Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1000 lira alti diyip 999 satarsa bastirsin gitsin. resmen gerzeklik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki n11den falan nasıl daha düşüğü alınıyor? Ben o olayları bilmiyorum hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: swat57

Peki n11den falan nasıl daha düşüğü alınıyor? Ben o olayları bilmiyorum hiç

Satıcılar farklı oluyor sürümden kazanma mantığıyla mesela 900 liralık telefonu 800e satıyor adam
  • Fazla uzattınız bu telefon yine de satıcak mı satıcak. Daha fazla uzatmaya hiç gerek yok. Telefon çıktığında alanlardan kullanıcı yorumlarını bekliyoruz.
  • quote:

Bazen sadece 1 günlüğüne %11 indirim oluyor. Ya da direk 50 TL indirim oluyor. Forum üzerinden uygun fiyatlı çek satanlar oluyor. Banka puanı ile birleşince tadından yenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: hepsi manyak bunların

quote:

Bazen sadece 1 günlüğüne %11 indirim oluyor. Ya da direk 50 TL indirim oluyor. Forum üzerinden uygun fiyatlı çek satanlar oluyor. Banka puanı ile birleşince tadından yenmez

İkiniz de sağolun zerre anlamıyorum şu çek vs konulardan bakalım twlefon çıksın fiyatı en düşük kaça getirebilicez

Bu arada 1000 lira eder lafım yok. Hatta 1000 lira altı diyipte 1000 lira olmasına da lafım yok. Ben bir kötü niyet olduğuna inanmıyorum açıkçası. Tek lafım şu ki ah keşke ekran kartı bir üst model olsaydı? Herşeyiyle her ihtiyacı karşılayan bir telefonda keşke bir de oyun performansını üst düzey yapsalardı. Geri kalan her şeyi çok iyi. Tasarım çok hoş özellikle

• haber yok mu hala beyler ayın 20si
  • swat57 kullanıcısına yanıt
    Hocam sıcak fırsatlarda genelde konusu açılıyor. Ölücü kardeşlerimiz en uygun komboları paylaşıyor. Onları takip etmenizde fayda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hepsi manyak bunların -- 20 Mart 2016; 21:35:44 >
  • p1 1.099 liraya düşmüşken 5 plus mu yoksa p1 mi önerirsiniz. edit:g8 de 1.179tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b3k1rr -- 20 Mart 2016; 22:34:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b3k1rr

p1 1.099 liraya düşmüşken 5 plus mu yoksa p1 mi önerirsiniz.

arasında ki farklar

p1 : bataryası iyi + parmak izi

5plus : çerçeve kalitesi + rami 3gb + kameraları iyi + her zaman güncel android sürümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

quote:

arasında ki farklar

5plus : çerçeve kalitesi + rami 3gb + kameraları iyi + her zaman güncel android sürümü

peki g8 nasıl fark olarak.
  • b3k1rr kullanıcısına yanıt
    G8 bence diğer 2 telefona mazaran en iyisi hocam. Ama onunda sar değeri düşündürücü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: motorsuz adam

G8 bence diğer 2 telefona mazaran en iyisi hocam. Ama onunda sar değeri düşündürücü.

peki hangisini önerirsiniz arada 180tl farkı düşündüğümüzde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b3k1rr -- 22 Mart 2016; 9:11:02 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

quote:

arasında ki farklar

peki g8 nasıl fark olarak.

g8 hakkında ki tek bilgim kamerası çok güzel ve muhteşem bi şıklığa sahip.mutlaka parasını hak eden bi üründür maa ihtiyaçlara göre araştırmak lazım
  • b3k1rr kullanıcısına yanıt
    G8 ile gm 5 Plus ı soruyorsunuz sanırım. Ben huawei derdim. Çünkü GM ye nazaran huaweinin marka değeri daha iyi. Artı parmak izi var. Kamerasının da daha başarılı olacağını düşünüyorum. Öte yanda da çok daha güncel ve rahat bir yazılım var. Artı android 6 ile çıkıcak sanırım. 7 yi ve sonraki sürümü de alacaktır. Dediğim gibi bence huawei ama onunda sar değeri yüksek. Sonuçta cebimizde taşıyoruz cihazları. Benim düşüncelerim böyle. Karar sizin hocam.

• note 6 çıkana kadar geçici süre bir telefon arıyordum saf androidse bu telefon nexuslar gibi hiç düşünmem alırım bunu. temiz kullanıp 7 ay sonra falan da satarım. sanırım çıkış tarihi belli değil.

• Turk telekom honor 7

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

Turk telekom honor 7

Fiyat farkı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: okaneo

note 6 çıkana kadar geçici süre bir telefon arıyordum saf androidse bu telefon nexuslar gibi hiç düşünmem alırım bunu. temiz kullanıp 7 ay sonra falan da satarım. sanırım çıkış tarihi belli değil.

Evet saf android.Çıkış tarihi olarak Nisan ayı diyorlar.Sadece nisan
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.