Şimdi Ara

Generic Host Process For Win32 Service Yeni Kesin Cozum! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
1
Favori
351.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 37 makinalı bi ağda çalışıyorum serji bu hata yani generic host baş belası ana makinada çıkı yor daha sonra speedthuch modemin bağlantısını kesiyor ama aynı ağa ait air ties modemden bağlantı devam ediyor. ayrıca bu yamaları diğer 37 makinayada kurmam gerekirmi dostum . engin bilgilerinle bana tekrar yardımcı olursan minnettar olucam
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozelinternet
    37 makinalı bi ağda çalışıyorum serji bu hata yani generic host baş belası ana makinada çıkı yor daha sonra speedthuch modemin bağlantısını kesiyor ama aynı ağa ait air ties modemden bağlantı devam ediyor. ayrıca bu yamaları diğer 37 makinayada kurmam gerekirmi dostum . engin bilgilerinle bana tekrar yardımcı olursan minnettar olucam

estag. dostm. yalnizca sorun cikaran makinlara kurmanyeterli.
  • yani hata alarmı çıkaran makinaya yapsam yamaları oluyo yani do0ğrumu anlamışım
  • quote:

yani hata alarmı çıkaran makinaya yapsam yamaları oluyo yani do0ğrumu anlamışım

evet dostm aynen oyle
  • eywallah dostum çok sağol
  • quote:

eywallah dostum çok sağol

rica ederim kolay gelsn
  • ellerine sağlık arkadasım ilaç gibisin =)
    bakalım dediklerini yaptım 2küsür saattir bi sorunla karsılasmadım hayırlısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: madyb
    ellerine sağlık arkadasım ilaç gibisin =)
    bakalım dediklerini yaptım 2küsür saattir bi sorunla karsılasmadım hayırlısı

tskler dostm. kolay gelswn
  • işe yaradı gerçekten.hepinizden allah razı olsun.sonuçta karşılık beklemeden yardım ediyosunuz.teşk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkangel_23_23
    işe yaradı gerçekten.hepinizden allah razı olsun.sonuçta karşılık beklemeden yardım ediyosunuz.teşk.

ben tsk ederim dostm kolay gelsn
  • Temiz format atsanızda çıkabiliyor. Serji'nin yönetmi sorunu çözüyor Tekrardan teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Freddy Krueger
    Temiz format atsanızda çıkabiliyor. Serji'nin yönetmi sorunu çözüyor Tekrardan teşekkürler

rica ederim kolay eglsn
  • Arkadasim Anlatimin Bana Karmasik Geldi. Biraz Kısaltarak Anlatırmısın ?
    Portları Kapatmama Ragmen Hala var . VERDiGiN Dosyayı Yukleyipde Yaptım Hala Aynı + HKEY Olaylarınıda Yaptım Hala Aynı ?
    Tşkler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pes | FeRdiFoN
    Arkadasim Anlatimin Bana Karmasik Geldi. Biraz Kısaltarak Anlatırmısın ?
    Portları Kapatmama Ragmen Hala var . VERDiGiN Dosyayı Yukleyipde Yaptım Hala Aynı + HKEY Olaylarınıda Yaptım Hala Aynı ?
    Tşkler

dostm en kisa ve net anlatim bu zaten. herseyi yerine dogru olarak getirirsen sorun kalmiyor
  • arkadaslar ne olur yardım edın ben napıysam formatta ıse yaramadı tamıre goturdum onu bıle anlamdılar yalvarıyorum 15 dakkaa bır bu hata verılıyor
  • bende böle uyarı verıp yok oluyo yanıbaka br uyarı daha verıyor nolur yardım edın

Generic Host Process For Win32 Service Yeni Kesin Cozum!
  • Şu anda Ctrl+Alt+Delete kombinasyonunu kullanarak Görev Yöneticisini açın ve İşlemler sekmesine gelerek SS alın, buraya resmi koyun. Bekliyorum..
  • actım ama ss yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: hüzünçiçeği
    actım ama ss yok

http://forum.donanimhaber.com/m_9478084/tm.htm bu konuya bir log dosyasi gonder. resimli anlatim va rkonuda
  • Baba bende yeni format attım bu saçma sapan uyarı çıktı karşıma we bütün müzik sistemimi çalışmaz hale getiriyo ayrıca bazı sesli sitelerdde de hata weriyo , bunu düzeltmek için ilk sayfadaki linke tıkladım ama link ölü ne yazık ki , tekrar yüklersen çok sewinicem , son çarem sensin walla bi zahmet yardımcı oluwer
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.