Şimdi Ara

GIGABYTE GA-MA770 UD3 kullananlar kulübü (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
1
Favori
27.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 550w everst psu ne kadar güvenilir bilemem.Birde akran kartınız pasif soğutmamı?yani üzerindeki soğtucu fansız mı?
  • uzerınde fan var px9500 gt kullanıyorum uzerınde fan var da anlamadım neden sorun yapar anakartıda yenı aldım ondan olabılırmı acaba
  • GA-MA770 UD3 DE boot hızlı mı acaba_? Post ekranında bekleme yapıyor mu?
  • arkadaşlar merhaba bende aranızda dün akşamdan itibaren katıldım ve biosumu son versiyona uptade ederek 4. çekirdeği açtım SB-710 2.0 rev. bilginize..

GIGABYTE GA-MA770 UD3 kullananlar kulübü
  • S.A
    bende ma770-ud3 modelli bi anakart aldım.940 pinli yazıyor.psu 350
    ben bu anakarta 938 pinli işlemci takabilirmiyim.Ve diğer sitelerde gördüğüm kadarıyla 500 watt psu istiyormuş benim aldığım yerde çalıştırır dendi aldım.Aldığım ekran kartı hıs hd4670 ıceq 1 gb ddr3
    bu işlemcilerden hangisi uyar.Yardım edenler için şimdiden teşekkürler.
    1
    http://www.vatanbilgisayar.com/amd-adx240ocgqbox-athlon-ii-x2-240-am3-2.8ghz-2mb-cache-45nm-cpu/productdetails.aspx?I_ID=39560
    2
    http://www.vatanbilgisayar.com/amd-adx620wfgibox-athlon-ii-x4-620-am3-2.6ghz-2mb-cache-45nm-islemci/productdetails.aspx?I_ID=40214
    3
    http://www.vatanbilgisayar.com/amd-hdz550wfgibox-phenom-ii-x2-550-black-edition-am3-3.1ghz-7mb-cache-45nm-islemci/productdetails.aspx?I_ID=38665
    4
    http://www.vatanbilgisayar.com/amd-adx250ocgqbox-athlon-ii-x2-250-am3-3.0ghz-2mb-cache-islemci/productdetails.aspx?I_ID=38664

hepsi olurmu yada hangisi olur...
  • ilgilenenlere tekrar teşekkürler....
    Lütfen biri yukardaki mesaja baksın...
  • "doğankeskin"
    Anakartınızın hangi revizyon olduğunu yazmamışsınız, ben iki listeyide vereyim.
    Rev. 1.0 Desteklenen işlemciler listesi:http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/CPUSupport_Model.aspx?ProductID=2982
    Rev. 2.0 Desteklenen işlemciler listesi:http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/CPUSupport_Model.aspx?ProductID=3097

Gördüğüm kadarıyla hepsi uyuyor.
  • Tebrikler güzel bir ana kartın almıssın , hele rev 2.0 ise dahada güzel. gule gule kullan , ben yaklasık 4 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun ile karsılasmadım.
  • Bu chipset ısısını 79 dan aşağı nasıl düşüreceğiz bi çözümü yokmu bunun. Amd athlon II x4 620 işlemci ile Speed fanda bir sıcaklık 79 okunuyor. tahminim Chipset. işlemciyi stok hızlarda yada 246 FSb ile 3200 mhzdede kullansam bu ısı sabit. 79 C.
  • herkese slmlar...eski bir ds3 sonra ud3 serisi ankartlar kullandım...bu serilerde bios problemi var...herkese duyurulur..3 ay çalışıyor sonra arızaya gidiyor....

aynı ud3 den şirkete aldılar haberim yokken aynı hata şirkettede yaptı....herkesin bilgisine...umarım kimsenin su serideki anakartlarında sorun çıkmaz...

ben asus a geçtim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbsrkc06

herkese slmlar...eski bir ds3 sonra ud3 serisi ankartlar kullandım...bu serilerde bios problemi var...herkese duyurulur..3 ay çalışıyor sonra arızaya gidiyor....

aynı ud3 den şirkete aldılar haberim yokken aynı hata şirkettede yaptı....herkesin bilgisine...umarım kimsenin su serideki anakartlarında sorun çıkmaz...

ben asus a geçtim...

Ne gibi bir bios problemi var. Şu ana kadar bi sorun yaşamadım ama sıcaklık çok gibi geldi. Bu sorunun neden olduğunu bilen var mı?
  • Merhabalar , yaklaşık 5-6 aydir ma770-ud3 (rev 1.0) kullaniyorum sicaklıktan bi ara şikayetim oldu , ondada o kadar kötü değildi. Gittim kasa içi bi fan aldım makina hiç ısınmıo o günden beri ne sıcaklar oldu anakart 50 yi geçmedi desem doğrudur.

Sonuç olarak kasa içi hava devir daime dikkat edin , sadece psu fani varsa bir adet fan alın , çok rahatlayacaktır kasa içindeki elemanlar.
    Şuanki Isılar : Anakart 29 , HDD 26 , CPU 39 (İşlemci 7750 amd be), Çekirdekler 23 derece.

Sevgiler , Saygılar.
  • bende 4. çekirdek açma sevdasına bu kartı satıp ga-ma790x ud4 aldım x3720 be işlemci 4 çekirdek x4 20 oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevenhilli

Merhabalar , yaklaşık 5-6 aydir ma770-ud3 (rev 1.0) kullaniyorum sicaklıktan bi ara şikayetim oldu , ondada o kadar kötü değildi. Gittim kasa içi bi fan aldım makina hiç ısınmıo o günden beri ne sıcaklar oldu anakart 50 yi geçmedi desem doğrudur.

Sonuç olarak kasa içi hava devir daime dikkat edin , sadece psu fani varsa bir adet fan alın , çok rahatlayacaktır kasa içindeki elemanlar.
    Şuanki Isılar : Anakart 29 , HDD 26 , CPU 39 (İşlemci 7750 amd be), Çekirdekler 23 derece.

Sevgiler , Saygılar.

Anakart sıcaklığından bahsetmiyorum o 30 derece zaten sabit. Chipsetin sıcaklığından bahsediyorum. :)
  • Arkadaşlar dünden beri bilgisayarımda bir sorun var. Bilgisayarı açtığımda her türlü donanım çalışıyor fanlar güç alıyor ancak ekrana görüntü gelmiyor. Önce ekran kartında sorun olabileceğini düşünüp eski ekran kartımı taktım ancak sonuç aynıydı. Monitörü de laptopa bağlayıp test ettim onda da sorun yok. Elimde tek seçenek anakart kaldı sorun çıkaran parça olarak. Başka neler sorun çıkarabilir? Sorunu düzeltmek için bir şeyler tavsiye edebilecek olan var mı? Yok eğer siz de benimle aynı fikirdeyseniz; Gigabyte'ın Türkiye distribütörü kimdir?
  • quote:

Orijinalden al�nt�: MoNtReaL

Arkada�lar d�nden beri bilgisayar�mda bir sorun var. Bilgisayar� a�t���mda her t�rl� donan�m �al���yor fanlar g�� al�yor ancak ekrana g�r�nt� gelmiyor. �nce ekran kart�nda sorun olabilece�ini d���n�p eski ekran kart�m� takt�m ancak sonu� ayn�yd�. Monit�r� de laptopa ba�lay�p test ettim onda da sorun yok. Elimde tek se�enek anakart kald� sorun ��karan par�a olarak. Ba�ka neler sorun ��karabilir? Sorunu d�zeltmek i�in bir �eyler tavsiye edebilecek olan var m�? Yok e�er siz de benimle ayn� fikirdeyseniz; Gigabyte'�n T�rkiye distrib�t�r� kimdir?

Overclock mu yaotın. Önce ramleri çıkar yeniden tak. Bios pilini çıkar 5 dk akdar bekle. Bu arada pc yi fiştende çek beklerken. Tekrar aç.
  • http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/BIOS_Model.aspx?ProductID=3097#anchor_os
    yeni bios çıkmış çekirdekle ilgili bişeyler de var?
  • Arkadaşlar Mesajlarınızı Okudum Bazı Arkadaşlar 80 Derece Falan Bahsediyor?
    Nasıl olur 80 derece Yapım Hatası Falan Mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musab63

Arkadaşlar Mesajlarınızı Okudum Bazı Arkadaşlar 80 Derece Falan Bahsediyor?
    Nasıl olur 80 derece Yapım Hatası Falan Mı?

79 derece. Ama anakartta problem yok. Restatrt atma stabilite sorunu yok. Sadece ne den bu sıcaklık.
  • alla alla arkadaslar sizin bu 80 derece nasıl oluo sıcaklık yaaa ? nerenin sıcaklıgı bu nerden bakıcaz ben everestı acıom anakart 30 derece gosterıo.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.