Şimdi Ara

Gigabyte RX 580 Gaming OC 8GB 1148,41 TL (Hepsiburada) Fırsat Bitmiştir... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
4
Favori
7.224
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haydaa o bant nasıl olmaz. Nasıl bi iş yaptı bu hepsiburada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • IMSFB kullanıcısına yanıt
    Banada rev 2 ve bantsız geldi. Artık kutulara bant koymuyorlar diye okumuştum geçenlerde. Statik poşetteki bantta sıkıntı yoksa bir problem olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IMSFB kullanıcısına yanıt
    evet arkadaşın dediği gibi kutu bantlı değil ve olmaması daha iyi aslında :) kartın olduğu poşetin bantlı olması yeterli zaten öyle yada böyle açılırsa belli olur orası
  • benim de dikkatimi çekti ama bir vidyoda gördüm şimdi onda da yok kutusunda. garanti sorgulamada 15.05 başlangıç gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gidoth -- 30 Mayıs 2020; 16:25:46 >
  • Benim kartın da garanti başlangıcı 15.05. 3 yıl garantili gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodyghost007 -- 30 Mayıs 2020; 16:29:15 >
  • snowtger kullanıcısına yanıt
    ewet letgo ya ilan düşmüş. adam 3 tane almış 1600tl ye koymuş ilanı. bn foruma düşmesini de bekliyordum ama hala tık yok :s
  • Roundpi R kullanıcısına yanıt
    Bu satıcıyı diyorsun sanırım da iyide gelen ürün bu değil ki r2.0 modeli geliyor.
    https://www.letgo.com/tr-tr/i/gigabyte-rx-580-gaming-oc-8gb-sifir_d4076b1a-1516-4869-944d-e832160e9260
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

Bu satıcıyı diyorsun sanırım da iyide gelen ürün bu değil ki r2.0 modeli geliyor.
    https://www.letgo.com/tr-tr/i/gigabyte-rx-580-gaming-oc-8gb-sifir_d4076b1a-1516-4869-944d-e832160e9260
    Eline daha ulaşmadan hepsiburada görsellerini koymuştur muhtemelen 😀

• ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    evet ilk bunu gördüm, başka ilanlarda koyulmuş. ama geneli hb nin yanıltıcı fotoğraflarını kullanmış. ayrıca gerçeği (back plate yok rev2 diye) belirtecek bir kalitde insanımız yok demiyorum ama çok az maalesef.
  • Bana gelen kart arızalı galiba. Fanlar hiçbir şekilde dönmüyor. Oyuna girdim kart 96 derecelere geldi ama fan çalışmadı ve bilgisayar kendini kapattı.

İade talebi oluşturdum.
  • Sam Fisher 6600 S kullanıcısına yanıt
    Güncel driverları kurdunuz mu

• Dostlar kartlarınız hayırlı olsun. Merak ettiğim dandik olanını mı gönderiyorlar yoksa iyi olanı mı? Backplate var mı?
  • erennbhr1 E kullanıcısına yanıt
    Adrenalin 2020 Edition 20.4.2 Recommended (WHQL)

Release Date
    5/26/2020

Bu driveri kurup denedim olmadı. Başka pcde de denedim olmadı.
    Güç kaynakları birisi seasonic 620w bronze, diğeri fsp 700w.
    Kartta 8 pinlik güç girişi var. Benim her iki güç kaynağının da 6+2'lik güç kablosu var. Bu kabloları kullandığımda sorun olmaması lazım değil mi?
    Evet pinlerin sorun çıkartmaması lazım, bilgisayarı ilk çalıştırdığınızda fanlar dönüyor mu

İlk çalıştırdığım anda da dönmüyor. Defalarca kartı ve kabloları söküp tekrar taktım fayda etmedi. Elimde sapphire rx570 4gb pulse var onda hiçbir sıkıntı yok.
    https://www.youtube.com/watch?v=Zy2Kf6tzr5A&feature=youtu.be burdaki programı indirip kurcalasınıza biraz, yazılımsal olduğunu düşünüyorum.

Dün bu ayarlara bakmıştım sanki ama emin değilim. Tekrar deneyeyim. Teşekkürler
    [simage][/simage]Gigabyte RX 580 Gaming OC 8GB 1148,41 TL (Hepsiburada) Fırsat Bitmiştir...

İşe yaramadı. Fanlar hala çalışmıyor.
    Hocam başka bir şey önerecek bilgim olduğunu düşünmüyorum. Garantiyle iletişime geçip durumdan bahsetedebilirsiniz. Birebir değişim şansınız olursa kullanırsınız. Yazık olur fırsatı kaçırırsanız

• quote:

Orijinalden alıntı: Sam Fisher 6600

Bana gelen kart arızalı galiba. Fanlar hiçbir şekilde dönmüyor. Oyuna girdim kart 96 derecelere geldi ama fan çalışmadı ve bilgisayar kendini kapattı.

İade talebi oluşturdum.
    Hocam iade talebi oluştururken; ürün sayfasındaki görsellerle, gelen ürünün aynı olmadığını söyleyebilirmisiniz? Belki rgbli modeli yollarlar. Bizde ona göre değişim talep ederiz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.