Şimdi Ara

GIGABYTE GA-MA770 UD3 kullananlar kulübü (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
1
Favori
27.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Öncelikle herkese iyi bayramlar , bu yaz aylarında bi fan sistemi yaptım bakalım yararı oluck mı zaten anakart 34 derecede bakalım .

GIGABYTE GA-MA770 UD3 kullananlar kulübü

Hocam bu şekilde fan takacağına kablo bağıyla ordaki kabloları topla zaten yetecektir

• beyler bende GA-MA770T-ES3 kullanıyorum. bugün sistemi upgrade ettim. sistem stabil çalışıyor mu bi sıkıntı var mı diye hwmonitor den sıcaklıklara baktım. her şey normal sadece kuzey köprüsünde sıkıntı var. sabit 80 derece. ne azalıyor ne artıyor.

eski sistemimde de hiçbir ölçüm yapmadığım için bilemiyorum. bu sorun yeni mi oluştu yoksa hep mi vardı da haberim mi yok.

GIGABYTE GA-MA770 UD3 kullananlar kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahseer898 -- 29 Kasım 2014; 23:58:22 >

• Gigabyte GA-MA770-US3 v2.0
    AMD 6000+
    ile kullanıyorum

BIOS Güncellemesi yaptım şu an 2009 FD sürüm BIOS yükledim eskisini yedek aldım

daha gelişmiş bir BIOS var bu sürümde diğerleri henüz Beta sürümde

Temp PIN2 79c ısı var bu sorun ASUS M2NPV-MX te 84 civarındaydı aynı olay yani sabit bir ısı neden kaynaklanıyor araştırmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freekays -- 9 Şubat 2015; 4:42:00 >
  • Amd FX-8300 X8 3.3GHz işlemci alsam bu anakartla kullanabilir miyim?

yada tavsiye edilebilecek bir işlemci söyleyebilecek varmı?
  • Kullanamazsin hocam anca phenom serisi kullanabilirsin bende fx serisi istiodum ama uzgunum .

Hocam anakart nasil hala tas gibi dimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla hala kullanıyorum hiç bi sıkıntı yaşamadım.

cs:go oynarken kasıyor işlemcidendir diye okudum internette bilgi için çok teşekkürler @Sevenhillli
  • Rica ederim hocam , bende degistirmeye niyetlenmistim ama fx serilerini goremiyince vazgectim athlon x2 7759 be kullaniorum . Ssd taktim 3-5 ay oldu makina kendine geldi valla .

• konuyu açalı 8 yıl olmuş.Bu karttan sonra gigabyte ga-um790x ud3 e geçtim.ekran kartını da hd5770e terfi etmiştim.Kasayı da modifiyeledim. Sonra 2010da pcyi parça parça 1100tl ye satıp acer 5740g laptop almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comanchee

konuyu açalı 8 yıl olmuş.Bu karttan sonra gigabyte ga-um790x ud3 e geçtim.ekran kartını da hd5770e terfi etmiştim.Kasayı da modifiyeledim. Sonra 2010da pcyi parça parça 1100tl ye satıp acer 5740g laptop almıştım.

Merhaba hocam bende konu basliginda yazan anakarti kullaniyorum.Ancak anakartimda sorun cikti surekli isindigi icin pc donuyor.Bu anakarti satan bir yer bulamadim.Acaba hangi anakarti almaliyim benim pc ile uyumlu ?

• gigabyte ga-um790x ud3

Bu kartı alabilirsin

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.