Şimdi Ara

Generic Host Process For Win32 Service Yeni Kesin Cozum! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
1
Favori
351.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: *BiginjapaN*
    Baba bende yeni format attım bu saçma sapan uyarı çıktı karşıma we bütün müzik sistemimi çalışmaz hale getiriyo ayrıca bazı sesli sitelerdde de hata weriyo , bunu düzeltmek için ilk sayfadaki linke tıkladım ama link ölü ne yazık ki , tekrar yüklersen çok sewinicem , son çarem sensin walla bi zahmet yardımcı oluwer

linkleri yeniledim uyari icin tskler. kolay gelsn
  • http://www.desiurl.com/54813 Bu adres microsoft a bağlanıyo we doğrulama istiyo kardeşim..bilginize
  • quote:

Orjinalden alıntı: *BiginjapaN*
    http://www.desiurl.com/54813 Bu adres microsoft a bağlanıyo we doğrulama istiyo kardeşim..bilginize

guncellemeyi indirmek icin dogrulama yapmak gerekiyor dostm
  • Tesekkur ederim arkadasim da IPSeccmd.exe adli bir dosya yok. Windowsxp sp2 kullaniyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: serji

Arkadaslar Microsoft Generic Host Process For Win32 Service hatasini duzelten yeni bir yamayi bugun yayinladi. Fakat yama tek basina ise yaramiyor bu yuzden bende bu hata sirasinda 139 ve 445 numarali portlarda hatalar oldugunu farkettim. Bu yuzden bu portlari devre disi birakmaniz gerekiyor. Kodlari elle yazdigim icin bi yanlislik olabilir eger oyleyse buraya yazin duzelteyim. Iste bu hatadan kurtulmak icin yapmaniz gerekenler:

1. Oncelikle bu adrestekihttp://www.desiurl.com/54813 SP2 programlarini indirin. Microsofttan indiremezsiniz cnku dogrulama gerekiyor bu yuzden ben sizin ciin buraya upload ettim.
    2. Programi kurduktan sonra baslat - calistir - asagidakini yazin entera basin.
    IPSeccmd.exe -w REG -p "Block TCP 139 Filter" -r "Block Inbound TCP 139 Rule" -f *=0:139:TCP -n BLOCK -x
    IPSeccmd.exe -w REG -p "Block TCP 445 Filter" -r "Block Inbound TCP 445 Rule" -f *=0:445:TCP -n BLOCK -x
    3. tekrar baslat - calistir:
    IPSeccmd.exe -w REG -p "Block TCP 139 Filter" -r "Block Outbound TCP 139 Rule" -f 0=*:139:TCP -n BLOCK
    IPSeccmd.exe -w REG -p "Block TCP 445 Filter" -r "Block Outbound TCP 445 Rule" -f 0=*:445:TCP -n BLOCK
    3. Eger bu islemler olmadiysa firewall yardimi ile 139 ve 445 numarali portlari engelleyin.
    4. tekrar dogrulama gerektigi icin **** upload ettim bunu indirin ve uygulayin:
    http://www.desiurl.com/62c40
    5. baslat - calistir - Dcomcnfg.exe yazip entera basin.
    Konsol Koku altinda Bilesen Hizmetleri tiklayin. Bilgisayarlar klasorunu acin. Bilgisayarim'i sag tiklayin ve sonra ozellikler'i tiklayin. Varsayilan ozellikler sekmesini tiklatin. Bu bilgisayar uzerinde dagitilmis COM'u etkinlestir isaretini kaldirin. Uygulayin ve yeniden baslayin.
    6. Alternatif 445. port kapatma yolu:
    baslat - calistir - regedit yazip entera basin. buraya gidin:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\NetBT\Parameters
    TransportBindName adli degeri cift tiklayin ve degeri silin. bilgisyari yeniden baslatn
    7. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run sag tarafta msblast.exe diye bisey gorurseniz hemen silin. ve bilgisayarinizda msblast.exe aratin bulundugu yerde silin.
    8. HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\OLE "EnableDCOM" adli degeri N olarak degistirin.

Arkadaslar insallah bunlar isinize yarar

• quote:

Orjinalden alıntı: splinter32
    Tesekkur ederim arkadasim da IPSeccmd.exe adli bir dosya yok. Windowsxp sp2 kullaniyorum.

linkte verdigim dosyalari indirip kurman gerekiyor dstm
  • Biri bunun ne işe yarayıp yaramadığını açıklayabilir mi acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: neotica
    Biri bunun ne işe yarayıp yaramadığını açıklayabilir mi acaba?

Generic Host Process For Win32 Service hatasini gideriyor
  • bu işlemleri yaptıktan sonra ag da bi sorun cikti. Bu islemi yaptigim bilgisayar agdan koptu buna bi cozumu olan arkadaslar varmi acanba.
  • birşey diyeceğim serji.
    1.linkde doğrulama istiyor.
    doğrulama aşamasından bizi atlatamazmısın.sonraki linki versen.
    5aydır bunla uğraşıyorum.bu hatayı verip direk sesi kapıyor bende.
    sıkıldım dh ye bakayım dedim.
    ne olur bir çözüm bul kafayı yiğcem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isbara ALP -- 16 Ocak 2007; 19:43:54 >
  • upppppp
  • bendede aynı sorun var malşesef bu 2 microsoft yamasını bilgisayarlarıma kurdum virüs gitti gitmesinede bu sefer de bilgisayarlar birbirini görmemeye başladı işin ilginç tarafı sp2 yüklü olmayan bilgisayarlarda hiçbir sorun yok. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler. Serji kardeş ayrıca verdiğin bilgilerden dolayı sana ayrıca teşekkür edeim
  • quote:

Orjinalden alıntı: cancan20
    bu işlemleri yaptıktan sonra ag da bi sorun cikti. Bu islemi yaptigim bilgisayar agdan koptu buna bi cozumu olan arkadaslar varmi acanba.

sistemi geri yukleyip 4. adima kadar olanlari gerceklestri dostm (4 dahil)

quote:

Orjinalden alıntı: xxplayerxx
    birşey diyeceğim serji.

dostm bu aksam eve gider gitmez kendim dosyayi upload edip linki yenileyecegim o zaman indirebilrisniz

quote:

Orjinalden alıntı: sgsgokhan
    bendede aynı sorun var malşesef bu 2 microsoft yamasını bilgisayarlarıma kurdum virüs gitti gitmesinede bu sefer de bilgisayarlar birbirini görmemeye başladı işin ilginç tarafı sp2 yüklü olmayan bilgisayarlarda hiçbir sorun yok. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler. Serji kardeş ayrıca verdiğin bilgilerden dolayı sana ayrıca teşekkür edeim

rica ederim dostm snde sistemi geri yukleyip 4. adima kadar olanlari gerceklestri (4 dahil)

• quote:

quote:

birşey diyeceğim serji.

dostm bu aksam eve gider gitmez kendim dosyayi upload edip linki yenileyecegim o zaman indirebilrisniz [:'(

dostum yapabilirsen çok sevincem birde tek modemden 2 bilgiyarım bağlı bu işlemleri yaparsam bir yan etkisi olur mu?.
    serji benim seviyeme inebilirsen çok sevincem.pc deki bilgilerim senin milyonda 1 in kadar etmez

• quote:

quote:

quote:

birşey diyeceğim serji.

dostm bu aksam eve gider gitmez kendim dosyayi upload edip linki yenileyecegim o zaman indirebilrisniz [:'(

dostum yapabilirsen çok sevincem birde tek modemden 2 bilgiyarım bağlı bu işlemleri yaparsam bir yan etkisi olur mu?.
    serji benim seviyeme inebilirsen çok sevincem.pc deki bilgilerim senin milyonda 1 in kadar etmez

hani bu akşam yapacaktın

• fdisk attım sorun çözüldü.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

birşey diyeceğim serji.

hani bu akşam yapacaktın

beni beğenmiyor musun????

• quote:

estag dostm ben yalnizca bildiklerimi paylasiytorum ve herkesin ilgi alani farkli
    quote:

hani bu akşam yapacaktın

quote:

beni beğenmiyor musun????

estag. dostm 10 dk icinde linki yeniliyorum

• link yenilenmistir artik dogrulama gerektirmeden dosyalari indirebilrisiniz
  • abicim ne diyim saol dediklerini yapacamda yan etkisi olur mu?onu çok merak ediyorum.
  • quote:

abicim ne diyim saol dediklerini yapacamda yan etkisi olur mu?onu çok merak ediyorum.

rica ederim dostm hayir bir yan etkisi olmaz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.