Şimdi Ara

GEZİ YAZILARIM (NEW YORK, PARİS, İSVEÇ VS. BİR ARADA) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
98
Favori
5.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Favorilere ekleyeyim final haftasinda duruma gore okurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destekleriniz ve okumalarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.Slovakya/Bratislava yazısı da eklenmiştir:http://www.isa-sari.com/slovakya-bratislava-izlenimlerim-gezi-rehberi-ve-gezilecek-yerler/

@canbaz67,
    Ergenlerin büyümesini bekleyeceğiz mecburen :)
  • New york'u daha önce okumuştum zaten. Diğerlerine de bakayım.
    Ben de size bir site önereyim. Site benim değil de takip ettiğim bir kişinin. İş nedeniyle gittiği ülkelerdeki gözlemlerini yazmış. Halen de yazmaya devam ediyor. Çok keyifli bir anlatımı var.
    http://gozumetakilanlar.com/
  • e-XPLoDeR kullanıcısına yanıt
    Konu icin tesekkur ederım.. Şoyle bir goz attım emek vermissin.. Favorilerime ekledim uygun zamanda okuyacagim, ozellikle merak ettigim bazı ulkeler var... Sorularım gelebilir yakında, Tekrar tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için. Sırada Barselona ve yazın da Varşova ile Amsterdam var. Onları da yazdıktan sonra beğenilerinize sunacağım. Sağ olunuz :)
  • Bizi de götür bari

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne is yapiyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Ne is yapiyorsunuz?

Akademisyenim. Bu ülkelere sempozyum, konferans için vs. gidiyorum ve gittiğim zaman sempozyumun ardından birkaç gün yıllık iznimi oralarda değerlendiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-XPLoDeR

quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Ne is yapiyorsunuz?

Akademisyenim. Bu ülkelere sempozyum, konferans için vs. gidiyorum ve gittiğim zaman sempozyumun ardından birkaç gün yıllık iznimi oralarda değerlendiriyorum.

Hangi univ ve bolum hocam? Vede iyi fikir yıllık izninizi bu sekilde degerlendirmeniz ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen var ya adamsın adam! Böyle bir yazı dizisi hazırladığın ve bizimle paylaştığın için sana minnettarım. Ben turizmle ilgileniyorum o yüzden bu tür yazılara bayılıyorum, konuyu ve siteyi favorilerime ekledim her gün birini okuyacağım çooooooook ama çok teşekkür ederim.
  • Sorular im olacak onlerden

• isveçi bundan 3-4 ay önce okumuştum tamamen doğru
  • Bulunsun

• Ben de yorumlarınızı severek okuyorum arkadaşlar, çok teşekkür ederim. Her türlü sorunuza elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ne iş ile meşgulsunuz ve fotoğraf çektiğiniz makineyi öğrenebilir miyim? Teşekkürler

• güzelmiş yerimizi alalım ilerde dolmuş hattıyla takas yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan_yav

Hocam ne iş ile meşgulsunuz ve fotoğraf çektiğiniz makineyi öğrenebilir miyim? Teşekkürler

Akademisyenim. Fotoğrafların bir kısmını Nikon D5100 ile bir kısmını da Galaxy S4'ün kamerasıyla çektim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-XPLoDeR

quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

bende los angelesta 4.5 ay kaldım gelip buraya hava mı atıyorum

Hava atmak değil, sadece paylaşmak ve yardımcı olmak. Hava atmak başka türlü olurdu. Benim isteğim sadece yazdıklarımın okunması

Boşver onu güzel bilgiler. Hepsini okumadım ama bu tür yazılarda benim en çok aradığım yaşam şekilleri insan profilleri halkın yabancılara bakış açısı vs.. bilgiler oluyor.

• Şimdi başlıyorum

• Fotoşok
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.