Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.109
Cevap
73
Favori
180.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 490
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 73
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -Hattori- (394 mesaj) Raising Kratos (230 mesaj) ra's al ghul (151 mesaj) Ellie_Williams (133 mesaj) Thejoker58906 (128 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2055 mesaj) Mobil (1374 mesaj) Tablet (12 mesaj) Mini (148 mesaj) Uygulama (809 mesaj)
  • @
21 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU
Giriş
    2368 Mesaj

Hocam kim ne diye kızsın, bu senin fikrin, kimse aksi bir şey söyleyemez sana.

Çok övgüyle bahsediyorsunuz içimin yağları eriyor, umarım ben de yakın zamanda alıp oynayacağım.

Ghost of Tsushima daha şimdiden kendi kitlesini oluşturdu bile, seveni çok, Ps5 neslinde büyük bir marka haline geleceğini düşünüyorum, ek olarak satışlarda hâla zirvede.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mehmet4428 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6077 Mesaj

PS4 Pro ile çekilmiş herhalde görüntüler.
    |
    |
    Raising Kratos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | Kingston A2000 1 TB m2 nvme SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Yarbay
    9065 Mesaj

Büyük ihtimal hocam. :)
    |
    |
    Bahsedilenler: bilgennyk
  • Yarbay
    4963 Mesaj
    Eeee anasinin şeyi yuhhhhh yani. Masako Hanin da küçük sabi bir kızı seviyor düşünün feodal japonya burası Jin in tepkisi kimseyi ilgilendirmez o sizin seçiminiz diyor :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Negan

Arkadaşlar oyunun açık dünyası nasıl rdr2 gibi gerçekten yaşayan mı? izlediğim videolardan ac oyunu gibi geldi, tasarım güzel ama dünya yaşamıyor boş gibi, npc etkileşimi var mı?
    rdr 2 nin açık dünyası gibi bir oyun yok bence. o yüzden rdr 2 yi hiçbir oyunla karşılaştıramazsın. O başka bir seviye.

RDR2 yaşayan bir dünya sunsa da teması gereği oyuncuya büyük bir özgürlük sunamaz, bana göre gelmiş geçmiş en iyi Açık Dünya oyunu Gta 5'dir şu an için.

Ghost of Tsushima'ya henüz bakmadım ama dediğine katılıyorum, kısacası Açık Dünya denince akla Rockstar gelir ve akan sular durur, AC Odyssey'dir, Watch Dogs'dur, bunlarla kıyaslanamaz bile.

|
    |
    console-master kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9065 Mesaj

|
    |
  • Yarbay
    2160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ellie_Williams

RDR2 yaşayan bir dünya sunsa da teması gereği oyuncuya büyük bir özgürlük sunamaz, bana göre gelmiş geçmiş en iyi Açık Dünya oyunu Gta 5'dir şu an için.

Ghost of Tsushima'ya henüz bakmadım ama dediğine katılıyorum, kısacası Açık Dünya denince akla Rockstar gelir ve akan sular durur, AC Odyssey'dir, Watch Dogs'dur, bunlarla kıyaslanamaz bile.
    Birde gta5 ps3 ten port ama iyi port sayilir. Asıl ilk ps4 e yapilsaydi daha da baska olurdu.
    |
    |

yani samuray ruhuna uygun olması için güzel duruyordu ama yaş muhabbetiniden mi törpülendi oyun anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 14 Ağustos 2020; 13:32:7 >

• Yarbay
    2368 Mesaj

Oyunu oynamadım ama uzuv kesmek için başka bir yetenek açman gerekiyor diye biliyorum hocam, yine de araştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ellie_Williams -- 14 Ağustos 2020; 14:6:53 >
    |
    |
    gamer-x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4812 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ellie_Williams

Oyunu oynamadım ama uzuv kesmek için başka bir yetenek açman gerekiyor diye biliyorum hocam, yine de araştır
    evet bir teknik varmış
    |
    |
    Editors’ Choice: Ghost of Tsushima’s stunning open world is unmissable

https://blog.playstation.com/2020/08/14/editors-choice-ghost-of-tsushimas-stunning-open-world-is-unmissable/

-----

|
    |

• Binbaşı
    1429 Mesaj

Hocam skill ağacında gösteriyor zaten hangisinin olduğunu gök çalması mı ne öyle bişey skill'in adı efsanevi görevlerden birisini yaptığın zaman kazanıyorsun bu skill'i üçgen ve yuvarlağa basınca kesiyordu diye hatırlıyorum kolları,skilllerden o özelliğin üzerine gel hangi görevi yapınca açılacağı yazıyor oyunu bitireli uzun süre oldu yanlışda olabilir kusura bakma :)

|
    |
    gamer-x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4812 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Hocam skill ağacında gösteriyor zaten hangisinin olduğunu gök çalması mı ne öyle bişey skill'in adı efsanevi görevlerden birisini yaptığın zaman kazanıyorsun bu skill'i üçgen ve yuvarlağa basınca kesiyordu diye hatırlıyorum kolları,skilllerden o özelliğin üzerine gel hangi görevi yapınca açılacağı yazıyor oyunu bitireli uzun süre oldu yanlışda olabilir kusura bakma :)
    Teşekkürler bilgi için hocam bir bakayım

|
    |
    Bahsedilenler: fatihsar
  • Yarbay
    20986 Mesaj

|
    |
    Bu karakter görevlerini yapan var mı? Çok sıkıcı duruyorlar ama gerekli mi ilerideki aşamalarda iyi bir şey veriyor mu?

Side Quest'leri diyorsanız karakterinizi geliştirmenize yarıyor. upgrade listesi ve hangi görevin neyi geliştirdiği aşağıda:

https://www.ign.com/wikis/ghost-of-tsushima/Tales_of_Tsushima_(Side_Quests)#Toyotama_Side_Quests

dediğiniz gibi sıkıcılar evet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 15 Ağustos 2020; 18:25:28 >
    |
    |
    Tunakka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: MacGyver.

Side Quest'leri diyorsanız karakterinizi geliştirmenize yarıyor. upgrade listesi ve hangi görevin neyi geliştirdiği aşağıda:

https://www.ign.com/wikis/ghost-of-tsushima/Tales_of_Tsushima_(Side_Quests)#Toyotama_Side_Quests

dediğiniz gibi sıkıcılar evet...
    Teşekkürler hocam, efsanevi olan yan görevler çok güzel de bu standart yan görevler gerçekten sıkıcı. Tilki inleri, bambu kesme yerleri bile daha eğlenceli.

• Yarbay
    4601 Mesaj

size katılıyorum hocam...
    |
    |
    Tunakka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Ekonomi
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,448
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.