Şimdi Ara

Gigabyte RX 580 Gaming OC 8GB 1148,41 TL (Hepsiburada) Fırsat Bitmiştir... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
4
Favori
7.224
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erennbhr1

Hocam benim ürünün seri no: 4719331306489 bu
    Sanırım farklı 2 cihaz gönderisi yapmışlar. Benim kargo PTT ile Tuzla'dan çıktı.
    Ptt mi?

Bende aras ile cikti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Aynen PTT ile çıktı. Bir de seri numaralarımız aynı mı kontrole der misiniz? Gigabyte RX 580 Gaming OC 8GB 1148,41 TL (Hepsiburada) Fırsat Bitmiştir...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim HepsiJET ile çıktı kargom dün Faturada 2.0 falan yazmıyor seri numarasında da ürün adı yazıyor direk

• quote:

Orijinalden alıntı: erennbhr1

Aynen PTT ile çıktı. Bir de seri numaralarımız aynı mı kontrole der misiniz?
    Seri numarasi ayni olmaz hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Mantıken ben de öyle biliyordum ama seri numarasını internette arattığımda bir çok sitede aynı seri numarasından ürün konulduğunu gördüm. Gigabyte RX 580 Gaming OC 8GB 1148,41 TL (Hepsiburada) Fırsat Bitmiştir...

• an itibari ile kargo gelmiş r2.0 versiyonu bana gelen resim çekecek ama hdmi hepsi ve üstündede r2.0 yazıyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

an itibari ile kargo gelmiş r2.0 versiyonu bana gelen resim çekecek ama hdmi hepsi ve üstündede r2.0 yazıyormuş
    detaylı bi foto atarsanız sevinirim. Bu hiç iyi olmadı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

detaylı bi foto atarsanız sevinirim. Bu hiç iyi olmadı ya

Alıntıları Göster
    Gigabyte RX 580 Gaming OC 8GB 1148,41 TL (Hepsiburada) Fırsat Bitmiştir...

• Vay arkadaş monitörde hdmi giriş yok benim dönüştürücü kullansam problem olur mu acaba. Ayrıca böyle saçma şey mi olur neden görseldekini göndermiyorsun ki. Hatta özellikler dahi yanlış yazılmış oluyor ürünün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

Kartı iade etmek isteyen kutusu açılmamış halde olan ürün için iletişime geçebilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kolegaa -- 30 Mayıs 2020; 11:48:39 >
  • bana da ulaştı ürün, rev2 versiyon backplate yok. garanti belgesinde satıcı firma yazmıyor problem olur mu sizce ?
  • rgb yok diye üzülen arkaşlardan bende satın alabilirim
  • quote:

Alıntıları Göster
    vay arkadaş ya . Sinir kaptım buna şimdi. Dandik olanı yollamışlar. sipariş fotosu gibi değil

• Benim aldığım urunun seri numarasida direk model seklinde sayi degil. Bana hepsijet ile yollandi. Dagitimda suan. Gelince bende gorsel paylaşırım.

• garantide zaten yazmaz. Sizin faturanız zaten satıcının hb olduğunu gösteriyor. O konuda sorun olmaz
  • ee demi insan evladı böyle, alan rgb sini arar alamayanda rgb siz olsada razıyım der :)
  • quote:

ee demi insan evladı böyle, alan rgb sini arar alamayanda rgb siz olsada razıyım der :)
    kendi adıma konuşayım çok iyi fiyata aldık, gerisi hikaye
  • quote:

ee demi insan evladı böyle, alan rgb sini arar alamayanda rgb siz olsada razıyım der :)
    Ben su an 8gb rev1.0-1.1-1.2 olarak geçen modeli kullaniyorum. Fan stopu zaten afterburnerden yapabiliyorsunuz. Yandaki 2-3 led icin gigabytein rezil programlariyla ugrasmak istemezsiniz. Ama backplate güzel bir sey tabi.

• Valla benim rgb - backplate umrumda değilde dvi olsa iyi olacaktı neyse yapacak bişey yok

• Rgbsiz model geldi

Yalnız şu kısımda olmasi gereken, bi kere kaldırınca bi daha yapışmayan bantlardan yok. Kutu açılmışmı açılmamışmı nasil anliycam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IMSFB -- 30 Mayıs 2020; 15:46:19 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.