Şimdi Ara

Getir Kayseri'de. İlk alışverişte 35/30

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
7.253
Tıklama
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 31
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • tyll (2 mesaj) Eriond (2 mesaj) MnoktaAkif (2 mesaj) DessoEldest (2 mesaj) maho1428 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (26 mesaj) Mobil (13 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • İstanbul'da başlayıp devam eden Getir Kayseri'de. Şimdilik getir ve getir büyük aktif. Bugün açılan getir Melikgazi bölgesi Talas ve Alpaslan Mahallesinde aktif. İlk siparişe özel 35/30 tanımlamış durumda. Ne diyelim Banabi'den sonra Getir'in gelmesi de hem rekabet hem tüketici açısından iyi oldu.

Bu siparişe 9 TL ödedim ve tanıştık Getir'le.
    Getir Kayseri'de. İlk alışverişte 35/30

• Hocam Getir'den aldığınız hizmetten memnunsanız tabi ki oradan verin. Ben bir vatandaş olarak kendimi düşünüyorum sırf Getir yerli diye zararda etsem Getir kullanmıyorum demek istediğim buydu. Yani yeri geldiğinde yemeksepeti, zomato, getir indirim varsa trendyol yemek'te kullanıyorum.

Yani Getir her zaman her yerde en iyi seçenek olmayabiliyor, sırf yerli diye fazla para vermem bunu söylüyorum.
  • bursanın çoğu bölgesinde çalışmayan başarısız uygulamayı, banabi bitirecek

• h.o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronotide -- 12 Aralık 2020; 14:20:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herşeye 10 dan itibaren yazıyor uygulamada ne demekse .. 35/30 da bulamadım hesapta

• quote:

Orijinalden alıntı: tyll

herşeye 10 dan itibaren yazıyor uygulamada ne demekse .. 35/30 da bulamadım hesapta

21 den sonra yasak olduğundan olabilir mi:)

• Yabancı sermaye Banabi kullanacağıma %100 yerli sermaya Getir kullanırım daha iyi. Varsın 5-10 lira pahalı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

21 den sonra yasak olduğundan olabilir mi:)

Alıntıları Göster

Getir Kayseri'de. İlk alışverişte 35/30  unuttum yasak olayını :)

• Sistem garip çalışıyor. 35/30 dan sonra 30/20 verdi. Bu döngü böyle devam ediyor bakalım 😊
    Vakit bitince kapandı, yarın devam eder sanırım.
  • yeminlihipokrat kullanıcısına yanıt
    Bu destek verdiğiniz Getir'in de zamanı geldiğinde satılabileceğini unutmayın lütfen. Sanki her şeyde Türk malı ve markası kullanıyormuşsunuz gibi triplere girmeye gerek yok. Sonuçta 2 firmada istihdam sağlıyor ve ülkeye yatırım yapıyor.
  • iDoctor kullanıcısına yanıt

Olabilir şuanda getir türk markası olduğu için bunu kullanmak daha mantıklı niye yabancı firmayı zenginlestirelim

• Kardes ben getir uygulamadinda siparis vermeye caliaiuorum bir turlu indirim dusmedi nereden gorunuyor bu indirim

• iDoctor kullanıcısına yanıt

Hocam senin mantığına göre tüm yerli markalar bir gün tamamen yurtdışına satılacağından hiçbirisini kullanmayalım o zaman? Banabi'ye verdiğin her kuruştan yurtdışına para gidiyor. Adamların pazaryeri Türkiye olduğu için gidip de Türkiye için başka ülkede istihdam ve yatırım yapacak hali yok. :) Türkiye'de hizmet verdikleri için tabiki Türkiye'de istihdam sağlayacak. Ama Getir'den aldığın zamanda para yurtiçinde kalmış olup yerli markaya kazandırmış oluyorsun.

Hani tamam telefon, televizyon felan alırken kaliteli olduğu için yurtdışından seçmek durumunda kalıyorsun ama en azından Getir gibi böylesine basit bir hizmette yurtdışına para akıtmaktansa yerli markanın büyüyüp gelişmesinin daha iyi olacağını düşünüyorum. Çok milliyetçi bir insan da değilim. Çıkıp da eyyy Ameriga sen kimsin, maaşımızı dolarla mı alıyoruz sanki demiyorum.

• Getir Kayseri'de. İlk alışverişte 35/30

• yeminlihipokrat kullanıcısına yanıt
    Hocam Getir'den aldığınız hizmetten memnunsanız tabi ki oradan verin. Ben bir vatandaş olarak kendimi düşünüyorum sırf Getir yerli diye zararda etsem Getir kullanmıyorum demek istediğim buydu. Yani yeri geldiğinde yemeksepeti, zomato, getir indirim varsa trendyol yemek'te kullanıyorum.

Yani Getir her zaman her yerde en iyi seçenek olmayabiliyor, sırf yerli diye fazla para vermem bunu söylüyorum.
  • Yeni üye oldum ancak 35/30 çıkmadı. Promotions kısmından görmüyor muyuz bunu?

• MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    Ara ara kontrol edin, kaybolup geri geliyor bazen
  • Antalya’ya hala gelmemesi.

• 35/30 30/20 40/20 80/20 90/30 ve 100/20 şeklinde gidiyor indirimler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    Haftasonu yasak günlerinde,
    Hafta içi yasak saatlerinde,

35/30 40/20 gibi kampanyalar iptal oluyor. Hafta içi 08-16 arası geliyor tekrardan.
  • Bende Kayseri görünmüyor.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.