Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer kilidi şu sıralar açtırabilirseniz koşa koşa gelirim. Malumnet ayakta uyuyor, sürekli botlarla konuşuyormuş gibi hissediyorum.

İsterseniz özelden devre numaramı verebilirim.

Eskiden doya doya 100 kullanıyordum 88e sabitledi DSLAM.
    Ben açtırmaktan yoruldum artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QUINRY -- 20 Haziran 2020; 12:25:4 >
  • QUINRY kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Belirttiğimiz üzere bu konuyu yakında takip ediyoruz 10 Temmuz tarihi itibaren Türkiye geneli hizmet vereceğiz,size yardımcı olabilmek açısından devre numaranızı bize iletmeniz halinde telekoma bu konu hakkında bildirim yollayabiliriz, bizi tercih etmek istediğiniz için teşekkür ederiz.

iyi günler.
  • GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, 10 Temmuzdan sonra size devre numaramı ileteyim, eğer kilit açılıp modeme 100mbit yansırsa MalumNet aboneliğimi iptal edip size geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QUINRY -- 20 Haziran 2020; 13:36:0 >
  • Hizmet gör @TurkNetDestek
    Abonesi olmadığım halde soruna çözüm arayan bir firma.
    Siz ise müşterinin sorununa sorun katarak sabır testi uyguluyorsunuz.

Modeminin markası nedir airties marka ise bu video yu izle ben kendim yükselttim hızımı turknet yapamadı telekom yapamadı modeme bır kod yazarak hızı 100 mbite yükselttim şimdi düşmüyor ama hat kopuyor 1 ay olacak bu sorunu düzeltemiyor türk net https://www.youtube.com/watch?v=df17mJJs0OY
  • TnTTuRK T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

DSLAM kısıtlaması-kilidi- ve SNR konusunu şu şekilde özetleyebiliriz, DSLAM kısıtlaması Telekom'un bazı santrallerindeki düşük alt yapısından kaynaklı olarak portu limitlemesidir fakat SNR sinyal gürültü oranıdır, SNR oranını en çok etkileyen faktör DSLAM çıkış gücüdür ve SNR'a göre sistemler/modemler alabileceğinizi hızı belirler ki bu sayede paket kayıplarının/bozulmalarının önüne geçilmiş olur, videoda belirtildiği şekilde modemde gömülü olarak gelen bu değerlerle oynayarak belirtmiş olduğunuz şekilde yüksek değerler elde edebilirsiniz fakar CRR bozulması gibi sorunlarla ping yükselmesi veya packet loss ile karşılaşabilirsiniz. Arada bağlantınızın kopma sebebi muhtemelen budur.

iyi günler.
  • Bugün itibariyle geçiş evraklarini gönderdim inşallah ping ve hız konusunda diğer firmalar gibi üzmez bizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    10 temmuz itibariyle donanimhaber kullanicilarin radarinda olacaksiniz ve belkide gecis yogunlugundan ulasamayacagiz size.

Evet gelelim asil konuya biz kullanicilar icin ozel bir iskonto ve kampanya haberleri nedir merakla bekleyen biz kullanilicalara guzel haberiniz nedir

Acikcasi ben bile merak ediyorum ????

• umidoo kullanıcısına yanıt
    GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    Benim için en güzel haber isteyen herkese IPV6'yı tanımlayabilmeleri olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umidoo

10 temmuz itibariyle donanimhaber kullanicilarin radarinda olacaksiniz ve belkide gecis yogunlugundan ulasamayacagiz size.

Evet gelelim asil konuya biz kullanicilar icin ozel bir iskonto ve kampanya haberleri nedir merakla bekleyen biz kullanilicalara guzel haberiniz nedir

Acikcasi ben bile merak ediyorum ????
    Donanım haber üyelerine ilk ay ücretsiz kullanım kampanyası var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umidoo kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Tabii ki de sizlere düşünerek bir kampanya tasarladık :) sizleri mutlu edeceğinden eminiz ve bunu sürpriz olarak 10 Temmuzda DH üzerinden ve Sitemizde ki kampanyalar bloğunda paylaşmayı planlıyoruz, takipte olduğunuz için teşekkür ederiz.

iyi günler dileriz.
  • BilgisayarMeraklısı B kullanıcısına yanıt
    Merhaba BilgisayarMeraklısı,

IPV6 destekleyen bir router'a sahipseniz size BTK V6 onayından sonra dual stack hizmetinin testlerine dahil edebiliriz ve Türkiye'nin ilk Yasal biresel V6 kullanıcısı olmuş olursunuz :)

iyi günler.
    Hadi bakalim gelsin ozaman 10 Temmuz 👏🏻👏🏻👏🏻

• 18.06.2020 Tarihinde GIBIR nete geçtim hız testimi 20.06.2020 tarihinde yaptım. En ufuk bir yavaşlama görmedim. Çok ilgili müşteri hizmetleri var. Sorunsuz bir şekilde interneti kullanıyorum. Şimdilik çok memnunum. Kalite asla tesadüf olamaz :)

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

Teşekkür ederim. DSL Router'ım IPV6'yı destekliyor, zaten desteklemeseydi bile sırf IPV6 için yeni DSL Router alırdım. TT'de 2 yıl taahhüt'üm olmasaydı yurt dışı ping sürelerinizin durumuna göre size geçiş yapmayı düşünebilirdim. Bulunduğum lokasyonda TT'nin yurt dışı pingleri rezalet, yurt dışına ulus üzerinden çıkış yapıyor, ulus özellikle akşamları acıbadem'e nazaran çok yoğun.

Ayrıca sınırlı abone alımınızı/kontrollü büyümenizi bende çok doğru buluyorum, malum diğer küçük ISS'ler bunu yapmayarak yoğunluktan dolayı kullanıcıların tarife hızının düşmesine göz yummuş oluyor.
    Mersinden ve Siirtten selamlar,

Samimi bir yaklaşım gördüm, iki aboneliğimi taşıyabilirim.

İpv6 konusunda detaylı açıklama mümkün müdür? Tahminen ne zaman geçilir?

• QUINRY kullanıcısına yanıt
    Download Noise Margin 6.2 dB 100 Mbit alamazsınız bu kablolama ile bilginiz olsun. Max destekleme 104 yazan kısım teoriktir.
  • Miga kullanıcısına yanıt
    100 alırken snr 5.4 e felan düşüyor bir. kere bile kopmadı crc yapamadı çünkü line attention düşük, Herşey snrye bağlı değildir.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.