Şimdi Ara

GETİR UYGULAMASI İLE İLK SİPARİŞTE ALT LİMİTSİZ 20 TL HEDİYE(Bitti) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
7
Favori
69.344
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldım bende kurye çok iyiydi kibardı arabaya falan baktım raf falan vardı baya özenmişler ama bedava olmasa kimse almaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu acan arkadasa telekkür ederim, eve ve annemin iş yerine ( anneme güzel bir süpriz oldu) siparişleriniz çok hızlı geldi. Gelen arkadasa sistemi sordum şu an pilot bölgelerde çalışılıyormus, toplamda 60 araclık bir filoları olacakmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan bunuda mı bitirdiniz ürün bulunamadı diyor bahçelievlerde nasıl ürün olmaz
  • Yok artık bittimi? Alınamıyor şuanda 5er 10ar kez promosyonu kullananlar mutludur umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nathan - Drake -- 21 Temmuz 2015; 23:34:06 >
  • adamları 8 defa tek tek kapıma getir meseydim iyiydi 3. 4. neyse de 7 8 olduktan sonra biraz şakayla karışık tepki gösterir gibi oldular siparişi toplu neden vermiyorsunuz diye. ben de getir dediğimde getirecekmisiniz bakalım diye test ettim sizi dedim. merak etmeyin benim sosyal çevrem oldukça geniş sizi öveceğim dedim. bu mesajı da övmek için yazdım. adamlar iyi. yarın öğlen tekrar sipariş vermeye başlayacağım akşama kadar. getirsin uşaklar.
  • Şu 5-10 tane alanların allah binbir türlü belasını versin altı üstü 1 tane cips alıp yiyecektik ne açgözlü mahluklarsınız lan.
  • Ben biraz abarttım kusura bakmayın hahaha

Beleş buldun mu sömüreceksiniz aga iş budur.

Mission Completed.
  • bir cips için bela okuyanlara allah akıl fikir versin
  • drhardware ve sazanlari da gelmis konu senlenir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • buarada bu fiyatlarla ve arti bes lirayla bu uygulama zor tutar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • drhardware D kullanıcısına yanıt
    Uşak mı? Hoş bir ifade değil hocam

• 5 dakika önce sipariş verdim çok hızlı bir şekilde ulaştı. Cola, cips ve dondurma siparişi verdim. Colalar soğuk geldi, cips ve dondurma tazeydi. Güzel uygulama. Bakkala gideceğime artık buradan sipariş veririm.
  • Arkadaşlar yakın bi bölgeyi gösterip kendi adresimi yazsam gelirmi?Paypal Geçerli mi?Yada innial? Ve son olarak 20 TL altı olarak sadece bir hesaptan bir keremi bedava yapılıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlara ilk günden işi bıraktıracaksınız biraz yavaş yüklenin :D
  • 15 dakikada geldi yarın ss atarım.

Şişli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chepni21

VAY BE BELEŞE CİPS DE YEDİK
     GETİR UYGULAMASI İLE İLK SİPARİŞTE ALT LİMİTSİZ 20 TL HEDİYE(Bitti) GETİR UYGULAMASI İLE İLK SİPARİŞTE ALT LİMİTSİZ 20 TL HEDİYE(Bitti)

Halit Kıvanç kuryeciliğe mi başlamış?

• quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

bir cips için bela okuyanlara allah akıl fikir versin

neden? Baksana bela okunması hoşuna gidiyor. Sesini çıkarma ve bela okumaları yavaş yavaş içinde hisset.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Şu 5-10 tane alanların allah binbir türlü belasını versin altı üstü 1 tane cips alıp yiyecektik ne açgözlü mahluklarsınız lan.

Yemiyi ver birşey kaybetmezsin.

• İnanmayan varsa evime gelen araba
     GETİR UYGULAMASI İLE İLK SİPARİŞTE ALT LİMİTSİZ 20 TL HEDİYE(Bitti)

• quote:

Orijinalden alıntı: Eredesma
    Yemiyi ver birşey kaybetmezsin.

Çok mu komik? siz tıkınırken iyiydi ama
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.