Şimdi Ara

Generic Host Process For Win32 Service Yeni Kesin Cozum! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
1
Favori
351.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanırım işe yarıyor..söylediklerinizi yaptım..güvenlik duvarım kapalı henüz hata tekrarlanmadı ..umarım düzelmiştir..tşkler emeğiniz için..
  • quote:

Orjinalden alıntı: awallabilla
    sanırım işe yarıyor..söylediklerinizi yaptım..güvenlik duvarım kapalı henüz hata tekrarlanmadı ..umarım düzelmiştir..tşkler emeğiniziçin..

rca ederm dostm kolay gelsn
  • quote:

Orjinalden alıntı: serji

quote:

sanırım işe yarıyor..söylediklerinizi yaptım..güvenlik duvarım kapalı henüz hata tekrarlanmadı ..umarım düzelmiştir..tşkler emeğiniziçin..

rca ederm dostm kolay gelsn

malesef hocam..yadırgamak gibi olmasın ama söylediklerinizi harfiyen uyguladım ama sorun çözülmemiş..hala aynı hatayı veriyor..
  • quote:

malesef hocam..yadırgamak gibi olmasın ama söylediklerinizi harfiyen uyguladım ama sorun çözülmemiş..hala aynı hatayı veriyor..

estag. dostm. tum adimlari uyguladiysan hata cikmamasi gerekiyor. tum adimlari tekrar deneyebilirmisin
  • deneyecem ..bakalım nolcak umarım düzelir..tşk yine de..
  • ben aynıLarını yaptım hata faLan vermedi 1 saat kadar sonra programLarı siLdim hata verdi 5 dakka sonra programLarı gerimi yükLemem gerekiyo Lütfen cevap yazın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeLanqoli
    ben aynıLarını yaptım hata faLan vermedi 1 saat kadar sonra programLarı siLdim hata verdi 5 dakka sonra programLarı gerimi yükLemem gerekiyo Lütfen cevap yazın..

evet dostm aynen oyle geri yuklemen gerekiyor prglari

quote:

deneyecem ..bakalım nolcak umarım düzelir..tşk yine de..

r.e dstm
  • Bende 139 ve 445 nolu portlar yok ama bu hatayı yinede veriyor!

Generic Host Process For Win32 Service Yeni Kesin Cozum!
  • Konu ile ilgili birçok kaynakta svchost.exe den bahsediliyor.Window Görev Yönetici sini açtığımda svchost.exe olduğunu gördüm.Sizce sorun bunlarmı? İşlemi sonlandır desem sorun çözülürmü ??

YADA BU DOSYALARI SİLMELİMİYİM??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conspirator -- 17 Mart 2007; 21:56:26 >

• Conspirator dostm 139 ve 445 nolu portlari engellemen gerekiyor. ayrica svchost.exeleri sonlandiramazsin gerekli sistem dosyalaridir
  •  Generic Host Process For Win32 Service Yeni Kesin Cozum!

aynen yazdığı gibi dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: the enemy

aynen yazdığı gibi dostum

dstm Windows'un DLL Dosyalarini yoneten bilesenidir herhangi bir zarari yoktur
  • arkadaşlar herkesin yazdıgını okudum ama fazla bişey anlamadım bende win 32 hatası cıkıyor
    2 kere format attım ama halen o hatayı veriyor bi türlü anlamadım
  • güvelik duvarını aktiflestirince de düzeliyo bu sorun...
  • Bu sorun 2.kez başıma geliyor.Birincide bu problemi nasıl çözdüğüme dair hiçbir fikrim yok ancak bu sefer ne yapsam işe yaramamıştı... 2 aydır net burnumdan geldi.Umarım bu sefer işe yarar.Pc'nin başında hata raporu gelmesin diye bekliyorum bakalım:))
  • Arkadaşlar bu sorundan sadece güvenlik duvarını açrak kurtuldum
    Umarım sizdede işe yarar
  • guvenlik duvarini acarak zaten sorun olmuyor buradaki cozum guvenlik duvarini kapali tutmak isteyenler icinidr
  • öncelikle serji kardeşime verdiği çözümler ve faydalı biligiler için tşk.ederim..bendede usb modem vardı(speedtouch) ..bu sorun ortaya çıktığında ondan süphelendim ...fakat değilmiş....ben olayı şöyle çözdüm... windows güncellemelerinin tamamını yaptım sitesinden..güvenlik duvarımda kapalı şu an....1 aydır bu hatayı veren makine 4 gündür kopmuyo...forumda yazılan regedit olaylarını yapmadım...bunları paylaşmak istedim..kolay gelsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: levan34
    öncelikle serji kardeşime verdiği çözümler ve faydalı biligiler için tşk.ederim..bendede usb modem vardı(speedtouch) ..bu sorun ortaya çıktığında ondan süphelendim ...fakat değilmiş....ben olayı şöyle çözdüm... windows güncellemelerinin tamamını yaptım sitesinden..güvenlik duvarımda kapalı şu an....1 aydır bu hatayı veren makine 4 gündür kopmuyo...forumda yazılan regedit olaylarını yapmadım...bunları paylaşmak istedim..kolay gelsin.

rica ederm dostm ayrica deneymini bizle paylastigin icin ben tsk ederim koaly gelsn
  • sp2 yi nasıl yüklicez eğer yüklersek bilgisayarın tüm ayarlari fabrika ayarlarına dönermi aynımı kalır o kodlar bende doğru yazıldığından emin olun diyor
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.