Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar netspeede geçiş için başvurmuştum da kontrol edebilir misiniz sistemde gözüküyor mu diye ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhabalar:

Değerli müşterimiz altyapımızın sorgu sistemi güncellenmiştir.

İyi günler dileriz

Gibirnet 35/6 kullanıyorum. Modemde altyapı hızım max 82 mbps görünüyor.
    Sitenizden adresimi sorguladım.

Max 17mbps.
    ADSL olarak görünüyor.

Bence sisteminizi tekrar güncelleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nike35

Gibirnet 35/6 kullanıyorum. Modemde altyapı hızım max 82 mbps görünüyor.
    Sitenizden adresimi sorguladım.

Max 17mbps.
    ADSL olarak görünüyor.

Bence sisteminizi tekrar güncelleyin.

Alıntıları Göster

Hocam mevcutta vdsl kullanırken sorguda adsl çıkıyorsa %99 bağlı olduğunuz dolapta boş vdsl portu kalmamıştır. Sorgular anlık olarak müsait port bilgilerini verir. Tavsiyem elinizdeki portu kaybetmeyin sonra uzun süre vdsl için beklersiniz.

• şuan adsl internette problem yaşayan varmı hız düştü herşey geç açılıyor

• 1 haftadan beri ping sıçraması oluyor haliyle bağlantı sorunları oluyor çok uzun sürmüyor bende farkettim ama açıkçası firmaya derdimi anlatana kadar sorun çözülmüş oluyor zaten diye yazmıyorum artık.

Edit: sorun altyapıdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nopanick -- 28 Eylül 2021; 12:52:52 >
  • LostLover9 kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz yasal süre içerisinde geçişinize onay verilecektir. Şu anda sistemlerimiz üzerinden geçiş talebiniz görünmemektedir.

İyi günler dileriz.

• slm gıbırnet yetkilisi

millenicomdan geçiş için başvurdum. Konya ereğliden. aynı gün evraklarıda kargoladım.

hala bağlantım sağlanmadı. Bi kontrol edermisiniz.

• farfara kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz geçiş işlemleri 48 saat içerisinde tamamlanacak olup firmanızdan onay beklenmektedir. Onay gelmesi durumunda sms olarak bilgilendirileceksiniz.

İyi günler dileriz

• 2 gün içinde FTTH Turk Telekom altyapılı kullandığım fiber internetim olan Turknet'den geçiş sağlandı.

Teşekkürler GIBIRNet.

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
  • Üyelik başlattım. Hem GIBIRNet'e bir şans vermek, hem de 200 mbps paketini ilk deneyimleyenlerden biri olmak için.

100 mbps ile başlatıldı, eyvallah dedim, gün içerisinde defalarca kez 200 mbpse geçirilecek sözü verildi fakat bu sözler tutulmadı.

Günün sonunda 2-3 hafta içerisinde ancak geçebileceğimi aktardılar.

Önce Telekom tarafında sorun var denildi fakat Telekom bölge müdürünün arkadaşım olduğunu söyleyince sorun bizde denildi. Yeni bir abonelik için çok fazla karmaşa var, net bilgi yok.

Yanlış bilgilerden sonra 2-3 haftaya da sıcak bakamıyorum. Kapasite sorunu gibi şeyler söylendi. Antalya'da 200 mbps ve üstü kullanan kullanıcı yok mu? İlginç bir durum.

Ahmet Bey'e de detay ilettim, cevap bekliyorum. Gelişme olduğu vakit mesajımı güncelleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kron0S -- 29 Eylül 2021; 20:44:6 >
  • Dedefon kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun. Umarim fiyatlar daha alinabilir seviyelere iner ve bu hizlari pek cok kullanici gorebilir. Tabii upload tatafi resmen kufurluk o ayri :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Fiyatların kesinlikle inmesi lazım zaten, o cepte de inşallah tüm operatörlerde bu imkan sağlanır.

• Dedefon kullanıcısına yanıt

Merak ettim Turknetten neden geçiş yaptınız.

Aylar önce Turknet altyapı hızı maksimum ne ise onu vereceğiz demişti ve fiyatları sabitlemişti, değişen bir şey var mı?

• 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt

Hala diyor ama henüz paketler yayınlanmadı deyip duruyor.

Sanırım 1000 mbps için port fiyatları 600 TL den fazla. Kimse de bu durumda sabit fiyat veremez.

Tek paket 99 TL diye Max hızı (atıyorum 100 mbps) verir; alta da daha yüksek hız ister misiniz diye sorup bu 3 paketi gösterir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt

Turknete 1000Mbps internet gelecek mi diye sordum, fakat hiç bir bilgilerinin olmadığını öğrenince, fırsat varken geçiş sağladım GIBIRNet'e. Sonuçta taahhütsüz hizmet. Turknet daha güzel bir imkan sağlarsa, tekrar geçiş yapabilirim.

Bu arada oyun oynamıyorum, fakat oyun oynayan arkadaşlarımın yönlendirmesiyle ping testleri yaptım. Turknet'e göre daha düşük pingler çıktı. Gamerların bilgisine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dedefon

Turknete 1000Mbps internet gelecek mi diye sordum, fakat hiç bir bilgilerinin olmadığını öğrenince, fırsat varken geçiş sağladım GIBIRNet'e. Sonuçta taahhütsüz hizmet. Turknet daha güzel bir imkan sağlarsa, tekrar geçiş yapabilirim.

Bu arada oyun oynamıyorum, fakat oyun oynayan arkadaşlarımın yönlendirmesiyle ping testleri yaptım. Turknet'e göre daha düşük pingler çıktı. Gamerların bilgisine.

bu geçiş olayı yanlız yılda 3 kez (4 ayda 1 kez) oluyormus sanırsam. yani siz bugun gıbırnete geçtiniz 1 ay sonra turknet 1000 mbiti cok uyguna verdi diyelim ozaman ona hemen geçiş yapamıyormussunuz sanırsam.

• Backspace7 kullanıcısına yanıt

Hattı iptal eder yeni hat alırsa olur galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuBa2

Hattı iptal eder yeni hat alırsa olur galiba

evet iptal edip yeni bir baglantı için basvuru yapmasında bir engel yok sadece geçişlerde varmıs bu 4 ayda bir geçiş olayı.

• Backspace7 kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla bu olay yeni hat alımlarında vardı(mobilde).

Fakat sabit hat geçişleri için böyle bir kanun/yönetmelik vs. bulamadım. Sorun olursada, yeni hat alınabilir :)

Şu an GIBIRNet'den fazlasıyla memnunum. Diğer internet hatlarımıda taşıyacağım. Umarız yıllarca çalışırız bu şekilde :)

• 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.