Şimdi Ara

GETİR UYGULAMASI İLE İLK SİPARİŞTE ALT LİMİTSİZ 20 TL HEDİYE(Bitti) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
7
Favori
69.346
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: larenuf

Evet anadolu yakasında pek kimse yok dün sabah verdim sipariş akşamdan beri araç yok bu bölgede (beykoz/kavacık)

Anadolu hisarındayım 2 farklı kurye ile dün 2 defa alım yaptım.

Yarım saatte bir kontrol edin.
  • 50 metre ilerde şube açmışlar ne ki bu ?

kanal d haber bile yaptı.
  • Yeni üyeliğe 20tl bittimi arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tane alana bir sey demiyorum da acgozluluk yapan beleşe 2-3 ve daha fazla alan arkadaşlar biraz da parasıyla alsin uygulamadan.

• Beyler 20tl indirim hala bitmedi. Ben şimdi başka bir sipariş verdim ödenecek tutar 0 TL. Gece belirli saatten sonra çalışan kişi sınırlı olduğundan gönderim yapmıyorlar. Ama dün alamayanlar merkezi bir yerde ikametgah ediyorsa bugün alabilirler. Ben Beşiktaş'ta oturuyorum çevremde hep aktif bir kurye oluyor sipariş 5 10 dakika içerisinde geliyor.

edit :

Şimdi telefondan kuryeyi takip ediyorum kendisi Nişantaşı'ndaydı şimdi Levent'e geri dönüyor. Dünde Levent'ten gelmişti sipariş sanırım ana merkez orası. Dağıtımı oradan yapıyorlar Avrupa yakası için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImPerspektif -- 22 Temmuz 2015; 10:33:33 >
  • 25 TL lik alışveriş 5TL ödedim. şişliye 5 dk gibi bir sürede getirdiler motorlu kurye ile. motor GETİR olarak giydirilmiş. uygun fiyat ile çok iş yapar. paylaşan arkadaşa teşekkürler.
    kredi kartı bilgileri mastercard ödeme sistemi tarafında tutulduğu için tereddüt etmedim.(firma bilgilere erişemiyor.)
    ancak sanal limiti düşük bi kart tanıtabilirsiniz eğer endişe ederseniz.

düzeltme: kişisel olarak birden fazla alan varsa, insanlık dışı hareketlerde bulunup onursuzca saldırmayın, yapmayın hocam ya!!!
    kurucusu kimdir bilmiyorum ama adam güzel bir site, uygulama kurmuş. tanıtım için de çok güzel bir promosyon yapmış. sistem açığından yararlanarak bu şekilde dalışa geçmemek lazım.
    ha! bir evde birden fazla kişi için sipariş verilebilir o ayrı. herkesin kişisel cebi, kredi kartı var sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afanesavo -- 22 Temmuz 2015; 11:20:34 >
  • Malesef ki güngörene gönderim yok

• aynı telden sıparıs vermek ıcın ne gerekıyor ? yanı onbellek ve uygulama sılınıyor ama telefonu fabrıka ayarlarına alınca ancak yenı hesaplara 20tl verıyor bunun daha kısa yolu yok mudur ? dun onbellek temızlemeden bıle alıyorduk dun aksam guncelleme geldı sanırım bıtaksı uzerınden bu uygulamada guncellendı :)
  • Hala aktif 2. Siparisimi verdim

• anadolu yakasında nerelere getiriyor. goztepe denedim olmadı hasanpasa kadıköy denedim olmadı
  • nasıl bedava anlamadım sonunda kart no istiyor daha sonra iade mi ediyor ?
  • 5 dk da getirdiler 20 tl promosyonumuzu kullandık
  • quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

nasıl bedava anlamadım sonunda kart no istiyor daha sonra iade mi ediyor ?

SANAL KART OLUSTUR TANIMLA SIFIR TL LIMITLE
  • promosyon devam ediyor. biraz evvel faydalandım.

+ fotokopi kağıdı
    + kızarmış yer fıstığı
    + oğlana kavanoz mama
    + nesfit
    3,30 TL

uygulamayı sevdim. yanı başımızda bulunan market bile yarım saatten önce getiremiyor siperişi.
    bu adam bu girişimcilikle iş yapar fiyatlarını makul tuttuğu sürece.
  • CuteDad kullanıcısına yanıt
    Hocam uberde affetmediler valla.

• favoriteteam kullanıcısına yanıt
    Nereye yazarız hocam şikayeti?

• quote:

Orijinalden alıntı: I.Gıyasettin

Nereye yazarız hocam şikayeti?

sikayetvar.com
    facebook
    twitter
    instagram
    snapchat
    whatsapp
    kiwi
    her yere yazabilirsin
  • Bana gelmiyor 20 TL
  • Evet gelmiyor daha bittimi kampanya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uye oldum indirim bu sefer gelmedi aradim adamlari yeni uyelere 20 tl kampanyasi bitti mi dedim kampanya mi filan yapti evet haberiniz yok mu kampanyadan diyorum sonra kampanya bitmedi dedi ee indirim gozukmuyor dedim yazilim bolumune iletiyorum filan dedide fasa fiso gibi geldi.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.