Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.710.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onkuba

999<1000 tl. Yani bin tl alti olmus oluyor. Hem avrupa fiyatina vergi dahil zaten 940 kusur lira fiyat oluyordu. Siz kactan bekliyordunuz?

Bu arada vatan linkini bulamadim telefonun

• Vatan bilgisayar normal girince cihaz gözükmüyor? Birde donanım haber videosunda işlemci sd 615 olarak gözüküyor htc m8s tede öyleydi sd 617 biliyorduk 615 çıktı.Program tanımıyor heralde.Son olarak gm 5plus ta ağır çekim özelliği olur mu en çok merak ettiğim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumlarda firma adamları var diyorlardı inanmıyordum
    Ama artık inanmaya başladım
    Adam 1000altı deyip 999dan piyasaya sürüyor ve bunu savunabilen var
    Diyelimli ev baska bir urun alacaksiniz bu takım elbise olur ütü olur saat olur fiyatida 1000 tl
    Satıcı size 1000 tl altinda bir fiyata veririm dese sizde iştahlansaniz ve kaça vereceksiniz dediğinizde size 999 olur derse vay be adam delikanli cikti
    1000tl altı dedi ve sahiden1000 tl alti oldumu dersiniz yoksa
    Hocam siz kafamı buluyorsunuz dersiniz bunu samimiyetle cevaplarsaniz ortak bir noktada anlaşabiliriz diye düşünüyorum...

Ben ilk mesajdada belirttim 1000de olsa saticak bu cihaz diye
    Ama ben sırf ağızdan 1000tl altı olacak sözü üstüne en kötü ihtimalle 949 bekledim fiyatı

• 1000 altı diye caka atıp 999 fiyat bicen türk aklı iste. 1000 lira civari demek baska 1000 altı deyip 999 a cikarmak baska. yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: PiSYaKiSiKLi34

Forumlarda firma adamları var diyorlardı inanmıyordum
    Diyelimli ev baska bir urun alacaksiniz bu takım elbise olur ütü olur saat olur fiyatida 1000 tl
    Satıcı size 1000 tl altinda bir fiyata veririm dese sizde iştahlansaniz ve kaça vereceksiniz dediğinizde size 999 olur derse vay be adam delikanli cikti
    Hocam siz kafamı buluyorsunuz dersiniz bunu samimiyetle cevaplarsaniz ortak bir noktada anlaşabiliriz diye düşünüyorum...

Ama ben sırf ağızdan 1000tl altı olacak sözü üstüne en kötü ihtimalle 949 bekledim fiyatı

Aynen dostum,sana sonuna kadar katılıyorum. Eleştirimiz fiyata değil, 1000 TL altı diyip 999 TL satmaları.
    Milleti salak yerine koymanın anlamı yok.

• quote:

999<1000 tl. Yani bin tl alti olmus oluyor. Hem avrupa fiyatina vergi dahil zaten 940 kusur lira fiyat oluyordu. Siz kactan bekliyordunuz?

Bu arada vatan linkini bulamadim telefonun

1000 TL altına denilince senin aklına 999 TL olması mı geliyor. 1 kuruş eksik olunca 1000 TL alti oluyor sende bunu yiyorsun. Önemli olan fiyat değil ağızdan çıkan söz. Yoksa 899 u veren 999 da verir.Arkadaş yukarıda çok güzel anlatmış, tekrar yapmayayim...

• 4G ilk olarak 699 TL ile çıkmıştı sonraları bir ara 649 TL kadar düştü, sonra 749 TL yükseldi bende diyorum ki madem bir şey attınız ortaya en kötü 949 TL yapın, diğer telefonla bir bağ olsun fiyat anlamında en azından.
  • Zamaninda hepimiz yada cogumuz ayfona samsunga tonla para verdik ama bukadar sorgulamadik. Birakin 949 degil de 999 olsun adam 50daha kazansin turk firmasi kazansin paramiz disariya gitmesin, ben bu kafadayim. Ayrica adamlari cok takdir ediyorum, (hernekadar montajda olsa) kendi fabrikalarini falan kurmuslar.

• quote:

Orijinalden alıntı: PiSYaKiSiKLi34

Forumlarda firma adamları var diyorlardı inanmıyordum

Olay bu kadar basit

• Adam 1000 tlyi gecmeyecek manasinda kullanmisti o sozu ve burada halen bunu anlayamayan adamlar var. Gidin almayin bu telefonu o zaman. Paralel ithalat g4 filan alin

• oo sen olayları kendine göre şekillendiriyon hemen
  • devitos D kullanıcısına yanıt
    aynen dostum

• erol.star E kullanıcısına yanıt
    Ben cikinca alicam
    Ama seninde dedigin gibi
    Insani beklenti icine sokup sadaka verir gibi 1 lira altina vermeleri tuhaf.yoksa telefon 1000eder ona lafim yok

• quote:

Adam 1000 tlyi gecmeyecek manasinda kullanmisti o sozu ve burada halen bunu anlayamayan adamlar var. Gidin almayin bu telefonu o zaman. Paralel ithalat g4 filan alin

Bence siz salliyorsunuz
    Yada izlediginizi anlamadiniz
    Videoyu acip tekrar izleyin
    Aynen şu ifade var
    Fiyat 1000 tl altinda olacak....
    Burdan anlamamiz gereken 1000 tl alti 999olmamali
    Siz oyle anladiysaniz tamamen bakış açısı farkı deyip uzatmayacagim

• Millette Biraz Uyanık Olacak Ben General Mobile 4G yi 700 Liraya Satılırken N11 den 620 Liraya Aldım Aynı Şey Bundada Uygulanabilir.
  • PiSYaKiSiKLi34 kullanıcısına yanıt
    Aynen uzatma bencede. 4g nin 700 kusur lira oldugunu bilmenize ragmen 5 plusin 900 liradan filan cikmasini beklemeniz komik. Onceki sayfalarda hesabi yapildi. Vergiler dahil 940 kusur lira. Siz daha ne kadar dusuk fiyattan bekliyorsunuz?

Yabanci firmalara misliyle para kaptiriken milletin sesi cikmiyor. Gormuyormusunuz lg turkiyenin vs gercidigi paralari. Adamlar 1200 tlye g4 satiyor. Sifir lg garantili g4 kac para?

Birakinda firma 50 lira uzerine koyup satsin bir zahmet. 60 dkda servis hizmeti vs veriyorlar. Bunlar kolay is degil.

• quote:

Aynen uzatma bencede. 4g nin 700 kusur lira oldugunu bilmenize ragmen 5 plusin 900 liradan filan cikmasini beklemeniz komik. Onceki sayfalarda hesabi yapildi. Vergiler dahil 940 kusur lira. Siz daha ne kadar dusuk fiyattan bekliyorsunuz?

Yabanci firmalara misliyle para kaptiriken milletin sesi cikmiyor. Gormuyormusunuz lg turkiyenin vs gercidigi paralari. Adamlar 1200 tlye g4 satiyor. Sifir lg garantili g4 kac para?

Birakinda firma 50 lira uzerine koyup satsin bir zahmet. 60 dkda servis hizmeti vs veriyorlar. Bunlar kolay is degil.

Beni ne lg ne samsung ne başka marka bağlar
    Siz okuduğunuzdan ne anliyorsunuz
    Ve nasıl buraya bağlıyorsunuz onuda anlamak icin çokça çaba sarf etmem gerekecek
    Büyük harfler ile yazayim tekrar okuyun
    1000TL ALTI OLUCAK CIHAZ DENDİĞİNDE 999 TL OLMASINIMI BEKLIYORSUNUZ
    YOKSA 900 950 MI BEKLIYORSUNUZ
    BENIM TEK BIR MESAJIMDA 1000 ETMEZ VS GİBİ TEK CÜMLEM BILE OLMADI
    1000DE OLSA ALICAM DEDIM
    AMA 1000tl ALTI DEDIGINIZDE ALAY EDER GİBİ999 OLMAMALI
    GERCI SIZE GORE 999.99 DA OLSA 1000 ALTI OLDUĞU ICIN SORUN YOK
    HAYATTA BASARILAR DİLERİM SIZE

• Birader uzatmayın şu meseleyi gözünüzü seveyim.

• evet ya yeter tamam

• quote:

Tamam GM Bey

GM çalışanı mısın bilmiyorum eğer değilsen parayla adam tutulsa ancak bu kadar savunur bir markayı. Mesele malın 1000 edip etmemesi değil sonuç olarak GM düşük fiyatlı fp ürünleri tüketiciye ulaştırmak amacında olduğunu söylüyor. Bu ürün için de 1000 TL altı deyip de 999 liradan çıkarırsa ayıp etmiş olur halkımıza. Para kolay kazanılmıyor nihayetinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.