Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.711.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: motorsuz adam

G8 ile gm 5 Plus ı soruyorsunuz sanırım. Ben huawei derdim. Çünkü GM ye nazaran huaweinin marka değeri daha iyi. Artı parmak izi var. Kamerasının da daha başarılı olacağını düşünüyorum. Öte yanda da çok daha güncel ve rahat bir yazılım var. Artı android 6 ile çıkıcak sanırım. 7 yi ve sonraki sürümü de alacaktır. Dediğim gibi bence huawei ama onunda sar değeri yüksek. Sonuçta cebimizde taşıyoruz cihazları. Benim düşüncelerim böyle. Karar sizin hocam.

eyvallah arkadaşım sağlık daha önemli bence sar değeri düşük olsaidi alırdım ama bekleyelim bakalım .5 plusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b3k1rr

quote:

G8 ile gm 5 Plus ı soruyorsunuz sanırım. Ben huawei derdim. Çünkü GM ye nazaran huaweinin marka değeri daha iyi. Artı parmak izi var. Kamerasının da daha başarılı olacağını düşünüyorum. Öte yanda da çok daha güncel ve rahat bir yazılım var. Artı android 6 ile çıkıcak sanırım. 7 yi ve sonraki sürümü de alacaktır. Dediğim gibi bence huawei ama onunda sar değeri yüksek. Sonuçta cebimizde taşıyoruz cihazları. Benim düşüncelerim böyle. Karar sizin hocam.

eyvallah arkadaşım sağlık daha önemli bence sar değeri düşük olsaidi alırdım ama bekleyelim bakalım .5 plusu.

sar değeri ne oluyor?

• Telefonun sim kart ve operatör ile aldığı sinyal kullanıcıya radyasyon olarak yansıyor. Kısaca telefonun yaydığı radyasyon değeri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Telefonun sim kart ve operatör ile aldığı sinyal kullanıcıya radyasyon olarak yansıyor. Kısaca telefonun yaydığı radyasyon değeri.

anladım teşekkürler
  • hala çıkacağı tarihi aciklamadilar mi? neyi bekliyorlar bi açıklama için.

• quote:

Orijinalden alıntı: derser1

hala çıkacağı tarihi aciklamadilar mi? neyi bekliyorlar bi açıklama için.

sorma hocam ya.cüzdanda 1200para var gidip lenovo p1 mi alsam yoksa 5plusı beklesem mi hard kararsızım.şerefsizler bi açıklamadı..
  • Firma çalışanı arkadaşlar ya da kraldan çok kralcılar konuya gelip 1000 TL olacak psikolojisine oynamasınlar. Avrupa'da 199 Avroya satılan cihazı 800 TL'nin üstüne satarsan bu ayıptır. Yerli firma kendi ülkesinde önce fark yaratacak. Kendi insanını düzmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

Firma çalışanı arkadaşlar ya da kraldan çok kralcılar konuya gelip 1000 TL olacak psikolojisine oynamasınlar. Avrupa'da 199 Avroya satılan cihazı 800 TL'nin üstüne satarsan bu ayıptır. Yerli firma kendi ülkesinde önce fark yaratacak. Kendi insanını düzmeyecek.

ya şu firmaya yerli firma falan demeyin kör müsünüz koskocaman GENERAL MOBILE yazıyor böyle yerli firma mı olur arkadaş ki adamlar Amerika şirketi

delinin biri kuyuya bir taş atıyor gerisi belli..
  • Kardeşler Elektronik olması şart değil. Ki kaldı ki bana ne? Onlar yerliyiz diye geçiniyorlar. O zaman piyasayı düzgün kursunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

Kardeşler Elektronik olması şart değil. Ki kaldı ki bana ne? Onlar yerliyiz diye geçiniyorlar. O zaman piyasayı düzgün kursunlar.

trde ki pazara göre fiyatı normal diğer ürünlerin durumu belli malum.gönül isterdi ki 750 800gibi bir fiyattan çıksın ama şu pazardan 900den aşşa olması şaka gibi olur
  • 900 yada 950 ona bile eyvallah ama 1000tl deyipte 999 yapmak işte buna gelemem. İlk alacaklar arasindayim 999 yaparlarsa by by der yoluma bakarım çoğu kişide aynı düşünüyordur. Dallanip budaklandirmaya gerek yok bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucas84

900 yada 950 ona bile eyvallah ama 1000tl deyipte 999 yapmak işte buna gelemem. İlk alacaklar arasindayim 999 yaparlarsa by by der yoluma bakarım çoğu kişide aynı düşünüyordur. Dallanip budaklandirmaya gerek yok bence.

aynen baya dalga bir olay ama ben yinede alacam
  • adam gibi bir inceleme yayınlanmadı değil mi telefona arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: okaneo

adam gibi bir inceleme yayınlanmadı değil mi telefona arkadaşlar?

hayır
  • 899 dan gelmeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

899 dan gelmeli

vatan 999dan satcak
  • Vatanin internet sitesinde koskoca 999 yaziyo niye hala fiyat muhabbeti donduruyosunuz

• Ben artık 999 tl ye fitim yeter ki çıksın:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devito -- 21 Mart 2016; 22:33:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinazort

Vatanin internet sitesinde koskoca 999 yaziyo niye hala fiyat muhabbeti donduruyosunuz

Hani nerde yazıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ben bu fiyat muhabbetini tartışmayın bilmem ne diyenleri anlamıyorum. Tamam sen belki hayatta bir şeyleri sorgulamayan tipsin ama biz öyle olmak zorunda değiliz. Keza telefon piyasaya çıkmamış çıkmayan telefonun ne muhabbetini yapacağız, çıkış fiyatını tabiki. Bırakın insanlar tartışsın, paylaşsın bazı şeyleri. Bu forumun da amacı bu zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.