Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.135
Cevap
71
Favori
182.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 21 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 495
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 71
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -Hattori- (394 mesaj) Raising Kratos (230 mesaj) ra's al ghul (151 mesaj) Ellie_Williams (137 mesaj) Thejoker58906 (131 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2072 mesaj) Mobil (1384 mesaj) Tablet (12 mesaj) Mini (148 mesaj) Uygulama (809 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU
Giriş
    7729 Mesaj

“Haddini bil!!!11” seviyesine kadar indiğine göre benim için tartışma bitti artık. Bir diğer seviyesi de “sen kimsin... Asıl sen kimsin?!!” oluyor. Tamam sen oyunda boş arazide at koştur. Fps hep 30 olsun o zaman. Base
    Ps4, 25’e düşerken “yerin dinine giriyor” derken iyi, ben 27-28 için yerlerde sürünüyor dedim diye o zaman neden kıyamet kopardın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ne oldu Base PS4 = Pro'lardan sadece Pro'ya düştük.

Orada sana ''Boş arazide at koşturduğun yer tabii 30 olur'' lafına karşılık aksiyonda da 30Fps maksimum 28'e düşüyor dendi. FPS yerlerde sürünüyor diyebilmen için 25 altına düşüp oyunun kasması gerekiyor ama sen bir oyunun hangi frame de kastığını bilmediğin gibi FPS'in kasma derecesine düştüğü platform Pro değil Base PS4'ken ikisinin eşit olduğunu, Pro da yerlerde süründüğünü söyledin, testi verildi, oynayanlar yok böyle bir şey dedi akıl yok, fanboysunuz vs. diye terbiyesizlik yapmaya başladın. Evet haddini bileceksin, burası babanın tapulu tarlası değil.
    |
    |
    OnLiNe MaNaGeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1442 Mesaj
    Ps4 slimde oyunu bitirdim. Muazzam bir oyun olmuş. Hikaye, müzikler, ortam, mekanimler harika. Haiku yazarken manzaraya bakıp şiir yasasın, arabesk şarkı pstlatasın geliyor. Hele o beyaz, kırmızı çiçekler arasında at sürerken durup manzaraya dalmak, altın tapınak kısmındaki sarı dökülen yaprakların görüntüsü velhasıl kelam iyi iş çıkarmışlar. Dövüş sistemi de güzel. Sabırla bekleyip düşmanı saldırırken tek hamle ile haklamak, gizli suikast yapmak, sanrı tüftüfü ile düşmanı vurup uzaktan onları izlemek vs eğlenceli olmuş. Hiç sıkılmadan tüm görevler, yan görevler, sancaklar, eserler falan bitti. Üzüldüm oyun bittiğine. Umarım Ps5 ile devam oyunu gelir.

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasaz -- 9 Ağustos 2020; 22:56:38 >
    |
    |
    Bu oyun gerçekten muazzam olmuş. Sonunda platin kupayı da ekledim. Platin kupa aldığım her oyun için fiziki olarak oyunla ilgili obje temin etmeye çalışıyorum. Ghost of Tsushima için Teknoseyir sayesinde mükemmel işçilikle üretilmiş alüminyum bir madalya buldum. Gerçekten enfes olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikes -- 11 Ağustos 2020; 18:28:21 >

• Yüzbaşı
    534 Mesaj

çok güzel bir hobiniz varmış hayırlı olsun
    |
    |
    Antikes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    edit=PS4 proda sabit 30 düsme olmadı ama maalesef ps4 de arada 25 e kadar iniyor. 15 Kasım 2013 de çıkan bir cihaz sonucta bunu normal karsılamak lazım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonthor -- 11 Ağustos 2020; 19:2:38 >
    |
    |

Teşekkürler hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Sonthor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9130 Mesaj

Ghost of Tsushima | Konsept Çizimler | Karakter Çizimleri | Ekran Görüntüleri | Animasyonlar Dev Arşiv

https://magazine.artstation.com/2020/08/sucker-punch-productions-ghost-of-tsushima-art-blast/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raising Kratos -- 12 Ağustos 2020; 1:20:17 >

At üstündekine bayıldım. Muazzam iş çıkarmışlar.
    |
    |
    Raising Kratos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yapımcılarda oyun için görüntüler çekmişler :)

Bunlardan sadece bir kaç tanesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raising Kratos -- 12 Ağustos 2020; 1:33:31 >

• Binbaşı
    1581 Mesaj

Bunları görünce daha ne kadar ileri gidilebilir diyor insan :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8773 Mesaj

Posterlik,tabloluk bi çok resim var içinde çok ta güzel durur duvarda

|
    |
    Bahsedilenler: Raising Kratos
  • Yarbay
    9130 Mesaj

Gördüklerimize her ne kadar şaşırıyor olsak da, Ellerinde ki fırsatları ve Ekibin arkasında ki teknik seviyesi yüksek kişiler çıtayı her zaman belirleyici etken oluyorlar.

Çünkü büyük işler her zaman onlarda. :)

Bakalım devam oyunlarında nasıl bir Hikaye ve bunun yanı sıra nasıl bir görsellikte gelecekler. :)
    |
    |
    Bahsedilenler: teen wolf
  • Binbaşı
    1316 Mesaj

Next-gen oyun gibi masallah :))

|
    |

Harika Fotoğraflar tablo gibiler bakmaya doyamıyor insan.
    |
    |
    Bahsedilenler: Raising Kratos
    20986 Mesaj
    Ghost of Tsushima | Director’s Commentary Preview | PS4

|
    |
    Trolsüz hava sahası ne güzelmiş. Sadece oyuna dair şeyler konuşuluyor. Benim de az kaldı, bitmek üzere. Bu sene TLOU 2 ve Doom Enternal'dan sonra oynadığım en kaliteli oyun oldu. Bloodborne ile başlayan PS4 maceram Thushima ile sona erdi. Bu exc oyunlar insana, iyiki PlayStation sahibiyim dedirtiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cngzhn20 -- 12 Ağustos 2020; 19:42:40 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1973 Mesaj
    Oyunla alakalı çok fazla olumsuz yorum okudum, last of us 2'den sonra animasyonlar falan bayağı zayıf geldi ama çok fazla opsiyon ve içerik var gibi duruyor. Görevler, yan görevler vb. nasıl? Bazı platformlarda AC gibi sıkıcı takip etme görevlerini doldurmuşlar diyenler var.
    |
    |
    Bu yaşattığı hissi en son witcherda hissetmiştim.
    Oyundaki dövüş çeşitliliği zaten çok çok iyi olmuş ve üstelik estetik duruyor. Üzerine düşünüldüğü apaçık belli.

Hikaye konusunda oyuncuya duyguları birebir yaşatıyor.
    Özellikle giriş sahnesi oyunun tüyleri diken diken edecek cinsten. Bunu yaşamayan yoktur herhalde.

Açık dünya olmasından dolayı illaki oyun kendini tekrara düşüyor, animasyonlar mükemmel değil, witcher gibi yan görev zenginliği v.s yok fakat beni oyun çok sıkmadan sonuna kadar götürdü ve platin
    bile yaptım.

Bazılarınız bu dediğime kızabilir fakat bana göre Last of Us Part 2 den daha iyi geldi bu oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet4428 -- 12 Ağustos 2020; 23:16:11 >

Reklamlar
Radyo Dinle
Web Tasarım
Sohbet
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,728
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.