Şimdi Ara

Gigabyte RX 580 Gaming OC 8GB 1148,41 TL (Hepsiburada) Fırsat Bitmiştir... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
4
Favori
7.224
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hergün girer kontrol ederim 2 saat girmedim indirim yapmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

hergün girer kontrol ederim 2 saat girmedim indirim yapmışlar
    Al benden de o kadar hocam. Her saat başı kontrol ederim sıcak fırsatları. Bugün biraz fazla uyumuşum. Sonuç bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kargoya verildi urun arkadaslar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalleşme süreci yavaş yavaş başladı. İnsanlar evde daha az vakit geçirmeye başlayınca hemen indirim yapmışlar. Yapsaydınız ya bu indirimi karantinanın ilk zamanlarında. 2 aydır çok yüksek fiyattan fazlaca satış yaptılar...

Fırsat paylaşımı için teşekkürler
  • i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    Harbiden, biraz sinirlendirdi bu durum
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    kıskandım daha geçen letgodan düz asus duali 1600 e satmıştım
  • Ben de terettüt ettim akşama gaming night var diye hemen bitmiş indirim. Sinir oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scutigeromorpha

Normalleşme süreci yavaş yavaş başladı. İnsanlar evde daha az vakit geçirmeye başlayınca hemen indirim yapmışlar. Yapsaydınız ya bu indirimi karantinanın ilk zamanlarında. 2 aydır çok yüksek fiyattan fazlaca satış yaptılar...

Fırsat paylaşımı için teşekkürler
    Sifir rakamina inmedigi surece risk vardir. Galiba bi fiyat hatasi bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçan balık büyükmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • salsan kullanıcısına yanıt
    2 yıl garantili olanı 1100 e sattım. Forumda satmak istersen 700tl verirler. Sahibindene 1200e ilana koy 2 saate 1100e satılmış olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kart rev2 ise ki muhtemelen öyle, backplate, rgb, dvi ve fan özellikleri olmayabilir. yine de çok iyi fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gidoth -- 29 Mayıs 2020; 12:53:10 >
  • XSimurgX kullanıcısına yanıt
    hepsiburada satıcı olduğu çoğu üründe kendi stoğuna mal çekmez. muhtemelen (bakın muhtemelen dedim) techburda firması ile anlaşıp onun stoğunu atıyprum 100 adet için x fiyata bloke eder. o 100 adeti kendi mağazası gibi satar, faturayıda kendisi keser. fiziki işlemi yine techburda yapar ama hiç bir yerde adı geçmez. bu bir kaç üründe başıma gelmişti. burada da böyle olduğunu düşünüyorum.
  • Roundpi R kullanıcısına yanıt
    Bunu anlamanın bir yolu var mı? Fatura üzerinde gönderici olarak D-Market gözüküyor ki o da hepsiburadaya ait

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roundpi

hepsiburada satıcı olduğu çoğu üründe kendi stoğuna mal çekmez. muhtemelen (bakın muhtemelen dedim) techburda firması ile anlaşıp onun stoğunu atıyprum 100 adet için x fiyata bloke eder. o 100 adeti kendi mağazası gibi satar, faturayıda kendisi keser. fiziki işlemi yine techburda yapar ama hiç bir yerde adı geçmez. bu bir kaç üründe başıma gelmişti. burada da böyle olduğunu düşünüyorum.
    Dediğiniz durum doğru ancak Hepsiburada satıcı ile anlaşıp sattığında genelde satıcının kendi mağazasındaki ürün stokları kapatılıyor, yani şu anda gözüktüğü gibi alternatif olarak gözükmüyor. Ki bir üstteki arkadaşın dediğine göre faturada D-market gözüküyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roundpi

eğer kargoya hemen bugün vermeseydi dediğin doğru olabilirdi. Ama daha ürünü aldıktan 1-2 saat içinde kargoya vermesi elinde stok olduğunu gösteriyor. Haa sattığı kadar elinde stok varmı bilemem ama şuan kargoya verilen ürün büyük olasılık ile kendi stoğundan, dediğin gibi öyle durumlar oldu bazı alımlarımda ama onun içinde en azından bir iki gün süre geçiyordu.

ekleme : yok fatura e-fatura olduğundan faturayı hepsiburada keser malı başka firma çıkartır bu olmayan birşey değil, hatta HB kutuları bile o başka satıcı olan firmalarda vardır onlar ile bile kutular gönderir. Ama şuan bu ürün bana en azından HB dan ve hepsijet kargo ile geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 29 Mayıs 2020; 13:44:28 >

• Mevcut piyasa koşullarına göre çok iyi fiyat alanlara hayırlı olsun.
  • Faturada seri no yazıyor ,garanti sorgulamadan bakınca(endeks bilişim) rev.2 görünüyor yani rgb ve backplate yok
  • Yetişemedim arkadaslar bu tip fırsatlardan nasıl haberimiz olacak
  • SAyın arkadaşlar, ola ki aldığınız model sizi tatmin etmedi(dvi yok,rgb değil vs.). Bana ulaşır mısınız satmak için ? Boşuna iade etmiş olmayın :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.