L

Teğmen
28 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Kolay gelsin. 45.000 TL ye kadar dusuk km dizel otomatik sedan ya da HB araç arıyorum arkadaşlar. 3 kişilik bir aileyiz.
İyi günler arkadaşlar.

Sıfır telefonlar ve operatörlerin verdiği kontratlı telefonlar çok pahalı olduğu için 1.000 TL'ye kadar 2.el orta/üst seviye Android telefon almak istiyorum. Örneğin TT Honor 7 peşin 1.300 TL kontratlı alınacak ise 1.600 TL. Fakat ikinci el 1.000 TL'ye bile bulunabiliyor temiz olarak.

Aklınızdaki bu tarz telefonlar hakkında bilgi verip yardımcı olabilir misiniz?

Kamerası ve Pil performansı ilk önceliğim. Ekran boyutu da 5,5" aşmazsa iyi olur.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.
barbar kral 11 seviye, okçu kraliçe 15 seviyedir. geliştiremediğim şeyler;

şifacı 3, yıldırım 5, deprem 2, dalkavuk 3, valkyrie 1 seviyededir. 174 duvar 9 seviye, 76 duvar 10 seviyedir. 1 tane kara iksir sondası 4 seviye, kara iksir deposu 5 seviyedir.

diğer herşeyi son seviyedir. savaş yıldızı 424 dür. isim hakkı duruyor değiştirmedim hiç android telefonda kullandım hep. sıkıldığım için bıraktım 3 aydır oynamıyorum. usta lig ve diğer

görevlerden bazıları hala yapılmamıştır.

sadece legend online de sağlam çarı olanla takas düşünülür. oas45 - oas46 - oas47 olursa tadından yenmez. fiyat 150 TL'dir.
İYİ GÜNLER ARK.LAR,

UZUN ZAMANDIR CANIMI DİŞİME TAKIP SONUNDA DENKLEŞTİREBİLDİĞİM PARAMLA EN FAZLA 25.000 TL'YE KADAR BENZİN-LPG YA DA DİZEL OTOMATİK VİTES HB yada SEDAN 5 KAPILI TEMİZ DÜZGÜN BİR ARABA ARIYORUM.

ARADIĞIM ÖZELLİKLER KM. Sİ DÜŞÜK 2000 MODEL VE ÜSTÜ ARAÇLARDIR. İSTANBUL İÇİ OLMASI TERCİHİMDİR.

PEUGEOT DÜŞÜNMÜYORUM ARK.LAR.

EN AZ KISMET OLURSA 5 YIL KULLANMAYI VE DEĞİŞTİRMEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM. AİLE ARABASI OLACAĞINDAN DOLAYI UZUN SOLUKLU OLARAK KULLANACAĞIM.

YARDIMCI OLABİLECEK ARK.LAR VARSA EŞİ, DOSTU, AKRABASINDA BU ŞEKİLDE İHTİYACI OLUP TA ARABASINI SATACAKLAR OLURSA BENİ DE BİLGİLENDİREBİLİR MİSİNİZ?

YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
Kolay gelsin. Haftada bir yada nadiren savaşan klan arıyorum. Köy binam TH8.yükseltmelerde sadece teslaları 6 yapmak kaldı. Asker geliştirmede pekkayi sadece 3 yapmak kaldı. Binici 3 seviye. Bir tek Dalkavuk ve golem henüz başlamadim. Diğer geliştirmelerin hepsi tamam. 50 tane duvarım 9 seviye. Teslalar bitince duvarlara başlayacağım.
merhaba ark.lar 2-3 aydır yaptığım araştırmalar neticesinde aşağıdaki ilandaki notebook'u almakta kadar kıldım. fakat siz değerli ark.lardan tavsiye rica ediyorum.

http://www.n11.com/hp-probook-g1-450-e9y39ea-i5-4200m-250ghz-4gb-750gb-2gb-P18110225

notebook 4.nesil i5 4200M işlemciye sahip.

ekran kartı ise paylaşımsız 2gb AMD Radeon HD8750M. ekran kartının grafik genişliği ise 128bit. youtube da izlemiş olduğum videolarda medium ayarlarda bf4 ü rahatlıkla oynattığını gördüm. notebookcheck sitesinden ise çoğu oyunlarda fps sinin 30dan yüksek olduğunu gördüm. sadece 3 yada bilemedin 5 2014 yılında çıkacak oyunlarda fps değerleri biraz 25-30fps nin altında kalıyor. CoD:Ghosts ta mesela medium ayarlarda fps değerleri 32.7.

4gb ram var ama artı bir yönü max.16gb ram desteklemesi.

işlemci hızı 2,5ghz ve turbo frekansda max. 3.1ghz'e kadar çıkıyor.

sabit diski ise 750 gb.

lütfen ark.lar konuyla ilgili tavsiye ya da bu ürüne benzer nitelikte daha makul yada eşdeğer bir notebook varsa tavsiyelerinize ihtiyacım var. en fazla 1.500 TL bütçem var 1 kuruş dahi geçemiyorum.

hepinize şimdiden vermiş olduğunuz cevaplar için çok tşk.ederim.
Öncelikle herkese merhabalar ark.lar

Uzun süredir yaptığım araştırmalar sonucunda nihayet LG Nexus 4 almaya karar verdim. Fakat siz değerli arkadaşlarımdan bu telefonu kullananlardan ya da bilgisi olan kişilerden tavsiyeler istiyorum. Ayrıca ilk defa Android işletim sistemine geçiş yapacağım.

LG Nexsus 4 için ön yargılarım;

- Hafızası 16 gb ve kullanıcısına 10gb kullanım alanı sunuyor tamam bu çok büyük bir dert değil benim için ona göre ayarlarım neler yükleyeceğimi falan.

- Ekran büyüklüğü hepiniz biliyorsunuz zaten 4.7 ınc fakat ekranda sanal tuşlar olduğu için dolayısıyla ekranda kırpılma meydana geliyor. Yani internete ya da oyun oynadığım zamanlar ekran tam ekran olmuyor mu? Bununla ilgili beni bilgilendirebilir misiniz?

- Forumdaki ark.lar şarjının çok çabuk bittiğini söylüyor. Normal şartlar altında çok fazla oyun oynamıyorum. 1 günde maksimum 2,5 bilemedin 3 saate kadar o da gün boyunca farklı zaman dilimlerinde internetten oynadığım bir oyun var arada bir onun için zaman ayırıyorum. Şarj problemiyle ilgili beni bilgilendirebilir misiniz?

Diğer bir yandan ise Android 4.4 KitKat sürümüne güncelleneceği için telefonda şarj problemi gerçekten var ise bu güncellemeyle biraz olsun şarjında düzelmeler oldu mu? Yani bir günü rahatlıkla çıkartabiliyor mu mu? Kullanan ark.lar bana konu hakkında yardımcı olabilirler mi? Ayrıca Telefon saf android sistemini kullandığı için daha hızlı değil mi ark.lar, ilk defa android işletim sistemine geçiş yapacağım için saf androidle başlamam daha iyi olur düşüncesindeyim.

En son olarak LG Optimus G ile LG Nexus 4 arasında çok gidip geldim. LG Optimus G yi de önerir misiniz ark.lar
Hakkında
Forum İmzası:
Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü[color=
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 158
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.906 (Bu ay: 58)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.