Şimdi Ara

gerçekten evde bilgisayar başında 2-3 saat geçirilerek para kazanma gibi bir olay var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
5
Favori
4.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adwords kullanılarak yapılıyor diyen de var kodlama ile yapılabilir diyen de cidden böyle birşey var mı yani evden pc başında birşeyler yaparak para kazanmak mümkün mü ,cidden saatlerim pc başnda boşuna geçiyormuş gibi hissediyorum bazen (anket doldurma diyyen de var ama bence o çok gereksiz ve saçma)

• Youtube

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adsense ♥ ♥

Bıraktım Gerçi.
  • Şu sitelere girincem****a rağmen fırlayan kırmızı steam sitesinde bi kanal açabilirsiniz güzel kalçalaronız varsa gelsin paracıklar, benim bile bağış yaptığım oldu.
    Del sierraya

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalnızlık Senfonisi

Youtube

size zahmet biraz açar mısınız ? merakımdan soruyorum youtube cevabı biraz şaşırttı da .
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trance Dinleyen Adam

Adsense ♥ ♥

Bıraktım Gerçi.

uğraşıldığı kadar maddi kazanç sağlamıyor galiba ? küçükken kodlama öğrenseydik keşke .
  • Adsense, webtasarım, twitch yayın, programlama-yazılım, logo-kartvizit tasarım. knight online koxp açıp krowazda kastığın gbleri satmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeroSystem

Şu sitelere girincem****a rağmen fırlayan kırmızı steam sitesinde bi kanal açabilirsiniz güzel kalçalaronız varsa gelsin paracıklar, benim bile bağış yaptığım oldu.
    Del sierraya

hocam ben ciddi ve normal bir yöntem sormuştum mesela kodlama öğrenmek gibi ,neyse birşey demiyorum ,iyi geceler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

takip

konuyla ilgilenen başka insanların olacağını tahmin etmiştim ama biraz yanlış saatte açmışız be hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthologia

Adsense, webtasarım, twitch yayın, programlama-yazılım, logo-kartvizit tasarım. knight online koxp açıp krowazda kastığın gbleri satmak.

hocam öncelikle detaylı cevap için teşekkürler web tasarım,programlama ve yazılım için kodlama öğrenmek lazım evde tek başıma öğrenebilir miyim bilmiyorm oyun ürünü alıp satmak veya twitch yayınlarının emek-getiri oranının düşük olduğunu düşünüyorum geriye adsense kaldı ,gönlüm kodlama öğrenmekten yana ama tek başıma ne kadar öğrenebilirim onu bilmiyorum hele bu aralar sap programming çok popüler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: grbzgrbz

quote:

Adsense, webtasarım, twitch yayın, programlama-yazılım, logo-kartvizit tasarım. knight online koxp açıp krowazda kastığın gbleri satmak.

hocam öncelikle detaylı cevap için teşekkürler web tasarım,programlama ve yazılım için kodlama öğrenmek lazım evde tek başıma öğrenebilir miyim bilmiyorm oyun ürünü alıp satmak veya twitch yayınlarının emek-getiri oranının düşük olduğunu düşünüyorum geriye adsense kaldı ,gönlüm kodlama öğrenmekten yana ama tek başıma ne kadar öğrenebilirim onu bilmiyorum hele bu aralar sap programming çok popüler .

hocam kendi başınıza programlama öğrenebilirsiniz neden öğrenemiyesiniz. kitabını alın okuyun bakın araştırın. heryerde milyonlarca kaynak var.
    sadece istemeniz yeterli ve tabiki de kapasiteniz önemli. yani elverişli olmaya bilirsiniz o tür konulara. logo-kartvizit tasarımı yani photoshopa yoğunlaşırsınız.

• Bazı ptc siteleri var eğer işin mantığını kavrarsan iyi para kazanabiliyorsun. Ben de yeni başladım 3$ kazandım şu ana kadar. Eğer istersen pm atabilirim linkleri. (Başka isteyen olursa da ulaşsın bana)

Ptc sitesi ne demek? Ptc sitesine üye oluyoruz ve bize izlememiz için reklamlar veriyor. O reklamları belli bir süre izledikten sonra hesabımıza belli bir miktar para veriliyor. (Örneğin 5 saniyelik reklam izledik $0.001 gibi bir para veriyor.) günde 3 tane böyle siteden izlesen 1 haftada $0.6 gibi bir para yapıyorsun. Asıl olay o zaman başlıyor. Mobildeyim çok saçma ve detaysız anlattım. Pm atan olursa yarın daha detaylı bir şekilde anlatabilirim.

• quote:

quote:

Adsense ♥ ♥

Bıraktım Gerçi.

uğraşıldığı kadar maddi kazanç sağlamıyor galiba ? küçükken kodlama öğrenseydik keşke .

Kod bilgisine gerek yok.Video at youtube hesabın ile bağla para kazanmayı etkinleştir gelsin yeşiller.
  • quote:

quote:

quote:

hocam kendi başınıza programlama öğrenebilirsiniz neden öğrenemiyesiniz. kitabını alın okuyun bakın araştırın. heryerde milyonlarca kaynak var.
    sadece istemeniz yeterli ve tabiki de kapasiteniz önemli. yani elverişli olmaya bilirsiniz o tür konulara. logo-kartvizit tasarımı yani photoshopa yoğunlaşırsınız.

evet kaynak var bayağı galiba ama bu işlerde müşteri bulmak da önemli oluyor ,bir web sitesi tasarımı için önce tabi bunu talep eden kişilerin olması lazım,bu işlerin ciddi ilgi ve emek istediği kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Roxio

Bazı ptc siteleri var eğer işin mantığını kavrarsan iyi para kazanabiliyorsun. Ben de yeni başladım 3$ kazandım şu ana kadar. Eğer istersen pm atabilirim linkleri. (Başka isteyen olursa da ulaşsın bana)

Ptc sitesi ne demek? Ptc sitesine üye oluyoruz ve bize izlememiz için reklamlar veriyor. O reklamları belli bir süre izledikten sonra hesabımıza belli bir miktar para veriliyor. (Örneğin 5 saniyelik reklam izledik $0.001 gibi bir para veriyor.) günde 3 tane böyle siteden izlesen 1 haftada $0.6 gibi bir para yapıyorsun. Asıl olay o zaman başlıyor. Mobildeyim çok saçma ve detaysız anlattım. Pm atan olursa yarın daha detaylı bir şekilde anlatabilirim.

pm yolluyorum hocam ama sabah anlatabilirsiniz şimdi zahmet etmenize gerek yok ,merak ettim ama .
  • quote:

quote:

quote:

Adsense ♥ ♥

Bıraktım Gerçi.

Kod bilgisine gerek yok.Video at youtube hesabın ile bağla para kazanmayı etkinleştir gelsin yeşiller.

çok izlenecek bir video lazım tabi ,bu konuya kafa yormak lazım hem telif haklarını ihlal edip başkasının hakkına giirmek istemem hem de ilginç video oluşturabilecek pek bir potansiyelim yok slowmoguys kalitesinde videolar koysak mükemmel olurdu ciddden .

• İlgi cekici videolar youtubeda iyi para kazandirir ama bunun icin senin ne tur yeteneklerin var bu onemli.bunlardan oncede sermaye sart.

Reklam isinden de kazaniliyor ama 2 3 saatten daha fazlasini vermen gerek.genede degmez uğraşmaya isin ehli degilsen.

Ben hic ugrasmadim bunlarla duyduklarimi aktardim sadece.

En iyisi borsa ama bizlik birsey değil. Borsaci yada matematikci olmak yetmez.zaten bundan kazansak wall street dan teklif alirdik.bu da bir yol bahsedeyim dedim.

Ama herseyin maliyeti var zaman veyahut para.severek yapmak ilk sart.sadece para kazanayim diyorsan gec bunlari memnun olmazsin.

Ben kitap yazabiliyorum bunlara seninde yetenegin varsa cok cuzi rakam lardan netten yayinlayabilirsin.ben hic bunuda denemedim ayri mesele.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeadShot467

İlgi cekici videolar youtubeda iyi para kazandirir ama bunun icin senin ne tur yeteneklerin var bu onemli.bunlardan oncede sermaye sart.

Reklam isinden de kazaniliyor ama 2 3 saatten daha fazlasini vermen gerek.genede degmez uğraşmaya isin ehli degilsen.

Ben hic ugrasmadim bunlarla duyduklarimi aktardim sadece.

En iyisi borsa ama bizlik birsey değil. Borsaci yada matematikci olmak yetmez.zaten bundan kazansak wall street dan teklif alirdik.bu da bir yol bahsedeyim dedim.

Ama herseyin maliyeti var zaman veyahut para.severek yapmak ilk sart.sadece para kazanayim diyorsan gec bunlari memnun olmazsin.

Ben kitap yazabiliyorum bunlara seninde yetenegin varsa cok cuzi rakam lardan netten yayinlayabilirsin.ben hic bunuda denemedim ayri mesele.

hocam borsa en güzeli ama bir tecrübeli olmalı yanında ve iyi bir şirketbilgisi diğer seçenekler bana uzak açıkçası

• aslında binlerce yöntem var.Yok ptc,yok pts vs vs..bunları bırak ,bi 300-400 tl paranı biriktir aç bir siteni ,iyi bir fikrin (yada var olan bir fikir yapabilirsin) birazda bilgin varsa eklersin sitene reklamı sonra keyfine bakarsın.Hemde öyle aylık 1-2 dolar kazanmak için bi taraflarını yırtmassın.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.