Şimdi Ara

Generic Host Process For Win32 Service Yeni Kesin Cozum! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
1
Favori
351.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: myazgan

hata bildirimini kapatın gitsin.

nasıl kapatılıyor
  • emeğine sağlık güzel kardeşim. siz de olmasanız what olacak this milleketin hali?
  • windows güvenlik duvarını açık bırakıp çözmüştüm sorunu
  • süpersin ya ... süpersin...

halloldu.. modemde bişi var diye düşünmüştüm ama halloldu şükür...
  • walla bizdede vardı teşekkürler düzeldi dlink dsl-200 modem net baglantısı gidiyordu
  • bu hata banada geldi ama hata raporuunu gönderdim sonra bişi olmadı daha çıkmadı formattan sonra başıma geldi bu olay
  • niye çıkar bu ve niye gideR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarık_Uğur -- 6 Eylül 2006; 22:02:27 >
  • Arkadaşlar Bende Yeni üye Oldum donanım Habere herkese Selamlar Arkadaşlar Bende generik Host Procces Win32 den çok çektim Ben Bunu bir Trojen Olarak biliyordum ama Ne kadar format atsamda düzeltemedim bu trojenlik bişe değil çünkü ama sonunda Çözümünü buldum arkaşdalar çok basit bir çözümü var eğer Bu sorunu Yaşayan Arkadaşlar Varsa BU söylediklerimi yapmaları onlara büyük yarar Sağlıyacaktır arkadaşlar bilindiği gibi Bu sorun genelde USB Modemlerden kaynaklanıyor bende modemden kaynaklandığnıı düşünüyordum ama modemle alakası yok bu Sp2 kaynaklanan bi sorun Çözümü Basit Xp Sp2 Bundle Kurun bilg Yeniden Fomat atın Sonra Bütün güncelleştirmeleri yaptırın Sorun Kalmayacak emin olabilirsiniz bende 2 ay kadar Bu sorunu yaşadım 2 ay boyunca denemediğim şey kalmadı sonunda düzelttim Generik Hatasını alan arkadaşlar varsa Kesinlikle dediğim uygulamayı Yapsınlar iyi günler...

• kaç aydir halledemedim ben bunu format attim fdisk attim olmuyor bana birebir yardim edebilecek biri varmi bu uygulamayi yapamadim ben ve 5 dakika bile acik kalamıyor pc :(
  • Sorun
    İnternetten zırt pırt anlamsız kopmalar

Nerelerde oluyor

1. Bu sorun Zoom marka Adsl modemlerde görülür. (büyük oranda
    2. Bu sorun sp2 yüklü bilgisayarlarda görülür

Çözüm
    1-http://www.microsoft.com/downloads/thankyou.aspx?familyId=a87b44b9-7a6a-49b6-bd89-afad4e049c48&displayLang=tr&oRef=http%3a%2f%2fwww.windocs.org%2fmodules.php%3fname%3dNews%26file%3darticle%26sid%3d1812&Hash=SDCRPBD
    2-Windows güvenlik duvarınız açık olmalı
    3-Güncellemelr açık olmalı

Boşuna denemeyin İşe Yaramaz
    1-Format
    2-Zoom modem driver güncellemesi
    3-Deep freeze

Dip Not: Yukarıdaki link sayesinde kopya windowslarda update yapabilirsiniz. Yeni birşeyler öğrenirsem eklerim. Meraklısına
  • ya arkadaslar ben 1. bolumde yapılanı denıorum ama ole bı uzantı cıkmıor
    IPSeccmd.exe bılgısayarda bulunamadı dıor 2. yı yaptım ama olmadı hala hata gelıor napcam yaw ben wındows fıre wall kullanıorm ama kapatmam gerekıyor kapattıımda bu hata cıkıor bır sure sora..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hoca

Sorun
    İnternetten zırt pırt anlamsız kopmalar

Nerelerde oluyor

1. Bu sorun Zoom marka Adsl modemlerde görülür. (büyük oranda
    2. Bu sorun sp2 yüklü bilgisayarlarda görülür

Çözüm
    1-http://www.microsoft.com/downloads/thankyou.aspx?familyId=a87b44b9-7a6a-49b6-bd89-afad4e049c48&displayLang=tr&oRef=http%3a%2f%2fwww.windocs.org%2fmodules.php%3fname%3dNews%26file%3darticle%26sid%3d1812&Hash=SDCRPBD
    2-Windows güvenlik duvarınız açık olmalı
    3-Güncellemelr açık olmalı

Boşuna denemeyin İşe Yaramaz
    1-Format
    2-Zoom modem driver güncellemesi
    3-Deep freeze

Dip Not: Yukarıdaki link sayesinde kopya windowslarda update yapabilirsiniz. Yeni birşeyler öğrenirsem eklerim. Meraklısına

Sevgili hoca çözümdeki linki exlorer sayfasına yapıltırıp entere basınca yüklenmiş oluyormu ? yoksa başka bir şey daha yapacağız mı ?

• Çözümdeki linki exlorer sayfasına yapıştırıp entere basınca seçenek çıkar.

Çıkan seçeneğe evet de ki blgisayarına kopyalansın.

Kopyalama btince kopyaladığın programı bilgisayarında kur.

Restart .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoca -- 10 Eylül 2006; 2:54:49 >
  • saol işe yaradı teşekür ederim emeğine sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hoca

Çözümdeki linki exlorer sayfasına yapıştırıp entere basınca seçenek çıkar.

Çıkan seçeneğe evet de ki blgisayarına kopyalansın.

Kopyalama btince kopyaladığın programı bilgisayarında kur.

Restart .

saol ama dediğini yüklemeden önce windows güvenlik duvarını aktif hale gitirdim ve problem çözüldü. en azında 5 saat kadar başındaydım pc nin hata vermedi, güvenlik duvarını açmadan önce 2 dk bile durmdan hata veriodu

çok tşkler yinede hoca

• evet gerçekten de işe yarıyor.

Bende forumlardan çok yardım almıştım zamanında.

Sizlerinde katkılarını bekliyorum. Her kim demişse doğru söylemiş. "Bilgi paylaştıkça büyür" diye.

Bu bilgilerin çoğu yabancı forumlarda bile yok.
  • S.a Arkadaşlar Bende zyxel 630c serisi bi modem var tek portlu modem fazla ceyran yakıyor arkadaşlar int bağlandığımdan beri şimdiye kadar 3gb aşamadım bu aralar aşmaya başladım int girince acip çekiyor dosyaları msn fazla değil ama normal bir int sayfasını açtığımda 2m 3m 15 m çıkıyor. Böyle değildi önce yardım ederseniz sevirim cvp Msn rap_greenday@hotmail.com beni eklerseniz çok sevinirim veya forumlara yassasında olur iyi günler
  • IPSeccmd.exe diye bir dosya yok bu konuyu ilk defa açan arkadaş bu dosyayı nereden bulmuş şaşırdım doğrusu üstelik verdiği ilk linkteki dosyayıda indirdim ama nafile

Sorunun başlıca sebeplerine gelince;

1- USB ADSL modem kullanıyorsanız onların firewall gibi bir sıkıntısı yok onun için Firewall kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim

2- Eğer bilgisayarınızla ADSL modeminiz arasında DMZ (Demilitarized Zone) bağlantısı varsa yine Firewalla kullanmanızı şiddetle tavsite ederim. (DMZ genellikle port açma zahmetinde bulunmamak için kökten çözümdür ama her zaman işe yaramıyor)

3- Eğer sisteminizde SP2 kuruluysa ve firewall kapalıysa MUTLAKA AÇIN derim.
  • allah razı olsun işe yaradı lakin şöyle bi sorun var ben laptop kullandığımdan evde usb modem ve işyerinde ağa bağlanmam gerekiyor ama bunları yaptıktan sonra ne kimse beni ağda görebiliyo ne de ben bi başkasını. bu nedendir acaba?

ayrıca emeği gecen arkadaşlara cook teşekkurler.
  • Ömere :

Çalışma grubunun isimleri farkli olursa muhtemelen ağ komşularında ki bilgisayarlar aynı ağ içinde olmayacağınızdan dolayı birbirlerini görmeyebilir.
    Evdeki ve işyerindeki çalışma gruplarının isimlerinin aynı olup olmadığına dikkat et!!!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.