Şimdi Ara

GIGABYTE GA-MA770 UD3 kullananlar kulübü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
1
Favori
27.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @parmente x4 940 ile bir soru n olmaz güle güle kullanırsın
    @sermelpnt x2 550 phenom jenerasyonundan dediğin problem olmaz kartı alınca f8 biosu yükle

bu kartı kullanan arkdaşlara duyurulur F8 bios çıktı
  • hocam bunun hepsi buradaki versiyosunu galiba versiyon1 her neyse 5200 işlemci ve dandik veritech 667lik 2 gb ramle sorun yaparmı reset mavi ekran gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakir_çocuk

hocam bunun hepsi buradaki versiyosunu galiba versiyon1 her neyse 5200 işlemci ve dandik veritech 667lik 2 gb ramle sorun yaparmı reset mavi ekran gibi

sorun olmaz dostum.
  • iyi iyi yalında gelecek inşallah sorun olmaz aslında şmdi iyi olduda pc 1 gb ramle zor gider ilerdede sorun yapar dimi comanchee hocam[code][/code]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi king size -- 16 Ağustos 2009; 15:00:07 >
  • arkadaşlar phenom x3 8650 değiştirdim bugün
    yerine phenom ıı x4 810 aldım
    bursa vatan dan 275 tl
    gayet iyi alacak arkadaşlara tavsiyemdir
  • arkadaşlar aldık filan anakartı kurdum sistemi herşey tamam açtım ekranda görüntü yok ama pc çalışıyo bilgisayarcıya götürdüm kısa devre yapmış dedi ne yapacaz böyle bişey olabilirmi arena bilgisayarın garantisi nasıl hepsi buradan almıştımda 1 aydır başım ağrıyo bu işlerden
  • hocam nolur cevap verim ya sorun işlemcidiemi fanı çıkartırken işlemcide geldide uçları kopmuş olabilirmi ekran kartınında girişteki bi pin yarımdı oda mı olabilir bilgisatarcı kısa devre dedi ne yapacaz şimdi of ya
  • Fakir çocuk senin başına gelen bayağı bir tahlihsizlik olmuş.Teker teker başlayalım
    1-5200+da 940 tane pin var.Anakartla karşılaştır ya da 940 tane pini saymaya çalış.Anca böyle anlaşılır.
    2-PC çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor dedin.O bilgiSATARcıda(klavyen tam doğru sürçmüş:) başka bir ekran kartıyla sistemi çalıştır.
    Şu anda aklıma bunlar geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakir_çocuk

arkadaşlar aldık filan anakartı kurdum sistemi herşey tamam açtım ekranda görüntü yok ama pc çalışıyo bilgisayarcıya götürdüm kısa devre yapmış dedi ne yapacaz böyle bişey olabilirmi arena bilgisayarın garantisi nasıl hepsi buradan almıştımda 1 aydır başım ağrıyo bu işlerden

Arkadaşım sistemi birde uzay kasa topla.dene olmadı amd sistem bul ram-işlemciyi-ekran kartını- ramlari tek tek dene.parçalar tek denediğin zaman o sistem çalışorsa senin anakartda bir sorun olabilir.işlemci konusundan pin kopma durumu olabilir. görmeden bir şey söylemek zor işlemcinin pinleri bulunduğu kısmın tam üsütnden bir foto çek ekle görelim..keşke iyibilen birisi ile yapsaydın.geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comanchee -- 21 Ağustos 2009; 16:49:00 >
  • @komançi yeri ve zamanı değil ama şu uzay kasa tam olarak ne oluyor?Test sistemi gibi bir şey mi?
  • yok abi kopma filan uçları koptu ben kendimde topladım ilk aldığım zaman elime batar hep işlemciler tek tek denetmiş arkadaş sağolsun pclex ekran kartı bulamamışar sağlam ramleri denemişler bişey bulamamışlar neyse hocam gelir bugün yarın halleder inşallah valla bıktım ya
    n
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ubust

@komançi yeri ve zamanı değil ama şu uzay kasa tam olarak ne oluyor?Test sistemi gibi bir şey mi?

plastik tabla-kontrplak mukavva gibi yalıtkan malzemelerin üzerinde kasaya montaj yapmadan pc parçalarının birleştirilerek deneme yapılmasına denir.
  • abi olmadı bizde garantiye gönderdik işlemciyle anakartı
    işlemciyi boğaziçi bilgisayara
    anakartıda arena bilgisayara gönderdik
    hepsiburadan almıştım bi sorun olurmu
  • abi cumartesi gönderdim bugün yenisi geldi anakartın bı hız için teşşekürler arenaya işlemcide haftaya gelir galiba
  • Bende bu anakartın 1.1 revizyonunu aldım. 150 tl :)
  • bu anakarta x2 240 işlemci uygun değilmi inşallah benim ramlerle sorun yaşamaz
  • merhabaa arkadaslar ma770-ud3 rev1.0 anakartımı bios update ile f8 e güncelledim , sorun yok suan. Haberınız olsun :D
  • selam arkadaslar bende aynı anakattan kullanıyorum benım su sorunum var pc oyunlarda kitleniyor neden olabılır sızce sızınde bu konuda yorumlarınızı beklıyorum

anakart:ga-ma770-ud3 v.2
    işlemci:amd ahtlon 5400 x2
    ekran kartı geforce 9500 gt 1 gb
    ram 2*2 4 gb 800 mhz kıngston sogutmalı ram
    hdd:400 gb
    psu. everest 550 w orjın
    sızce sorun neden kaynaklarınr arkadaslar bıze benım ankartın kuzey koprusu sıcaklıgı 80 c ben bundan supelenıyorum acaba demırı sokup fan taksam bı cozumu olurmu yardımlarınızı beklıyorum
  • 80 dereceye aldanma ama kasanın havalndırması iyi olmalı önden veya yan kapakdan içeri üfleyen 12 cm lik birfan birde arkadan dışarı doğru üfleyen eksoz fan takın ben sorunsuz x3 720be yi 3.6 ghzde ramlari 1066 mhz 5-5-5-20 ile kullanıyorum ne bir donma ne bir hata oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comanchee -- 8 Ekim 2009; 13:40:36 >
  • kasa ıcı sogutmam ıyı 1 tane buyuk 1 tane orta fan var sogutması ıyı ama neden oyunda ve 3dmart da pc kıtlenme porblemı yasıyorum anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.