Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.711.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15431544154515461547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hat simgesinin boş göstermesi dediğiniz şebeke dalgalanması denilen olay.. işte o anlarda çağrı alırsanız karşı taraf ulaşamıyor size.. tavsiyem 3g ye alın cihazı. 3g de stabil çalışıyor (4,5 g de sıkıtı olan kullanıcılar için..)
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    Çözümü ne peki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yazdım ya hocam
    3g ye alın cihazı.. fark edeceksiniz zaten şebeke dalgalanması kesiliyor..
  • Arkadaşlar size bir kaç uygulama vereceğim telefonlarımız için biçilmiş kaftan..

1. uygulama swipe home button.. telefonun sanal home tuşunu ekranı kilitlemek ve bildirim panelini aşağı çekmek için uygulama.. home tuşuna basmadan elinizi ekrana dogu yukarı çekerek (oraya screen on-off uygulamasını atayacaksınız) ekranı kilitleyebilir, home tuşundan ekrana doğru sola yada sağa çapraz çekerek bildirim panelini görebilirsiniz. (programı kurarken en son menüde ekran yer bildirimi diye bir ayar çıkyor orda açık olan tüm bildirimleri kapatın kurulumu tamamlayın. sonradan tekrar açabilirsiniz.)
    2. screen on-off aslında herkesin bildiği bir uygulama, normalde launcher ile çift tıkla ekran kilitleme olarak kullanılıyor fakat google launcher ile işe yaramıyor. Fakat 1. uygulamayı yükleyip yukarı harekette bu uygulamayı atarsanız çalışıyor
    3- Glance plus. Bence en güzel uygulama, telefon s7 deki always on screen özelliğini kazanıyor. Saati pili ve bildirimleri siyah ekranda görmekle birlikte, Lg deki gibi çift tıkla uyandırma özelliği kazandırıyor telefona. 30 saniye sonra kendiliğinden kapanıyor, elinizi sensörün üzerinden geçirdiğiniz zaman tekrar aktif oluyor, sonra çift tıkla ekran uyanıyor..

EDİT: 1. ve 2. uygulamaları launcher kullanıyorsanız kullanmanıza gerek yok, sanal tuşlarda kararsız çalışıyor. Kendi launcheri ile kullananlar deneyebilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 2 Kasım 2016; 12:15:3 >

• belki 10larca kez sorulmuştur bulamadım kusura bakmayın. bu bildirim ışığının sızmasını garanti yapıyor mu birde ekranın yanındaki çıkatalar kendi kendine söküldü garanti kapsamındamıdır. teşekkür ederim
  • recep288 kullanıcısına yanıt
    ışık sızmasının tamiri yok, ama biraz ısrarcı olursanız serviste değişim yapılıyor. iki kere değişim aldım busebepten. yandaki çıtalar için bir fikrim yok ama forumda 4-5 kişide aynı sorun oluştu..
    Glance Plus ı deniyorum yarım saattir, gercekten guzel uygulama. Tam istedigim gibi ayarladım onlarca ozelligi bulunuyor. Z5 de sorunsuz suan.

Tavsiye icin tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NErden buluyorbu gereksiz uygulamaları anlamıyorum ki ekran always on screen özelliği kazanıyormuş :) amoledekran olmayınca bizdeki anlamı gerçek manada herzaman acık ekran :) BAtaryalar hemen bitsinde millet kötüyorum yapsın diye özellikle yapıyor bence :)Yada karıstırıyor samsung forumu falan sanıyor burayı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 2 Kasım 2016; 13:23:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

NErden buluyorbu gereksiz uygulamaları anlamıyorum ki ekran always on screen özelliği kazanıyormuş :) amoledekran olmayınca bizdeki anlamı gerçek manada herzaman acık ekran :) BAtaryalar hemen bitsinde millet kötüyorum yapsın diye özellikle yapıyor bence :)Yada karıstırıyor samsung forumu falan sanıyor burayı...

helal olsun tam ben yazacaktım sen yazmışsın
  • birsey danismak istiyorum otomatik parlaklikta telefon isigi otomatik azalip yukseliyor burda sorun yok ama otomatigi kapattigimda arada sanki ekran isigi azalip yukseliyo gibi oluyo neden acaba

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Omer90035331 O kullanıcısına yanıt
    önce bir yükle oyle konuş, cihazı kullanmayana yorum yapınca kullanmadığın cihaza neden yorum yapıyorsun dersin ama kullanmadığın uygulama için ahkam kesiyorsun.. ekran sürekli açık kalmıyor 30 saniye sonra ekran normal kapanıyor, elini sensörün üzerinden geçirince açılıyor. batarya yiyecek bi durum yok, istersen de hiç açık kalmıyor.. her zamanki gibi bişey vilmeden konuşuyorsun.. hala anlatamadım sana benimle muhattap olma kardeşim.. sanıyorsun ki bi ben biliyorum ama öyle değil!!
    ayrıca cihaz zaten sakat doğmuş çocuk gibi, kötü göstermek için ekstra uygulamaya gerek yok, zahmet et de bir gir sorunlar konusunda kaç kişi şikayetci gör, ama işine gelmez tabi..

@Omer90035331 denemeden boş yorum yapmayın, ekran açık kalmıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 2 Kasım 2016; 14:10:41 >
    Gariplerim 7/24 ekran açık kalacak sanmışlar :) Keşke bir yükleselerdi önceden gaza gelip haykırmadan önce..
  • dhretireduser D kullanıcısına yanıt
    benimde çok hoşuma gitti playde gezerken farkettim, güle güle kullanın..
    neymiş sadece amoled ekranlarda oluyormus z5 te olmaz yüce oskur öyle diyor, ona göre dikkat edin
  • Bu cihazın artık düşmanı boyutuna uıaşmış insanların önerdiği şeyleri yüklemeyin arkadaşlar. Cihazınızda sorun olup buraya yazdıgınızda mutlu oluyorlar çünkü. Sırf bunun için konular acıp konu konu dolaşıp oraya sorun yazssın diye adam topluyor bu insanlar. Benden tavsiye bir gm5 kullanıcısı olarak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 2 Kasım 2016; 14:17:08 >
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    sesli güldüm !

arkadaşın zararlı dediği uygulamalara bir bakın bakalım kaç yüz bin kişi indirmiş :) işine gelmedi ya kıvırma payı bulamadı, eminim birazdan dener kendisi de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 2 Kasım 2016; 14:23:17 >

O kadar çok beğendim ki satın aldım şimdi..

3.86TL neye vermiyoruz ki, bir geliştirici olarak bir katkım olsun adamcağıza dedim.

Yüzlerce uygulama var benzerini yapmaya çalışan ama bu cidden olmuş.

oskurrr bey tavsiye etmiyor ahali, sakın yüklemeyin mahrum kalın bu güzellikten.
    oskurrr bey zamanında "siz bu telefonu kullanmayı bilmiyorsunuz, kendi ayarınızı kendiniz yapacaksınız, arkaplan uygulamalarını sürekli kapatacaksınız, herken shutapp kursun greenify kursun" diyordu..

ne oldu, havasını aldılar...
    satın aldığın için teşekkürler komisyon alıyorum birileri gibi
    ne oldu şimdi, bu cihaz çıktıgından beri çift tıkla ekran uyandırma varmı diye soruyordu millet, evet artık var,
    üstelik adam akıllı çalışıyor.. tereddüt içinde olan girer playe araştırır bakar kaç kişi indirmiş, kaç kişi olumlu geri dönüş yapmış diye..

indrimeyenin kendi tercihi, indirip memnun kalan da playe girer, geliştiriciye bi teşekkür eder, programı ben yapmadım,
    ısrarla cihazı alın diye önerenler! gibi bi çıkarım yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 2 Kasım 2016; 14:29:21 >
  • yüklemeyin diyen arkadaşada belki bi fikir olur diye linki paylaşayım, ilk yorumların içinde gm4g var.. buyrun kendiniz bakın..

Halim ÖZDİL
    Gm 4g Mükemmel bir uygulama emeği geçenlere teşekkürler..

yoksa Gm4g amoled mi :)
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thsoft.glance&hl=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 2 Kasım 2016; 14:57:9 >
  • telefonu uygun güzel kullanışlı kılıf önerisi olan var mı
    ücretli sürümün gözle görülür bi artısı varmı? işe yararsa bende alayım..
  • 
Sayfa: önceki 15431544154515461547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.