Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Facebook grubunda birisi 500/50 almış TT Fiber GIBIRNet üzerinden bu konuda bilgisi olan var mı? Uploadlar 20 diye hatırlıyordum ben eğer böyle gelirse çok daha iyi olur.

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
  • Mesajım bulunsun.

• simos35 kullanıcısına yanıt

Merhabalar

Değerli müşterimiz şu anlık bakır altyapı için henüz bir bilgilendirme gelmemiştir. Gelmesi durumunda kamoyunu ile açıklıyor olacağız.

İyi günler dileriz

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz bazı FTTB bağlantılarda bina altı switchler gigabit uygunluğu olmadığı için hizmet sunamıyoruz. Dilerseniz çağrı merkezi kanalı üzerinden gigabit uygunluğu için sorgulatma sağlayabilirsiniz.

İyi günler dileriz.

• Gıbırnetden netspeede geçiş için başvurmuştum da 48 saat oldu henüz kullanıcı adı ve şifre gelmedi acaba sorun mu çıkmıştır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LostLover9 -- 26 Eylül 2021; 17:48:13 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • LostLover9 kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz özel mesaj üzerinden başvuru sağladığınız isim ve soyisim paylaşır mısınız geçiş durumunuzu kontrol etmek isteriz.

İyi günler dileriz.

• GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj attım.

• Herkese selamlar,

Ben netspeed in fiberini kullanıyorum binada telekomun fiber alt yapısı var. fakat ping değerlerinden pek memnun değilim. kablolu bağlantı kullanmama rağmen bazen pingim artıyor. acaba gıbır net e geçsem bir fark olurmu? turknet fiber ve gıbır arasında kaldım.

lokasyon: yalova/merkez

• Master Willem kullanıcısına yanıt

Denersen biz zararın olmaz. Nasılsa taahhütsüz. Beğenmez sen başka taahhütsüze geçer oraya bakarsın.

Dene yani... Yaşasın Taahhütsüz Hizmetler

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Denersen biz zararın olmaz. Nasılsa taahhütsüz. Beğenmez sen başka taahhütsüze geçer oraya bakarsın.

Dene yani... Yaşasın Taahhütsüz Hizmetler

aynen deneyelim bakalım nasıl olacak:)

Aşağıda (daha doğrusu bu mesajın üstünde) arkadaşlar deneyin başka firmaya geçersiniz demiş ama eğer değişmediyse bir firmaya geçiş yaparsanız 3 ay boyunca başka bir firmaya geçiş yapamıyorsunuz. Bunun bilincinde olarak tercih yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzyirmi

Aşağıda (daha doğrusu bu mesajın üstünde) arkadaşlar deneyin başka firmaya geçersiniz demiş ama eğer değişmediyse bir firmaya geçiş yaparsanız 3 ay boyunca başka bir firmaya geçiş yapamıyorsunuz. Bunun bilincinde olarak tercih yapın.

bunu bilmiyordum. o halde biraz daha beklemem gerekecek. uyarınız için teşekkürler.

• Ping 4 katına falan çıktı ve internet yavaşladı sizce neden olabilir ilk defa oluyor. Kablolu ve kablosuz test yaptım bir şey değişmedi. Daha önce başına gelen var mı ?

Merhabalar:

Değerli müşterimiz ping durumu lokasyondan lokasyona değişiklik olmak ile birlikte yurt içi çıkışlarımız düşüktür. Ve firmamız olarak yurt dışı ağırlıklı olarak ping optizimasyonumuz mevcuttur. Dilerseniz ileteceğim ping haritası üzerinden bölgenizdeki ping değerlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Ping haritamız : https://gibir.net.tr/kapsama-alani 

İyi günler dileriz.

Merhabalar:

Değerli müşterimiz özel mesaj üzerinden abonelik bilgilerinizi iletmeniz durumunda hattınızı kontrol etmek isteriz.

İyi günler dileriz.

• GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    Dün İstanbul sunucusundan 20 30 ping alıyordum şu an 90 100 alıyorum. Bölgemdeki ping değerlerinin çok üstünde.

Merhabalar:

Değerli müşterimiz hat değerlerinizi kontrol sağladığımda paket hızınızın tamamını aldığınızı ve sinyal değerlerinizde bir problem olmadığını görüntülemekteyim. Eğer arka planda upload benzeri bir trafik akışınız var ise bundan dolayı ping değerleriniz artabilir. Özel mesaj üzerinden sizlere hattınız ile ilgili detaylı bilgileri paylaşmış bulunmaktayım.

İyi günler dileriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhabalar

Değerli müşterilerimiz alt yapı sitemizdeki sonuçlarda 100 mbite kadar fiber görmeniz durumunda FTTH bağlantıya sahipseniz 1000 mbite kadar paket kullanabilirsiniz. Dilerseniz detaylı bilgi için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz

Iyi günler dileriz

peki bu durum guncellenmeyecek mi? yani adam ftth kullanıyorsa ve 100 yazıyorsa ki ftth kullanıp 100 yazmayan herhalde yoktur varsada cok sacma bir durum olur. Bunun guncellenmesi yapılmayacak mı? yani ftth ise alt yapı 1000 yazmalı sorguda.

• Backspace7 kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz altyapımızın sorgu sistemi güncellenmiştir.

İyi günler dileriz

• quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhabalar:

Değerli müşterimiz altyapımızın sorgu sistemi güncellenmiştir.

İyi günler dileriz

teşekkürler

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.