Şimdi Ara

Generic Host Process For Win32 Service Yeni Kesin Cozum! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
408
Cevap
1
Favori
351.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben direk formatt attım anlattıkların cok karmaşık geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: nobleman
    ben direk formatt attım anlattıkların cok karmaşık geldi

tamam dostum bende merak etmistim.
  • serji kardeş çok teşkürler....Devamlı güvenlik duvarı açık kullanmam gerekiyordu aksi takdirde generic... hatası veriyordu.Buda bilgisayarı çok azda olsa yavaşlatıyordu.Dediklerin sayesinde kurtuldum.THANK YOU
  • quote:

Orjinalden alıntı: reci
    serji kardeş çok teşkürler....Devamlı güvenlik duvarı açık kullanmam gerekiyordu aksi takdirde generic... hatası veriyordu.Buda bilgisayarı çok azda olsa yavaşlatıyordu.Dediklerin sayesinde kurtuldum.THANK YOU

rica ederim dostm kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loggerheads

ya bende bu sorunla yeni tanıştım! ilk sayfadaki 1.linkteki dosyayı indirip bilgisayara kurdum! ama çalıştır yapıp "IPSeccmd.exe -w REG -p "Block TCP 139 Filter" -r "Block Inbound TCP 139 Rule" -f *=0:139:TCP -n BLOCK -x" yazıp çalıştır diyince çalıştırmıyo! neden olabilir? nerede yanlış yaptım acaba?

bendede arkadaşta olduğu gibi oldu..yorumlardan kosların doğru olduğu belli ama ben neden yapamadım.bilg. uzmanıda değilim ama,kodu direkt kopyalayıp çalıştıra yapıncamı olmuyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: lanetholsun
    bendede arkadaşta olduğu gibi oldu..yorumlardan kosların doğru olduğu belli ama ben neden yapamadım.bilg. uzmanıda değilim ama,kodu direkt kopyalayıp çalıştıra yapıncamı olmuyo

sanirim ipseccmd.exe bulunamadi diye bir hata veriyor. prg kurup yeniden baslatman gerekiyor. ve iki dosyayida kurman gerekiyor
  • S.aleyküm Gerçekten çok ilginç SErji arkadaşımızın bulduğu çözüm çok kayda değer bi çözüm , emeğinize sağlık kardeş, Bu soırunu Güvenlik duvarını açarak buldum? Peki bu can sıkıcı hatanın güvenlik duvarıyla alakası nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sevimli_genc22
    S.aleyküm Gerçekten çok ilginç SErji arkadaşımızın bulduğu çözüm çok kayda değer bi çözüm , emeğinize sağlık kardeş, Bu soırunu Güvenlik duvarını açarak buldum? Peki bu can sıkıcı hatanın güvenlik duvarıyla alakası nedir?

tskelr dostum. guvenlik duvari ile dogrudan bir baglantisi yok. bir virus belirli portlari kullanrak sisteme siziyor ve bu hataya sebep oluyor. guvenlik duvari da bunu engellediginden sorun ortaan kalkiyor. secim sizin. ister guvenlik duvarini etkinlestirin ister hic guvenlik duvarina gerek kalmadan bu adimlari uygulayin

• quote:

Orjinalden alıntı: serji

quote:

Orjinalden alıntı: lanetholsun

sanirim ipseccmd.exe bulunamadi diye bir hata veriyor. prg kurup yeniden baslatman gerekiyor. ve iki dosyayida kurman gerekiyor

selam arkadaslar. bu generic host.. igrenç bir hata. bilgisayara format attar atmaz karsima tekrar çikinca '' yuh '' dedim.. serji seni öncelikle basarili çalismandan dolayi tebrik ederim. ben bu dediklerini yaparak 2 tane arkadasimin bilgisayarlarindaki sorunu hallettim. ben 4 portlu adsl modem kullaniyordum bugün ise bi usb modem aldim ve baglanir baglanmaz verdi hatayi. kendi bilgisayarimda sorunu çözemiom ama. bazi arkadaslarimizin da belirttigi gibi ipseccmd.exe bulunamadi .... ya tam olarak nasil yapçam. ilk linki kurup sonra mi restart.. yoksa 2sini de kurup sonra mi restart. hepsini denedim fakat bu ipseccmd.exe bulunamadi . yardim pls.

• selam. çok basarili bi çalisma tebrikler. ben 2 arkadasimizin pclerini by dedigin yolla kurtardim. ama simdi sorun kendi pc mde :) ya ipseccmd bulunamadi dio. her yolu denedim. 1. yi kurup restart 2. kurup restart her ikisini de kurup restart... tam olarak nasil kurcam verilen dosyalari yardimci olur musun pls.
  • tskler dostum. hepsini kaldirip yeniden baslat ve ikisinide kurup simdi tekrar yeniden baslat sorun cozulmesi lazim
  • quote:

Orjinalden alıntı: sooner83

selam. çok basarili bi çalisma tebrikler. ben 2 arkadasimizin pclerini by dedigin yolla kurtardim. ama simdi sorun kendi pc mde :) ya ipseccmd bulunamadi dio. her yolu denedim. 1. yi kurup restart 2. kurup restart her ikisini de kurup restart... tam olarak nasil kurcam verilen dosyalari yardimci olur musun pls.

Arkadasim programi kurarken cikan seceneklerde "Typical" degil de "Complete" secenegini isaretlersen o dedigin ipseccmd bulunamadi hatasini vermez...

Bu ne illettir anlamadim gitti bugune kadar cikan sorunlarda en zorda format atardim is biterdi bu nedir ya
    Bu bölümde yazilan bütün postlari okudum ilk yazan arkadasin butun dediklerini de uyguladim kasperskyden de portlari engelleme listesine aldim vs yine ayni yine ayni... degisen bisey yok... benim baglantim tamamen kesilmiyo ama mirc ve webden sohbet kanallarina girmiyo webcam acilmiyo vs normal cevirmeli hattan baglandigimda hicbir sorun yok bunu sadece adsl baglantida yapiyo nedense
    Bu formatla da verilen tariflerle de degismiyosa yeni isletim sistemi mi almak lazim simdi Vista falan iyice paronayaklastim acaba bu microsoftun bi komplosu mu

• quote:

Orjinalden alıntı: B3RNA
    Arkadasim programi kurarken cikan seceneklerde "Typical" degil de "Complete" secenegini isaretlersen o dedigin ipseccmd bulunamadi hatasini vermez...
    Bu ne illettir anlamadim gitti bugune kadar cikan sorunlarda en zorda format atardim is biterdi bu nedir ya
    Bu bölümde yazilan bütün postlari okudum ilk yazan arkadasin butun dediklerini de uyguladim kasperskyden de portlari engelleme listesine aldim vs yine ayni yine ayni... degisen bisey yok... benim baglantim tamamen kesilmiyo ama mirc ve webden sohbet kanallarina girmiyo webcam acilmiyo vs normal cevirmeli hattan baglandigimda hicbir sorun yok bunu sadece adsl baglantida yapiyo nedense
    Bu formatla da verilen tariflerle de degismiyosa yeni isletim sistemi mi almak lazim simdi Vista falan iyice paronayaklastim acaba bu microsoftun bi komplosu mu

dostm ilk mesajimdakileri yazdiktan sonra teorik olarak problemin kalmamasi gerekiyor. vista almana gerek yok. senn sorunun tam olarak bu degilmi? ayni hatayi veriyor?

• Yine yaptın yapacağını serji.Yararlı bilgiler vermişsin.Emeğe saygı
  • quote:

Orjinalden alıntı: serji

quote:

dostm ilk mesajimdakileri yazdiktan sonra teorik olarak problemin kalmamasi gerekiyor. vista almana gerek yok. senn sorunun tam olarak bu degilmi? ayni hatayi veriyor?

Serji 3 senedir format atmadan kullandigim sorunsuz bi bilgisayarim varDI önce Kaspersky nin 1 senelik süresi bitti ardından o lanet Genric Host Process hata mesajı geldi ve baglantı sorunu basladi benim diger arkadaslar gibi zirt pirt o pencere onume cikmadi ama o günden beridir baglantimda sorun var. Benim fazla bi pc bilgim yok ama o dediklerini yaptim :( yardimci olabileceksen uzaktan yardimi acayim sen gel bi bak yada bikac gune kalmaz ben bu pcyi atarim balkondan :)

• quote:

Orjinalden alıntı: VipLimE
    Yine yaptın yapacağını serji.Yararlı bilgiler vermişsin.Emeğe saygı

tskler dostm.

quote:

Serji 3 senedir format atmadan kullandigim sorunsuz bi bilgisayarim varDI önce Kaspersky nin 1 senelik süresi bitti ardından o lanet Genric Host Process hata mesajı geldi ve baglantı sorunu basladi benim diger arkadaslar gibi zirt pirt o pencere onume cikmadi ama o günden beridir baglantimda sorun var. Benim fazla bi pc bilgim yok ama o dediklerini yaptim :( yardimci olabileceksen uzaktan yardimi acayim sen gel bi bak yada bikac gune kalmaz ben bu pcyi atarim balkondan :)

msn'e ekle dostm. profilimden bakabilirsin. oradan konusalim. ama bende vista var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serji -- 16 Aralık 2006; 20:38:54 >

• dostum çok sağ olasın baya hora geçti verdiğin bilgiler .

tr enu fark edermi bunları kurarken birde bende 2003 server var ona bu yamaları yapsam olurmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozelinternet
    dostum çok sağ olasın baya hora geçti verdiğin bilgiler .
    tr enu fark edermi bunları kurarken birde bende 2003 server var ona bu yamaları yapsam olurmu

rica ederim dostm. hayir farketmez dostm. ama server 2003 icin dosyalari kurmana bile gerek kalmayabilir komutlari yazdiktan sonra
  • çok saol dostum senin gibi insanlara ihtiyacımız var sizlere teşekkürler az kalıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozelinternet
    çok saol dostum senin gibi insanlara ihtiyacımız var sizlere teşekkürler az kalıyo

ben tesekkur ederim dostm. kolay gelsn
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.