Şimdi Ara

GENERAL MOBİLE GM 5 PLUS MAVİ EKRAN VERDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
13.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN GM 5 PLUS KULLANIYORUM VE TELEFONU ŞARJDAN ÇIKARDIM GEZİNİRKEN TELEFON DONDU SONRA 1 SANİYELİĞİNE GERİ GELDİ SONRA TEKRAR DONDU VE MAVİ BİR EKRAN GELDİ. 1 DAKİKADAN AZ BİR SÜREDEN SONRA TELEFON KAPANDI VE AÇILMADI BİLENLER LÜTFEN YARDIM ETSİN

• Çok çok benzer bir sorun bende de var malesef, vaktim olduğunda ana konuya detaylıca yazacağım. Unutmazsam haberdar ederim sizi de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EMMC okuma hatası gibi geldi
  • Benim GM 5 Plus da telefon kapalıyken sarj oluyordu. 20 dk sonra ekranda pil doluyor işareti kayboldu. Şimdi telefon açılmıyor. Reset de atılmıyor. Sıfır güç var. EMMC hatası ne oluyor?

http://hakaniletisim.net/showthread.php?tid=152

Burada böyle bir şey denmiş ama o entegre 380 derecede nasıl ısıtılır ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekarburak B kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar,
    Bu çözüme denk gelmiştim fakat denemeye cesaret edemedim. Nasıl ısıtıldığına gelecek olursak
    bu resimdeki aletle ısıtmak mümkün. Bu yöntemde risk var mıdır bilmem ama olabilecek her şeyi göze alırsanız herhangi bir telefon tamircisinde bu yöntemi uygulattırabilirsiniz, mutlaka bu alete sahiptirler. Eğer başarırsanız lütfen bizimle de paylaşın benim alet hala yatıyor:)

• quote:

Orijinalden alıntı: afach

Hocam selamlar,
    Bu çözüme denk gelmiştim fakat denemeye cesaret edemedim. Nasıl ısıtıldığına gelecek olursak
    bu resimdeki aletle ısıtmak mümkün. Bu yöntemde risk var mıdır bilmem ama olabilecek her şeyi göze alırsanız herhangi bir telefon tamircisinde bu yöntemi uygulattırabilirsiniz, mutlaka bu alete sahiptirler. Eğer başarırsanız lütfen bizimle de paylaşın benim alet hala yatıyor:)

Teşekkürler. Şarj soketini değiştirince sorun düzeldi telefon şarj olmaya başladı. Soket bozukmuş. Ama aldığım soket de bozuldu. Yine temassızlık var. Anlamadım nasıl iş.

• Hala bu sorun ile karşılaşan varsa bu likteki adımları deneyebilir
    https://www.coolmuster.com/android/fix-android-blue-screen-of-death.html

Benim için boot ekranını açıp kapadıktan sonra telefon açıldı.(Herhangi bir android telefonda mavi ekran hatasında bu yönteme başvurabilirsiniz.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deyja -- 12 Mayıs 2019; 2:36:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.