ürün bu :https://www.gigabyte.com/tr/Graphics-Card/GV-RX580GAMING-8GD-rev-10-11-12#kf

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Seri no girdiğimde '' Aradığınız seri numarası değerine uyan ürün bulunamamıştır.'' yazıyor. Benim ekran kartı başka yerden garantili herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodyghost007

Seri no girdiğimde '' Aradığınız seri numarası değerine uyan ürün bulunamamıştır.'' yazıyor. Benim ekran kartı başka yerden garantili herhalde.
    gigabyte ürün tedariği veren tüm yerlere bakın
    Seri noyu google da arattırdığımda rev 2 gözüküyor. Yani rgb ve backplate yok. Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum bu haliyle de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodyghost007

Seri noyu google da arattırdığımda rev 2 gözüküyor. Yani rgb ve backplate yok. Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum bu haliyle de.
    Eski hali daha iyi ve luks. Ben bu isi sevmedim. Urun gorselinde ne ise bana onu yollamak zorundalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam benim ürünün seri no: 4719331306489 bu
    Sanırım farklı 2 cihaz gönderisi yapmışlar. Benim kargo PTT ile Tuzla'dan çıktı.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.