Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15421543154415451546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • instagram - chrome ve stellio sürelerin nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 2 Kasım 2016; 0:42:10 >
  • Selamlar.. 1000 Tl bütçem ve aklımda bu telefonu almak var.. Az çok bu sayfayı takip ettim ve 1. partilerde problem olduğunu fakat 2. parti, artı güncellemelerden sonra sorunların çoğunun halledildiğini gördüm yanlışım yoksa.. Eğer yanlışsam ve sorunlar devam ediyorsa almayacağım, tespitleriniz nelerdir? Ve eğer hala problemler devam ediyorsa bu bütçeyle hangi telefona yönelmeliyim sizce?
    (Not: Oyun oynamam; daha çok mail, wapp, video seyretme, müzik, google, word kullanımı ve okuma gibi bir kullanımım var. Telefonu en az 2-3 sene kullanmak isterim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belgarathh -- 2 Kasım 2016; 1:1:55 >
  • Belgarathh kullanıcısına yanıt
    Bu tlefon işinizi görür 1. pari olayı taaa nisan cıkıslı cihazlar içindi. bu fiyat aralıgında alabileceğiniz en iyi telefon ben de 2tane var 4 aydır sorunsuzkullanıyorumbendealmadan burdaki yorumlardan kaygılıydım kafam karısmıstı aldımpişman olmadım...
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkürler, tamamdır o zaman bu telefon benim için, aslında 200-300 Tl extra vereyim daha iyi bir ürün alayım dedim ama gene bu telefonun özellikleri daha iyi gözüküyor.

Dediğim telefonları da epey.com'dan araştırdım;

Samsung Galaxy J7 Prime
    Huawei P9 Lite
    Lenovo K5 Note

Bu telefonlar dikkatimi çekti, sanırım GM 5 Plus f/p olarak daha iyi?

Bir de vatan telefonlara 6 mı yoksa 9 taksit mi yapıyor bir bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belgarathh -- 2 Kasım 2016; 3:10:6 >

• dhretireduser D kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz ürünlerin garantili satışı yok, ayrıca mi5'in romu yokmuş anladığım kadarıyla, kendimiz yüklüyecekmişiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belgarathh -- 2 Kasım 2016; 4:13:36 >
    Eminonunde caminin hemen yanında delta servis var. Garantisi yok diye size kim soyledi?

Rom yuklemiyorsunuz ayrıca, cin romu yuklu geliyor yurtdısından. Delta servisde global rom yukleniyor, adaptorleri degisiyor, imei kaydı yapılıyor, garanti kagıdı icine konuyor ve o sekilde dagıtıcılara veriliyor. Siz kutusunu acıp kullanıyorsunuz sadece..

Edit: suan satılanlar ucuz fiyatlılar delta degilde evo servis cihazlarıymıs. onlarda cin rom u var sanırım. siz o yorumları okuyup rom kurmak gerekiyor dediniz buyuk ihtimal. yaklasık 2-3 hafta once aldım bende hem mi4 hem mi5 onlar deltaydı. toplamda 3 adet mi5 aldım hb den hepsi delta geldi. sormakta fayda var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 2 Kasım 2016; 4:33:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Direkt gözünüz kapalı alınız efendim cihazı. Hayırlı günlerde kullanınız inşallah
  • dhretireduser D kullanıcısına yanıt
    İlginiz için çok teşekkürler ama yaşımdan tevellüt biraz geri kafalıyım bu konularda, garantisinin güvenilir firmadan olmasını tercih ederim, bir de çok fiyat dalgalanmaları olan ürünler bana güven vermiyor maalesef.. Baktığım dediğim gibi Gm 5 plus dışında
    Samsung Galaxy J7 Prime
    Huawei P9 Lite
    Lenovo K5 Note

bu ürünler oldu..
  • HARBINGER kullanıcısına yanıt
    Çok saolun, yarın gidip bir de mağazada dediğim ürünleri inceleyim, görmeden olmaz tabii:)
    Yav hocam takılıyorum sakın almayın şu cihazı. Onlarca soruna rağmen alıcaksanız ne desem boş. Bende sizin gibi bir heves ile google amcaya güvenip nexus deneyimi yaşarım herhaldi dedim fakat cihazın üreticisi longcheer denen firma sanırım gm5 i bilinen en kısa vadeli maddelerden üretmiş olacak ki donanımsal açıdan kullanıcılar sorunlarla yaşıyor. Tabi bazı arkadaşlar henüz sorun yaşamadıklarını için haliyle negatif görüşte bulunmuyorlar haklı olarak.

Orta sınıfta samsung serisi pek f/p değil. Az biraz daha koyup Mi5, yada ikinci el bir note4 falan alın kafanız rahat eder gerçekten. Motorola G4 Plus çıkarttı yeni 1100 TL civarında şu sıralar Lenovo üretimi ona da bakabilirsiniz.

Bir arkadaşımız konu açtı sorunlarla ilgili onu biraz oku sonra almak istersen al. Fakat almadığın için hiç pişman olmayacaksın buna emin ol

Ek olarak bu cihazı senede 2 kez garantiye göndermeden kullanmanız zor. 3 yıl da ömrü olacağını hiç düşünmüyorum 4 ay oldu alalı ekranını şimdi den degistirdiler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HARBINGER -- 2 Kasım 2016; 6:7:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Instagram ve stelio 40 dk civarı chrome 10 dan fazla değildir heralde. Bir şey fark ettim yukarıdaki hat simgesi çok sık boş gösteriyor sonra tekrar çekmeye başlıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hj

https://forum.donanimhaber.com/m_70652467/tm.htm bahsedilen delta servisyorumlarını burdan okuya bilirisiniz...

O telefonlar arasından 16 gb hafızalı olanları direk eleyin zaten geriye kalanları karsılastırın... elinize alın inceleyin begendiğinizi alın. Çalışanlarasormayın hangisinden çok komisyon alıyorsa veya daha az satıyorsa onu önerirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 2 Kasım 2016; 8:33:14 >
  • parlaklık ne durumdaydı peki
    Otomatik orta

• 3g mi 4g mi kullanıyosun
    4g fakat %90 3g ye düşüyor sonradan

• grafikte anormal birdurum yokaslında ama ekran sürenaz enteresan ...
    Bir daha düşünün derim, almaya karar vermeden önce bu yorumlara da bakın.. Seri farkı olmaksızın her cihazında sorun çıkabiliyor gm5 lerin
    https://forum.donanimhaber.com/m_121370023/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 2 Kasım 2016; 9:44:4 >
  • 
Sayfa: önceki 15421543154415451546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.