Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul'da oturan birisi olarak, alacağım 2. FTTH fiber internet hattı için GıbırNet'i denemeyi ciddi olarak planlıyordum Yakınlarda fısıltı gazetesi ile taahhütlü ve 120 TL'sına 200/20 diye bir paket çıkardılar ve burada (yukarıda) bu paket için de GıbırNet'ten olan bir kişi aşağıdaki açıklamalarda bulundu... Bu açıklamanın beni teknik olarak pek tatmin etmediğini söylemek isterim; elektronik-haberleşme mühendisiyim ama güncel durumlara tamamen vakıf bir network uzmanı da değilim.

Ve söz konusu paketin ileriki günlerde sitelerinde de yer alacağı söylendi. (GıbırNet'le yaptığım yazışmalarda...) Bu arada sözüne inanılır bir tanıdığım da gerçekten GıbırNet'le böyle bir anlaşma yaptı.

Ancak bu sabah sitelerine girildiğinde benim bahsettiğim bu taahhütlü 200/20 paket yerine taahhütsüz, anacak 200/10'luk ve de 200 TL bedelli bir paketle karşılaştım. Bunun yanında, inanmakta güçlük çekeceğim çok fahiş fiyatlı 2 paket daha vardı. (Bunlar da yukarıda bir görselde mevcut; tekrarlamaya gerek yok...).

Bu firma bana göre ya ne yaptığını bilmiyor, ya kendisine özel bir işgüzarlıkla kendi ayağına sıkıyor ya da insanları aptal yerine koyuyor; bir de özel yazışmalarda "bu paketlere çok büyük talep var; acele edin sonra size de kalmayabilir" mealinde "gaz vermeye" çalışıyorlar.

69 yılın bana verdiği hayat deneyimi ile, bu firma benim için bitmiştir! GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet 

• Merhabalar

Değerli müşterimiz önceki 120 TL paketimiz olan 200/20 Mbit olan paketimiz taahhütnameli olduğu için sınırlı sayıda müşteri alımi yapmış bulunmaktayız ve kampanyamız sona ermiştir.

Dilerseniz üst kısımdaki görselde yer alan yüksek hizli mbitlik paketlerimizi deneyimleyebilirsiniz kurulum ücreti aktivasyon taahhütname almamaktayiz. Ve Türkiye'nin her yerinde eve kadar fiberlerde geçerlidir.

İyi günler dileriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhabalar

Değerli müşterimiz önceki 120 TL paketimiz olan 200/20 Mbit olan paketimiz taahhütnameli olduğu için sınırlı sayıda müşteri alımi yapmış bulunmaktayız ve kampanyamız sona ermiştir.

Dilerseniz üst kısımdaki görselde yer alan yüksek hizli mbitlik paketlerimizi deneyimleyebilirsiniz kurulum ücreti aktivasyon taahhütname almamaktayiz. Ve Türkiye'nin her yerinde eve kadar fiberlerde geçerlidir.

İyi günler dileriz.

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
    GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

Hangi GIBIRNet'e inanmalıyız?

Siz 200/20 paketine 2 yıl taahhütlü diyorsunuz. R10'da ki temsilci taahhütlü değil diyor.

• 4 gündür internetim yoktu ve şuan ise 3 mbps'den fazla alamıyorum

edit: 720p video bile izleyemiyorum

edit2: sorunumu çözdüler ilginiz için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpay1173 -- 26 Eylül 2021; 16:17:50 >
  • Bendede fiber vardı birkaç gün önce konudaki forumdan konuyu gördüm ve başvurdum anlık durum bu GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet üstteki arkadaşların söylediklerinden sonra korktum sonrasında gibirnete sordum ocağa kadar aynı fiyattan yani 120 liradan hizmet alacağımı söylediler inşallah hep böyle devam ederGIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet 

• alpay1173 kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz hattınızdaki problem için sizlere yardımcı olmak isteriz Özel mesaj üzerinden abonelik bilgilerinizi paylaşır mısınız.

İyi günler dileriz.

• Oim de kota bilgilendirme 10 gündür çalışmıyor gıbırnet..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuno0001

Bendede fiber vardı birkaç gün önce konudaki forumdan konuyu gördüm ve başvurdum anlık durum bu  üstteki arkadaşların söylediklerinden sonra korktum sonrasında gibirnete sordum ocağa kadar aynı fiyattan yani 120 liradan hizmet alacağımı söylediler inşallah hep böyle devam eder 

Hadi, buyrun burdan yakınız!... Yukarıda bahsedilen o fahiş fiyatlı 3 tarife de sadece Ocak 2022'ye kadar mı geçerliymiş? Ya ondan sonrası? %50 zam falan mı düşünmekte GıbırNet? GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet 

Bunlar bizimle resmen alay etmekteler. Konya'da olsam, kapılarına gide 2 çift lâf da söylerdim!GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet 

• quote:

Orijinalden alıntı: alpay1173

4 gündür internetim yoktu ve şuan ise 3 mbps'den fazla alamıyorum

edit: 720p video bile izleyemiyorum

edit2: sorunumu çözdüler ilginiz için teşekkür ederim

Merhabalar:

Alpay bey önceki talebinize istinaden hali hazırda türk telekom tarafına arıza kaydınız açık olarak görünmektedir. Bununla birlikte hattınızın dsl kalmaması için geçiçi olarak sabitlenme yapmış bulunmaktayız. Arızanızın düzelmesi durumunda hattınızın hız değerini eski haline getiriyor olacağız.

İyi günler dileriz.

• nopanick kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz kota bilgilendirme sistemini geçiçi olarak bakıma almış bulunmaktayız. İlgili işlemlerden sonra tekrardan devreye alıyor olacağız.

İyi günler dileriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KataBagimlisi

Bugün bir forumda gördüm de dikkatimi çekti Gıbırnet gigabit paketler satmaya başlamış şu an kullanan varsa sonuç paylaşabilirmi? Paketler bunlarmış @GIBIRNET bakabilirmisiniz

fiyatları görünce kim alır ki bu fiyatlara dedim açıkçası yayın işi ile uğraşan alır alırsa

• Tam olarak katılamasamda bir görüşe göre, bu paketlerden sadece ilkini (200/10 olanını), Telekom'dan ayrılabilecek durumdaki 100/8 aboneleri, "Telekom'a zaten buna yakın para ödüyordum... UL ile fazlaca bir ihtiyacım da yok! Bari bir de 200 TL verip bunu deneyeyim; hiç değilse bol bol DL yaparım ya da aynı veriyi daha kısa sürede DL ederim..." mantığı ile kalıcı ya da bir süreliğine alabilirler. Nasılsa taahhüt yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mafaky -- 26 Eylül 2021; 9:28:6 >
  • Denemek için alt yapı sorgulamada bende hala 100Mbit Fiber görünüyor. Bu paketler belli bölgelerdemi geçerli?

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt

Orayı değiştirmemişler hatta anladığıma göre bu paketler aktif bile değil. Sadece ön satış ya da bilgilendirme amaçlı konulmuş.

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt

Merhabalar

Değerli müşterilerimiz alt yapı sitemizdeki sonuçlarda 100 mbite kadar fiber görmeniz durumunda FTTH bağlantıya sahipseniz 1000 mbite kadar paket kullanabilirsiniz. Dilerseniz detaylı bilgi için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz

Iyi günler dileriz

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt

Merhabalar

Değerli müşterimiz firmamız olarak 1000 mbite kadar olan fiber paketlerimiz aktif olup Türkiye'nin 81 ilinde Türk Telekom altyapısından vermekteyiz bilginize sunarız.

Iyi günler dileriz

• GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    Aparmana fiber oradan daireye ethernet ile Fiber router e giriyor...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • GIBIRNET kullanıcısına yanıt

Başka bir firma BTK onayı bekleniyor gibi bir şey yazdığı için bu yazmıştım bende. O halde bize de kullanana hayırlı olsun demek düşer.

• VDSL için uploadlarda bir artış olacak mı acaba? 20 mbit gibi bir şeyler?

• 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.