Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.039
Cevap
79
Favori
258.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eeee anasinin şeyi yuhhhhh yani. Masako Hanin da küçük sabi bir kızı seviyor düşünün feodal japonya burası Jin in tepkisi kimseyi ilgilendirmez o sizin seçiminiz diyor :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunun açık dünyası nasıl rdr2 gibi gerçekten yaşayan mı? izlediğim videolardan ac oyunu gibi geldi, tasarım güzel ama dünya yaşamıyor boş gibi, npc etkileşimi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Negan

Arkadaşlar oyunun açık dünyası nasıl rdr2 gibi gerçekten yaşayan mı? izlediğim videolardan ac oyunu gibi geldi, tasarım güzel ama dünya yaşamıyor boş gibi, npc etkileşimi var mı?
    rdr 2 nin açık dünyası gibi bir oyun yok bence. o yüzden rdr 2 yi hiçbir oyunla karşılaştıramazsın. O başka bir seviye.
  • console-master kullanıcısına yanıt
    RDR2 yaşayan bir dünya sunsa da teması gereği oyuncuya büyük bir özgürlük sunamaz, bana göre gelmiş geçmiş en iyi Açık Dünya oyunu Gta 5'dir şu an için.

Ghost of Tsushima'ya henüz bakmadım ama dediğine katılıyorum, kısacası Açık Dünya denince akla Rockstar gelir ve akan sular durur, AC Odyssey'dir, Watch Dogs'dur, bunlarla kıyaslanamaz bile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

RDR2 yaşayan bir dünya sunsa da teması gereği oyuncuya büyük bir özgürlük sunamaz, bana göre gelmiş geçmiş en iyi Açık Dünya oyunu Gta 5'dir şu an için.

Ghost of Tsushima'ya henüz bakmadım ama dediğine katılıyorum, kısacası Açık Dünya denince akla Rockstar gelir ve akan sular durur, AC Odyssey'dir, Watch Dogs'dur, bunlarla kıyaslanamaz bile.
    Birde gta5 ps3 ten port ama iyi port sayilir. Asıl ilk ps4 e yapilsaydi daha da baska olurdu.
  • oyunu oynuyorum ancak kol kafa kesme ( videolardaki gibi ) yokmu kaldırıldımı ileride farklı bir teknik açıncamı oluyor bilgisi olam varmıdır;

yani samuray ruhuna uygun olması için güzel duruyordu ama yaş muhabbetiniden mi törpülendi oyun anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 14 Ağustos 2020; 13:32:7 >
  • gamer-x kullanıcısına yanıt
    Oyunu oynamadım ama uzuv kesmek için başka bir yetenek açman gerekiyor diye biliyorum hocam, yine de araştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 14 Ağustos 2020; 14:6:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

Oyunu oynamadım ama uzuv kesmek için başka bir yetenek açman gerekiyor diye biliyorum hocam, yine de araştır
    evet bir teknik varmış
  • Editors’ Choice: Ghost of Tsushima’s stunning open world is unmissable

https://blog.playstation.com/2020/08/14/editors-choice-ghost-of-tsushimas-stunning-open-world-is-unmissable/

-----

• gamer-x kullanıcısına yanıt
    Hocam skill ağacında gösteriyor zaten hangisinin olduğunu gök çalması mı ne öyle bişey skill'in adı efsanevi görevlerden birisini yaptığın zaman kazanıyorsun bu skill'i üçgen ve yuvarlağa basınca kesiyordu diye hatırlıyorum kolları,skilllerden o özelliğin üzerine gel hangi görevi yapınca açılacağı yazıyor oyunu bitireli uzun süre oldu yanlışda olabilir kusura bakma :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Hocam skill ağacında gösteriyor zaten hangisinin olduğunu gök çalması mı ne öyle bişey skill'in adı efsanevi görevlerden birisini yaptığın zaman kazanıyorsun bu skill'i üçgen ve yuvarlağa basınca kesiyordu diye hatırlıyorum kolları,skilllerden o özelliğin üzerine gel hangi görevi yapınca açılacağı yazıyor oyunu bitireli uzun süre oldu yanlışda olabilir kusura bakma :)
    Teşekkürler bilgi için hocam bir bakayım

• Bu karakter görevlerini yapan var mı? Çok sıkıcı duruyorlar ama gerekli mi ilerideki aşamalarda iyi bir şey veriyor mu?
  • Side Quest'leri diyorsanız karakterinizi geliştirmenize yarıyor. upgrade listesi ve hangi görevin neyi geliştirdiği aşağıda:

https://www.ign.com/wikis/ghost-of-tsushima/Tales_of_Tsushima_(Side_Quests)#Toyotama_Side_Quests

dediğiniz gibi sıkıcılar evet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 15 Ağustos 2020; 18:25:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

Side Quest'leri diyorsanız karakterinizi geliştirmenize yarıyor. upgrade listesi ve hangi görevin neyi geliştirdiği aşağıda:

https://www.ign.com/wikis/ghost-of-tsushima/Tales_of_Tsushima_(Side_Quests)#Toyotama_Side_Quests

dediğiniz gibi sıkıcılar evet...
    Teşekkürler hocam, efsanevi olan yan görevler çok güzel de bu standart yan görevler gerçekten sıkıcı. Tilki inleri, bambu kesme yerleri bile daha eğlenceli.

• size katılıyorum hocam...

• Temmuz 2020'de ABD'de En Çok Satanlar Ghost of Tsushima ve Nintendo Switch Oldu

Pazar araştırma şirketi NPD Group, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Temmuz 2020 oyun verilerini paylaştı.

En çok satan konsol Nintendo Switch olurken en çok satan oyun Ghost of Tsushima oldu.

Ghost of Tsushima ayrıca ABD'de 2020'nin beşinci en iyi çıkış yapan oyunu, Sucker Punch Productions'ın en hızlı satan oyunu ve The Last of Us Part II, God of War ve Marvel's Spider-Man'in arkasında Sony Interactive Entertainment'ın dördüncü en iyi çıkış yapan oyunu olmayı başardı.

Temmuz'da üçüncü sırada kendine yer bulan Paper Mario: The Origami King, Paper Mario serisinin hızlı satan oyunu unvanını Super Paper Mario'dan aldı.

Temmuz 2019'a kıyasla Temmuz 2020'de ABD'de oyun satışları %34 yükseldi, konsol satışları %2 düştü, aksesuar satışları %34 arttı ve oyunlara, konsollara ve aksesuarlara tüketiciler tarafından toplamda 3.6 milyar para harcandı. Bu da bir önceki yılın Temmuz ayından %32 daha fazla.

Temmuz 2020'de ABD'de en çok satan oyunlar:

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Temmuz_2020de_ABDde_En_Cok_Satanlar_Ghost_of_Tsushima_ve_Nintendo_Switch_Oldu-103819.htm
  • Ghost of Tsushima Japonya'da En Çok Satan PS4 Oyunu Olmayı Başardı

Feodal Japonya döneminde geçen açık dünya aksiyon macera oyunu Ghost of Tsushima, Japonya'da PlayStation 4'ün en çok satan oyunu haline geldi.

Famitsu'nun verilerine göre, Ghost of Tsushima Japonya'da dört haftadan kısa bir sürede 330 binden fazla kutulu sürüm satarak bir önceki rekor sahibi Marvel's Spider-Man'i geride bırakmayı başardı.

Ghost of Tsushima'nın satış başarısı sadece bununla sınırlı değil. Dünya genelinde ilk üç gününde 2.4 milyondan fazla satarak PlayStation 4'ün en hızlı satan birinci parti yeni IP'si olması ve Temmuz ayında ABD'de en çok satan oyun olması satış başarılarından sadece birkaçı.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Ghost_of_Tsushima_Japonyada_En_Cok_Satan_PS4_Oyunu_Olmayi_Basardi-103838.htm
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.