Yüzbaşı
06 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 66 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Yaklaşık 20 senedir elimde olan bu rolex saat gerçek mi yoksa kopya mıdır nasıl anlayabilirim. Gösterdiğim 10 saatçiden 8 i sahte dedi. Varsa uzman kişi yorumlarsa sevinirim.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/02/72/4e/02724e124e6f9e467a13dab2d87856d3.jpeg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/07/3f/19/073f19ae7af4880dafd5c7dd635be24a.jpeg&t=0&width=480&text=1
Apple Watch 1 seri alacağım ama 1. Seri olduğunu nasıl anlarım? Arkasında seri 1 yazıyor mu? Seri 0 varsa onu itelemesinler bana.
Kefil olmak kredi notuma etki eder mi? Kredi çekmek isteyince engel olur mu? Kefil olduğum kişi geç ödeme yapınca kredi notum etkilenir mi?
Kredi puanım artsın diye 5 bin lira kredi çektim. Bu çektiğim ilk kredi. Kredi kartida nakit blokeli olarak almıştım onu kullanıyorum. Sormak istediğim şey krediyi direkt olarak kapatsam herhangi bir yararı veya zararı olur mu?
Geçenlerde kart çıkmadığı için teminatlı kart aldım. Kart bilgisine bakınca kullanılabilir müşteri limiti 500, kullanılabilir kart limiti 400 gösteriyordu. Daha yeni aldım kartı harcama falanda yapmadim. Aradaki fark nedir? Kredi kartı konusunda cahilim.
B ehliyetin yettiği super sport görüntüsünde otomatik vites motor yok mudur? Peynir ekmek gibi satılır aslında. Pizzacı gibi scooter kullanmak istemiyorum. İyi bi markanın bu tarz motoru satışta olsa sabah ilk iş gider alırdım.
Bahara doğru tam cadde üstüne gücüm yetmese de orta halli bir yerde tavuk pilavcı açmak istiyorum. Belirlediğim semtte 1-2 yer var onlarda tavuğu ip gibi ince koyup resmen millete koklatıyor. Ben daha dolgun ve bol tutmayı düşünüyorum. Kar marjini daha az seviyede tutul kaliteli sürümü arttırmak amacım. İstanbul un kalabalık bir semti burası. Menüye tavuk pilavdaki porsiyon başına proteini falanda ekleyip ortalığı şenlendirmek, yiyeceğin akıldaki kalitesini falan yüksek tutmak gibi değişik planlarımda var. Siz ne diyorsunuz bu işe? Bir de iyi bir isim lazim. İlerde marka olacak bir isim.
Beyler üzerime dükkan var basit usulde vergi olduğu için gelir dusuk gözüküyor. Bagkur borcum vardı geçen ay günlerimi sildirip borcumu sıfırladım. Ayrıca bagkuru dondurup başka bir işte sigortalı olarak çalışıyorum. Yani dükkanım var ama ben başka yerde sigortali işçiyim. Bankalarla daha önce hesap kartı hariç hiç işim olmadı. Bu yüzden herhalde ne kredi kartı veriyorlar ne de 1.000 lira kredi deneyince veriyorlar. Findeks de kredi notuma bakınca kredi notunuz hesaplanamamistir diyor. Ben bankadan kredi kartı alıp onunla tüm faturalarımı ödeyip kredi notumun artmasını istiyorum. 1.000 tl civari limitli kredi kartı yeterli bana. Cebimde nakit param var bankaya gidip 1.500-2000 tl verip kart çıkarabilir miyim? Çıkarabililirsem hangi bankalar daha kolaylık sağlar? Şuanda enpara, Kuveyt ve isbank da hesap kartlarım var. Bunları sadece nette alışveriş yapacağım zaman içine para atıp alışverişimi yapıyorum. Olay bu dostlar.
Saat 15 yıldır rahmetli dedemdeydi son 5 yıldır bende duruyor. Kordonu yoktu kendim idarelik takıp saat kullanmayı sevmediğim için kenara kaldırdım. Saatin gerçek rolex olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Gerçekse değeri ne kadardır? Sahteyse nasıl bu kadar yıl teklemeden çalışıyor?

Ne tür bir kordon takıp kullanayım?Dolar kurunun yükselmesiyle teemo zamlandı. Şuanda markette 6300 mavi öze satılmakta.
Hakkında
Konum: İstanbul,
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Mesaj Sayısı: 331
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 371
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 5.955 (Bu ay: 439)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 279 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.