Şimdi Ara

General Mobile Gm 20 Pro Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
6
Favori
13.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • General Mobile GM 20 Pro Temel Özellikleri

• Ekran Boyutu: 6.3 İnç
    • Dahili Depolama: 128 GB.
    • Bellek (RAM): 6 GB.
    • Batarya Kapasitesi: 4050 mAh.
    • Hat Sayısı: Tek Hat.
    • Hızlı Şarj:
    • 4.5G Desteği:
    • CPU Frekansı: 2.1 GHz.
    General Mobile Gm 20 Pro Ana Konu

• Merhaba arkadaşlar,
    Ekim 2020'den bu yana telefonu kullanıyorum.
    İşlemci hızı, kapasitesi, kamerası ve diğer özellikleri ile iyi. Piyasa zaten felaket uçtu, direkt alınacak model.
    Ocak 2021 sonunda GÜNCELLEME ALDI. Android 10 devam. 6 gb Ram + 128 gb Bellek, Yüz tanıma, Parmak izi okuyucu. Daha ne olsun?!
    Kutudan kulaklık ve şeffaf silikon kılıf çıkıyor, iş görür.
    Ekran koruyucu cam kendi sitesinde 15 ₺ (kargo ücretsiz)

Kötü taraflarını yazayım...

Sesli konuşma yaparken telefonu yüzünüze iyice yapıştırmazsanız sol kulağınızda HOPARLÖRÜ AÇIYOR, sağ kulağınızda SESİ KAPATIYOR. Bu sorun büyük ekran ve sensör sorunu gibi görünüyor. Ne çözüm olur bilemiyorum.
    Koca ekranı olan bu telefona 4050 mh pil koymak saçma. Telefon elinizden düşmezse 1 günü çıkaramazsınız. :(
    Şarj süresi uzun, 2 buçuk saati geçiyor. Yüksek amperli şarj cihazı ile denedim, pek değişmedi.
    Kılıfı da takınca telefon sanki biraz kaba oldu gibi; gerçi eski telefonum (gm 4g) küçüktü. 6" tüm telefonlar böyle iri.
    Android kaynaklı sorun: Kamera kalitesi yüksek olduğu için fotoğraf Mb oranı yüksek. En üst kalitede fotoğraf çekeyim derseniz 11 mb civarı yer kaplıyor. O sebeple orta bir boyut seçin kendinize.

Şimdilik bu kadar arkadaşlar, aklıma geldikçe eklerim.
    Piyasaya bakınca alın derim
  • Alan ,kulllanan var mı . Yorum ihtiyacım var .
  • Hocam ben 9 pro kullanıyorum güncelleme almıyor onun haricinde memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Makvayuz46

Hocam ben 9 pro kullanıyorum güncelleme almıyor onun haricinde memnunum.

Güncelleme almayacağı kesin mi , yoksa açıklama yok mu?
  • Hocam 2 sene alacak dediler. Almıyor Android 9 telefon. Sanırım baya şikayet varmış güncellemeyle alakalı. Güncelleme haricinde günlük kullanımda üzmüyor telefon.20 pro belki güncelleme alır detayını bilmiyorum onun.

• helluri kullanıcısına yanıt

arkadaş 9 pro cihazından bahsediyor. gm 20 pro için kimse bir açıklama yapmadı henüz

• quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

arkadaş 9 pro cihazından bahsediyor. gm 20 pro için kimse bir açıklama yapmadı henüz

Anneye aldım , yolda şuan . Biraz kullansın bilgi veririm.
  • Bu telefonu alan, kullanan yok mu yahu? Çok az bilgi var internette.
  • cihazı alanlar şu uygulamayı kurup ekran görüntüsü atabilir mi

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidfung.drminfo&hl=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hareketliperde -- 13 Kasım 2020; 10:5:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Alan ,kulllanan var mı . Yorum ihtiyacım var .

2 ay önce eşime dandik bir telefoncudan aldım vatanda sadece teşhirler vardı 2250'ye aldım, kullanıyor memnun.

O memnun kalınca 2 hafta önce anneme vatandan 2500'e aldım, kullanıyor memnun.

Hanım asus zenfoneden, annem iphoneden geçti gm 20 pro ya.

Tek şikayetim kamera telefondan dışarıya çıkıntı şeklinde ve içinden çıkan silikon kılıf kameranın çıkıntıyı kapatmıyor ve içinden ekran koruyucu çıkmıyor. Spiegen kılıf bulamıyorum, ekran koruyucu alanlar telefona göre üretilmediğini söylüyorlar. Zamanla çıkar diyordum ama çıkmadı eğer kılıf ve ekran koruyucu bulabiliyorsanız güzel telefon.

Fotoğraf çekmek için elinizi çok titretmemeniz lazım oto focus biraz yavaş. Piyasaya ve fiyatına göre çok iyi telefon bence.

@brktmr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antor -- 21 Kasım 2020; 8:24:7 >

• KİMSE ALIP DA YORUM YAPMAMIŞ... BUGÜN SİPARİŞ VEREYİM DE, BEN YORUMLARIMI EKLİYEYİM O ZAMAN..

• Cihazı merak edenler Walton Primo S7 Pro isimli cihazı inceleyebilir. Aynı cihaz.
  • Bandogge kullanıcısına yanıt
    Hayır, olamaz. Bu, yerli ve milli
  • Dilaver Çelimli D kullanıcısına yanıt
    Tabiki yerli hocam Bangladeş bizden kopyalanmış

GM 10 da yerli mesela Wiko view 4 lite onun Uzakdoğu'daki kopyası

Edit: Arkadaşlar yorumlar işin latifesi , yerli Çinli muhabeti yapıp telefonları gömen tayfadan değilim cihaz sahibi arkadaşlar alınıp gucenmesin , aksine 2 adet GM 9 pro sahibiyim ben de. Bahsettiğim modelleri almayı düşünen arkadaşlar araştıra bilsin diye ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandogge -- 24 Aralık 2020; 21:59:35 >
  • Bandogge kullanıcısına yanıt
  • Bilgiler cok degerli arkadaslar tesekkur ederim.

Ben de uzun bir aradan sonra (5 yil) telefonu yenileyim dedim ama bir baktim piyasa ucmus. GM 20 Pro teknik ozellikleri gayet guzel aslinda. Sanirim millet marka ve ust duzey performans meraklisi oldugundan ust cita telefonlar cok gidiyor. Ancak hangimiz telefonu son verimle kullaniyoruz ki :)

Benim acikcasi bu telefon icin merak ettigim 2 husus var bilgi verilirse cok sevinirim:

1- Batarya omru nasil?

2- Bazi cihazlarda aldiktan belli bir sure sonra yavaslama oluyor. Bunda boyle bir durumla karsilastiniz mi diger markalara kiyasla

Herkese saygilar

• ben çift hatlı gm 20 pro aldım. gayet memnunum. gm 20 pro'nun bataryası bana 1,5 gün çok rahat gidiyor. samsung note 5 vardı bende. batarya ve kamerası problem olduğu için yenilemek istedim. baktım piyasa baya baya uçmuş. özelliklerine bakarak fiyat performans ürünü olduğu için gm 20 pro tercih ettim. 2.070 tl ye sıfır olarak aldım. 3 haftadır kullanıyorum. parasını sonuna kadar hakeden bir telefon.

• Cihaz benim elime dün geldi. Tam fiyat performans ürünü. Şarjı bahsedildiği kadar kısa süreli değil. Gayet memnunum ben.Tek sıkıntım şarj olma süresi. 3 saate yaklaşıyor ne yazık ki tam dolum. Bu problemi güçlü adaptör ve kablolarla çözebilme imkanımız var mı bilmiyorum. Eğer önerisi olan varsa aydınlatırlarsa beni sevinirim.

Bir de ufak bir sorun varsayılan klavye uygulaması olan Gboardda. QWERTY klavye kullandığım için orta sıradaki a ve i harflerinin yanlarında boşluklar var. Elim hep boşluklara gidiyor ve bu harflere dokunduğumda bazen etkileşim alamıyorum. Dokunmatikte bir sorun yok. SwiftKey, Yandex Klavye denedim ama onlardan da çok memnun değilim. Onun dışında telefonun menü geçişleri, uygulama açılımı ve işlem hızı bir önceki telefonum olan A70'ten daha iyi diyebilirim şimdilik. Ancak zaman ne gösterir bilinmez tabi. Alacaklara tavsiye ediyorum.
  • MTK işlemci bozuyor
  • Alan yok herhalde
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.