Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.038
Cevap
79
Favori
258.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haberi ilk gördüğümde sakın Netflix olmasın demiştim. Neyse ki işin başında Sony Pictures varmış. Yüksek bir bütçe ayrıldıysa müthiş bir film ortaya çıkabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cd li versiyonu ps5 de kullandığımda güncelleme otomatik geliyormu acaba ps5 için ?

uzun zamandur cd li oyun kullanmadım amma ps5 de artık cd li zamanı geldi güncel oyun takibi için takas işine başlamayı düşünüyorum.

surum için yardımcı olursanız sevinirim.

• keen_man kullanıcısına yanıt

Geliyor evet.

Ben bu şekilde oynadım PS-5'te.

• quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Beyler bu oyununun PS4 kutulusunu aldığımız zaman PS 5 için ekstra bir ücret talep ediyorlar mı, güncelleme için

Ben de bu sorunun digital versionu sorsam.
    Ps4de storeden alinan oyun, ps5de ucretsiz yukselte biliyor muyuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • FiNTR kullanıcısına yanıt

digitalde hiç sıkıntı olmaz bence cd lide süphelerim vardı. ps store daki digilal tüm oyunlarıma ps5 güncellemsi almış olanların upgrade i geldi

• FiNTR kullanıcısına yanıt
    Dijitalde de kutuluda da yükseltme diye bir şey yok. Bu oyunun ps5 versiyonu çıkmadı. Oyunun ps4 versiyonuna güncelleme geldi ve güncellemeyle oyundaki fps kilidini kaldırdılar. Böylelikle ps4 proda çözünürlük modunda 4k 30 fps çalışabilen oyun ps5te donanım sayesinde 4k 60 fps çalışabilir hale geldi. Dolayısıyla eğer oyun elinizde varsa kutulu veya dijital farketmez 4k 60 fps çalışacaktır.
  • ps4 versiyonu veya ps5 versiyonu diye bir şey var dı.
    call of duty ve miles morales te ps4 ps5 sürümü falan bişeyler denediler ama tutmadı. çünkü ps5 için yeni bir oyun yok. ps4 oyunlarını anında ps5 uyarlayıp 4k 60 fps şeklinde devam ediyorlar. cd veya dijital farketmez. cd sadece oyunu satın aldığınıza dair dijital imza içerir. internete bağlıysanız uyumlu son sürümi netten indirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 27 Mart 2021; 23:29:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ghost of Tsushima'da Sevdiğimiz 5 Şey

• sanat tasarımı mükemmel

• Bu oyunun PS5 için Dualsense destekli, texture kalitesi vb. gelişmiş hali gelir mi sizce ? Sadece 60FPS desteği getirdiler. Oyunu PS4 için almıştım, oynamak nasip olmadı.

• Ara sahneler 30 fps mi ? oyuna yeni başladım ara sahnelerde bir garip oluyorum.

• ALt4iR kullanıcısına yanıt

Ps4 slim mi hocam? Oyun bende de fps sıkıntısı yaşatıyor ama çok anam anam bir sorun yok (asker sayısının fazla olduğu kaleler haricinde)

• Sonthor kullanıcısına yanıt

Yok hocam ps5 oyununda başı o talim sahneleri falan ilginç bir şekilde kasıyor gibide kasmıyor gibide bir garip duruyor.

• ALt4iR kullanıcısına yanıt

Sizi rahatsız ediyorsa oyun ayarlarından performans modunu seçin.Çözünürlük düser ama oyun daha akıcı olur(grafik düsüyor muydu hatırlamıyorum)

• Sonthor kullanıcısına yanıt

Alıştım hocam artık ilk başta değişik geldiği için sormuştum, kaliteden ödün vermeye gerek yok. 

• quote:

Orijinalden alıntı: kerdiyak

Bu oyunun PS5 için Dualsense destekli, texture kalitesi vb. gelişmiş hali gelir mi sizce ? Sadece 60FPS desteği getirdiler. Oyunu PS4 için almıştım, oynamak nasip olmadı.

kılıçla dualsense nasıl olur bilemedim şimdi bence gelip gelmeyeceği satış grafiğine bakar

• 4k 60 fps için ps5 de grafik ayarı çözünürlük mü kare hızı mı ?

• Çözünürlük hocam

• Mk4Ever. kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim 🙏

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.