Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
5.038
Cevap
79
Favori
258.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun cdlisi bahar indirimleri kampanyası kapsamında 149tl gayet iyi fiyat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • WaBoSe kullanıcısına yanıt
    Daha Şubat ayında yine indirimli diye Media Markt mağazadan 249 a almıştım.
    2 ay geçmeden neredeyse onun bile yarısına gelmiş.
    Gerçi ben 249 a alıp oynayıp 200 e satmıştım.
    Şu an fiyatına göre iyi oyun kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: WaBoSe

Oyunun cdlisi bahar indirimleri kampanyası kapsamında 149tl gayet iyi fiyat

valla hocam dün rakamı görünce hemen Ankara Optimim AVM Eryaman MediaMarkt mağazasına gittim. 5 Tane vardı 1 tanesini aldım. AVM Kampanyasında 50 TL Para puanım vardı avm nin anlaştığı bir uygulamada yüklü. Onu da kullandım oyun 99 TL ye geldi :D Deli rakam açıkcası benim için bedavaya almış gibi oldum.

• Overgame den yapıştırdım bakalım 149'a, gelse de oynasam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 149 çok iyi fiyat kiralayıp oynamıştım şimdi kutulu alabilirim, oyunun eksiklikleri olsa da oynanış olsun çevresi olsun grafikleri olsun büyülemişti beni çok eğlenmiştim.

• 260 TL ye aldım 1 hafta sonra 149 TL oldu pehhhh

• Teknosalarda 149 tl ydi bugün almadım iyi mi oyun ağır tempo rpg tarzı geldi videolar?

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt

Hocam büyük kaçırırsın valla almazsan bu oyunu bu fiyata, o kadar diyeyim...

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    RPG ile hiçbir alakası yok, dümdüz cillop gibi oyun.

350₺ vermiştim, pişman etmedi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 12 Nisan 2021; 21:36:59 >
  • İndirimden yeni haberim oldu. Her yerde tükendi yazıyor. Bu fiyata alamazsam daha da almam.

• Merhaba, yeni açtığım, henüz az aboneli youtube kanalım için multiplayer modunun bir videosunu çekmek istiyorum takım arkadaşlarıyla. Etrafımda ps'i olan kimse olmadığı için buaradan bakayım dedim. Eğer ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz  

• Bende aldım mediamarkt dan 149tl ye  

• 149 a aldk mis harika oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Bende aldım mediamarkt dan 149tl ye  

merhaba, internette bir türlü stok gelmedi. Mağazadan aldınız sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

merhaba, internette bir türlü stok gelmedi. Mağazadan aldınız sanırım.

Alıntıları Göster

yok hocam internet sitesinden aldım vardı stok.

• Bugün Akasya Overgame'den kutulu olarak 149 TL'ye aldım. İnternet satışında tükendi gözüküyor ama mağazalarda var bilginiz olsun.

• MARCO kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, cevap için teşekkürler.

Bugün Forum İstanbul avm'deki teknosa, d&r, vatan bilgisayar ve medimarkt (internetten stok sorgulaması yapınca bu şubede stok var gözüküyor ama şubede yok) baktım, hiç birisinde stok yok. Eve dönerken yolumun üstünde diye Topkapı vatan bilgisayar'a baktım, orada da yok.

Bu pandemi dönemi daha fazla ortalıkta dolaşamam. Artık online satışta denk gekirse alırım.

• yeni başladım yan görev takılıyorum. skill ağacı ve item stratejisi için türkçe kaynak var mı? daha çok yakın dövüşte takılırım ok falan pek sarmadı.

• beyler oyunu dijital olarak forumdan alıp yükledim 39 gb indirme yaptı ve bitti. ben henüz girmedim oyuna. iş arkadaşımda almıştı 50 gb olacak 39 değil diye iddia ediyor. ben ps5 kullanıyorum acaba ps5 ve 4 versiyonlarının boyutları farklımı 

• Dün büyük tekno mağazaların hepsini gezdim ama ya hiç konsol oyunu yoktu yada bu oyun. İhtiyacı olan yani gerçekten alıp oynamak isteyen benim gibilerin çoğunun alamadığına okadar eminim ki.
    Bu fırsat bittiğinde malum sitelerde -kutusunda hiç açılmamış sıfır- diyerek faiş fiyattan satışa sürerler yamyam tayfa.

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.